poster

Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese

 • český

  Dobrodružství Tedyho Stonese

 • španělský

  Las Aventuras de Tadeo Jones

 • slovenský

  Neuveriteľné dobrodružstvá Tada Stonesa

 • anglický

  Tad, the Lost Explorer

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Španělsko, 2012, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  **

  V poslední době vzniká poměrně velké množství animovaných filmů mimo Spojené státy americké. Je to pochopitelné. Animované filmy jsou jedněmi z nejoblíbenějších, protože na ně chodí většinou celé rodiny. Rodiče vezmou děti a hned je tu i dvojnásobek tržeb za lístky, než na jaké by se dostal film standardní. Jenže... Německé "Hurá do Afriky!" bylo hlavně ekologickou agitkou bez originálního příběhu, Podobným snímkem je i australský "Happy Feet 2", němečtí "Hrdinové z říše Gaja" také zrovna neoslnili, i když to už je kousek starší jako norské "Zachraňte Jimmyho", od kterého jsem očekával rozhodně víc. Čím tedy mohl překvapit film, který se natáčel ve Španělsku? Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/02/las-aventuras-de-tadeo-jones-2012-35.html(15.3.2013)

 • sidzej
  ****

  Objektivne za 3* ale v tomto pripade vykradanie Indyho a Mumie beriem za obrovske plus. Podobnych nametov o starobylych stratenych mestach plnych zlata a smrtelnych nastrach sa nenabazim do sytosti asi nikdy. Ak by podobne vypadal 5.Indy vobec by som nebol proti.(25.5.2013)

 • MMR
  ****

  Napodobenina Ameriky je zřejmá, ale to vůbec nevadí. Jsem celkem potěšen, pohádka mě bavila a nejvíce to samozřejmě rozjel papoušek, co si budeme povídat. Slušná jízda od začátku až do konce.(7.1.2014)

 • T2
  ***

  Rozpočet €8miliónovTržby Celosvetovo $51,031,724▐ spočiatku som bol dosť skeptický, príbeh vypadal ako nejaký zlepenec Indiana Jonesa a animácia sa držala horko ťažko na priemernej úrovni, asi po pól hodinke som sa na to všetko zvykol, príbeh a postavy nenudili, bolo sa na čo pozerať, nakoniec celkom príjemné dobrodružstvo, priemer /55%/(26.12.2014)

 • Figusek
  ***

  Máš rád Indiana Jonese? Nebo třeba Flynna Carsena? Chceš hledat poklady? Prahneš po dobrodružství? Co animák, nevadí ti? Ne? No tak jsi na správné adrese. Neváhej a vydej se společně s Tadem Stonesem zachránit Ztracené město Inků do Peru... 60%(11.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace