Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese

Neuveriteľné dobrodružstvá Tada Stonesa

Tad, the Lost Explorer

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Španělsko, 2012, 90 min

Napodobenina Ameriky je zřejmá, ale to vůbec nevadí. Jsem celkem potěšen, pohádka mě bavila a nejvíce to samozřejmě rozjel papoušek, co si budeme povídat. Slušná jízda od začátku až do konce.(7.1.2014)

Rozpočet €8miliónovTržby Celosvetovo $51,031,724▐ spočiatku som bol dosť skeptický, príbeh vypadal ako nejaký zlepenec Indiana Jonesa a animácia sa držala horko ťažko na priemernej úrovni, asi po pól hodinke som sa na to všetko zvykol, príbeh a postavy nenudili, bolo sa na čo pozerať, nakoniec celkom príjemné dobrodružstvo, priemer /55%/(26.12.2014)

Letní zábavná animovaná komedie ve stylu dobrodružství Indiany Jonese za doprovodu archeoložky s velmi laracroftoidní postavou. Samozřejmě to není taková jízda jako třeba Tintinova dobrodružství, ale pořád je to jeden z těch povedenějších animovaných celovečeráků (70%).(6.7.2013)

Sice to není kdovíjaký poklad, ale musím říct, že se mi na to docela dobře koukalo. Dozvěděl jsem se, že ke štěstí člověku občas stačí pevné odhodlání a odvaha jít si za svým a především klobouk Indiana Jonese. Navíc ty odkazy na známé filmy byly opravdu zábavné, především ten na Hvězdné války a musím říct, že telenovelu s takovýmhle zvratem (Nejsem tvoje máma, jsem tvůj otec) bych si klidně dal líbit. Postavy byly hodně povedené, hlavně papoušek s cedulemi a průvodce co musí uživit svojí velkou rodinu. V podstatě by to byl průměr a to i přes fakt, že mezi hudebními motivy zahrají i moji "velmi oblíbení" One Direction, ale protože to mělo vtip a napětí jako mají třeba filmy s již zmíněným Indianou Jonesem tak jsem byl nakonec docela spokojený i přes to, že některé věci byly strašně průhledné. 7/10(7.3.2016)

• Nivenx

Oproti velké konkurenci animáků je tohle jen slabý odvar a jednou to vidět bohatě stačilo. Ale jinak animace celkem povedené, ale to je asi vše co se mi alespoň líbilo. Mě musí animák bavit a to se bohužel nestalo. 35%(30.4.2013)