Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese

Neuveriteľné dobrodružstvá Tada Stonesa

Tad, the Lost Explorer

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Španělsko, 2012, 90 min

Napodobenina Ameriky je zřejmá, ale to vůbec nevadí. Jsem celkem potěšen, pohádka mě bavila a nejvíce to samozřejmě rozjel papoušek, co si budeme povídat. Slušná jízda od začátku až do konce.(7.1.2014)

Letní zábavná animovaná komedie ve stylu dobrodružství Indiany Jonese za doprovodu archeoložky s velmi laracroftoidní postavou. Samozřejmě to není taková jízda jako třeba Tintinova dobrodružství, ale pořád je to jeden z těch povedenějších animovaných celovečeráků (70%).(6.7.2013)

Máš rád Indiana Jonese? Nebo třeba Flynna Carsena? Chceš hledat poklady? Prahneš po dobrodružství? Co animák, nevadí ti? Ne? No tak jsi na správné adrese. Neváhej a vydej se společně s Tadem Stonesem zachránit Ztracené město Inků do Peru... 60%(11.1.2015)

Rozpočet €8miliónovTržby Celosvetovo $51,031,724▐ spočiatku som bol dosť skeptický, príbeh vypadal ako nejaký zlepenec Indiana Jonesa a animácia sa držala horko ťažko na priemernej úrovni, asi po pól hodinke som sa na to všetko zvykol, príbeh a postavy nenudili, bolo sa na čo pozerať, nakoniec celkom príjemné dobrodružstvo, priemer /55%/(26.12.2014)

• Nivenx

Oproti velké konkurenci animáků je tohle jen slabý odvar a jednou to vidět bohatě stačilo. Ale jinak animace celkem povedené, ale to je asi vše co se mi alespoň líbilo. Mě musí animák bavit a to se bohužel nestalo. 35%(30.4.2013)

• - Hudbu k filmu nahrál Bratislavský filmový orchestr. (=woody=)

• - Podle komiksu „Tadeo Jones and the Secret of Toactlum", autora Javiera Barreira a Gorka Magallóna. (Zdroj: D-cinema)