Amazing Love

USA, 2012, 80 min

Kevin Downes

Biblická kniha Ozeáš převyprávěna tak, aby člověk na názorném příkladu pochopil, jak velká a bezpodmínečná je Boží láska vůči nám... TIPseznam dalších křesťanských filmů.(2.6.2013)

Nie som žiadny náboženský fanatik, ale toto ma naozaj oslovilo (aj keď s malými výhradami). Ale schéma príbeh v príbehu je a bola vždy pre mňa veľmi príťažlivá, takže aj v tomto prípade to bola doslova voda na mlyn. Za príbeh o Ozeášovi by som dal hoci aj 5* (len škoda, že tomu príbehu nebolo venované ešte viac času, lebo bol naozaj krásny), no ale tá táborová časť príbehu v reálnom čase bola dosť priemerná. Ale páčila sa mi tá spriaznenosť medzi oboma situáciami, ktorú chcel Stuart práve tým príbehom z Biblie priblížiť. Peniazmi možno dokážeme získať niekoho priazeň, ale Láska je nepredajná (teda nemala by byť).(18.4.2014)

• carodejb

Aj pre kresťanov je toto strata času. Tak neuveriteľne tupé dialógy a ploché charaktery som dávno nevidel. Hviezdička za Ozeášovu linku. Ale ani tá nebola nejak skvelo prevedená.(13.4.2014)

• mimozakon

ehm, každý ateista, agnostik a človek, ktorému sú náboženské veci ukradnuté, nech sa tomuto snímku zďaleka vyhne. Na druhú stranu, pre náboženských fanatikov povinná literatúra.(20.2.2014)