Conni

• Česko Moje kamarádka Conni (více)

Série(2) / Epizody(52)

Co je to za holčičku? Nejradši nosí červenobíle pruhované tričko a do plavých vlasů si dává červenou mašli. Má ráda zvířata, hlavně koťata a poníky. Příběhy téhle holčičky ukazují, že život dětí předškolního věku je plný dobrodružství: žádný den není úplně obyčejný, každý nabízí spoustu věcí k objevení a poznání. (oficiální text distributora)

Gemini

Je to rozhodně pocit, vědět, že i naši němečtí pseudopřátelé mají mezi sebou sluníčkové lidičky, vždy a za všech okolností otevřené novým nápadům, plné pochopení, věnující veškeré své volné mentální, časové a finanční kapacity svým dětem a vymýšlení tvořivých aktivit pro ně. Děti samotné jsou samozřejmě vždy hodné, zvídavé, chápající, a tak vůbec. Ale ten pocit z nějakého důvodu nemůžu označit jako "pozitivní";) Conni a její rodina jsou oživlá reklama na populárně naučné knihy o aktivním rodičovství, komunikaci, psychodynamice rodiny a podobný skvěle zarábající artikl (všimněte si, že tatínek přichází z práce, ale nikdy není ani náznakem zmíněno, co vlastně dělá, aby se se seriálem mohl ztotožnit v podstatě každý). Anebo je to divně rozanimovaná verze Stepfordských paniček, vyberte si podle svého... Jistě, je to výchovné a určené dětem, a dovědí se tu o spoustě zajímavých věcí, kterými můžou trávit volný čas (místo koukání na televizi nebo DVD:)), což je jistě přínosné. Ale to neznamená, že to není divné:) Nesetřásnutelným "something is wrong" pocitem doprovázených 70%. ()