poster

Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese

 • český

  Dobrodružství Tedyho Stonese

 • španělský

  Las Aventuras de Tadeo Jones

 • slovenský

  Neuveriteľné dobrodružstvá Tada Stonesa

 • anglický

  Tad, the Lost Explorer

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Španělsko, 2012, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuax
  **

  Hm, Španělský animák a docela bída. Animace si mě nezískala, hudba se mi nelíbila a příběh nuda. Je v tom dost odkazů i podobností s jinými heldači pokladů. Ať už hlavní hrdina alias Indiana Jones bez biče a se srdcem zbabělce, který během příběhu provede slušný obrat, nebo spíš zkrat těžko to brt v tak krákém časovém úseku jako vývoj postavy. Už to jeho jméno je úplný alias. No a pk je tu Sara, která jakoby z oka vypadla postavě známé jako Lara... Nijak neodůvodněná fobie z mumií, ten baner u domu za to neberu, mi přišla dosti účelová pro příběh. Fajn byly aspoň zvířecí společníci, postarali se o pár pěkných a zábavných scén. Jinak jsem si to, ale dosti protrpěl. Scéna s vlakem to byl asi vrchol toho nejhoršího v tomto snímku. Nepřišlo mi to úplně dětské, když hned v úvodu řekne dětská postav "sakra" a pak některé smrti taky nevypadaly, dle mého názoru, zrovna nejlépe pro dětského diváka. 4/10(12.5.2013)

 • T2
  ***

  Rozpočet €8miliónovTržby Celosvetovo $51,031,724▐ spočiatku som bol dosť skeptický, príbeh vypadal ako nejaký zlepenec Indiana Jonesa a animácia sa držala horko ťažko na priemernej úrovni, asi po pól hodinke som sa na to všetko zvykol, príbeh a postavy nenudili, bolo sa na čo pozerať, nakoniec celkom príjemné dobrodružstvo, priemer /55%/(26.12.2014)

 • Slarque
  ***

  Letní zábavná animovaná komedie ve stylu dobrodružství Indiany Jonese za doprovodu archeoložky s velmi laracroftoidní postavou. Samozřejmě to není taková jízda jako třeba Tintinova dobrodružství, ale pořád je to jeden z těch povedenějších animovaných celovečeráků (70%).(6.7.2013)

 • Figusek
  ***

  Máš rád Indiana Jonese? Nebo třeba Flynna Carsena? Chceš hledat poklady? Prahneš po dobrodružství? Co animák, nevadí ti? Ne? No tak jsi na správné adrese. Neváhej a vydej se společně s Tadem Stonesem zachránit Ztracené město Inků do Peru... 60%(11.1.2015)

 • salalala
  ***

  Vlastně velmi příjemný animák, který si eklekticky vybírá ze slavných filmů a nestydí se za to. O originalitě nemůže být ani řeč, protože se tu "vykrádá" Indiana Jones, Lara Croft, Mumie a další slavné dobrodružné bijáky, které měly úspěch. Od začátku se jede podle jasného scénáře - hlavní hrdina je ňouma, který ale okouzlí nadšením a samozřejmě, že se ukáže jako hrdina a dívka jeho srdce mu nakonec lásku opětuje. Nechybí tu ani vtipný pomocník a zvířátka. natočené je to poměrně svěže, animace není úplně dokonalá a místy evokuje spíš lepší počítačovou hru, ale to vlastně tolik nevadí. Pořád se tu něco děje, takže není čas se nudit a všechno to tak nějak bez problémů odsýpá. Český dabing taktéž velmi slušný. Zkrátka jde o ničím nevybočující animák, který vydrží i dospělí a děti se u něj pobaví. Nic víc, nic míň. 60%(10.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace