poster

Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese

 • český

  Dobrodružství Tedyho Stonese

 • španělský

  Las Aventuras de Tadeo Jones

 • slovenský

  Neuveriteľné dobrodružstvá Tada Stonesa

 • anglický

  Tad, the Lost Explorer

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Španělsko, 2012, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  **

  CITÁT - Jsi tu jako stavební dělník a ne jako archeolog........... U úvodní sekvenci můžeme vidět odkazy na filmy Lara Croft a Indiana Jones. Což mě možná mělo odradit. Ta "kopírace" sálá z celého příběhu. Na kreslený, komediálně rodinný příběh je tam až moc mrtvejch. CITÁT - Tak se připravte, pane Maxi Magore.... Nejdříve jsem dal za tři hvězdy, ale když už tady po sobě čtu tento komentář, zjistil jsem, že jsem to přehnal. Snižuji na dvě:)(25.12.2014)

 • kaylin
  **

  V poslední době vzniká poměrně velké množství animovaných filmů mimo Spojené státy americké. Je to pochopitelné. Animované filmy jsou jedněmi z nejoblíbenějších, protože na ně chodí většinou celé rodiny. Rodiče vezmou děti a hned je tu i dvojnásobek tržeb za lístky, než na jaké by se dostal film standardní. Jenže... Německé "Hurá do Afriky!" bylo hlavně ekologickou agitkou bez originálního příběhu, Podobným snímkem je i australský "Happy Feet 2", němečtí "Hrdinové z říše Gaja" také zrovna neoslnili, i když to už je kousek starší jako norské "Zachraňte Jimmyho", od kterého jsem očekával rozhodně víc. Čím tedy mohl překvapit film, který se natáčel ve Španělsku? Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/02/las-aventuras-de-tadeo-jones-2012-35.html(15.3.2013)

 • salalala
  ***

  Vlastně velmi příjemný animák, který si eklekticky vybírá ze slavných filmů a nestydí se za to. O originalitě nemůže být ani řeč, protože se tu "vykrádá" Indiana Jones, Lara Croft, Mumie a další slavné dobrodružné bijáky, které měly úspěch. Od začátku se jede podle jasného scénáře - hlavní hrdina je ňouma, který ale okouzlí nadšením a samozřejmě, že se ukáže jako hrdina a dívka jeho srdce mu nakonec lásku opětuje. Nechybí tu ani vtipný pomocník a zvířátka. natočené je to poměrně svěže, animace není úplně dokonalá a místy evokuje spíš lepší počítačovou hru, ale to vlastně tolik nevadí. Pořád se tu něco děje, takže není čas se nudit a všechno to tak nějak bez problémů odsýpá. Český dabing taktéž velmi slušný. Zkrátka jde o ničím nevybočující animák, který vydrží i dospělí a děti se u něj pobaví. Nic víc, nic míň. 60%(10.5.2013)

 • Figusek
  ***

  Máš rád Indiana Jonese? Nebo třeba Flynna Carsena? Chceš hledat poklady? Prahneš po dobrodružství? Co animák, nevadí ti? Ne? No tak jsi na správné adrese. Neváhej a vydej se společně s Tadem Stonesem zachránit Ztracené město Inků do Peru... 60%(11.1.2015)

 • Tuax
  **

  Hm, Španělský animák a docela bída. Animace si mě nezískala, hudba se mi nelíbila a příběh nuda. Je v tom dost odkazů i podobností s jinými heldači pokladů. Ať už hlavní hrdina alias Indiana Jones bez biče a se srdcem zbabělce, který během příběhu provede slušný obrat, nebo spíš zkrat těžko to brt v tak krákém časovém úseku jako vývoj postavy. Už to jeho jméno je úplný alias. No a pk je tu Sara, která jakoby z oka vypadla postavě známé jako Lara... Nijak neodůvodněná fobie z mumií, ten baner u domu za to neberu, mi přišla dosti účelová pro příběh. Fajn byly aspoň zvířecí společníci, postarali se o pár pěkných a zábavných scén. Jinak jsem si to, ale dosti protrpěl. Scéna s vlakem to byl asi vrchol toho nejhoršího v tomto snímku. Nepřišlo mi to úplně dětské, když hned v úvodu řekne dětská postav "sakra" a pak některé smrti taky nevypadaly, dle mého názoru, zrovna nejlépe pro dětského diváka. 4/10(12.5.2013)

 • - Hudbu k filmu nahrál Bratislavský filmový orchestr. (=woody=)

 • - Podle komiksu „Tadeo Jones and the Secret of Toactlum", autora Javiera Barreira a Gorka Magallóna. (Zdroj: D-cinema)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace