Čti mi ze rtů

Čitaj mi z pier

Read My Lips

Krimi / Drama

Francie, 2001, 115 min

Chemie funguje, atmosféra pohlcuje, herci se překonávají, ale stejně to nestačí. Střední pasáž je totiž úděsně r-o-z-v-l-e-k-l-á.(18.7.2010)

Hodně "jiný" film. Dostatečně originální, aby zaujal. Dostatečně donitrajdoucí, aby uchvátil. Komentář, ke kterému nemám co dodat: rikitiki.(28.9.2012)

Presne ako hovorí MaedhRos - "něco malinko"...(27.4.2005)

Chémia postáv funguje, Cassel opäť famózny, dejová linka pomerne zaujímava, ale.. predsa tomu niečo chýbalo. Akosi vo mne snímok nedokázal zanechať aspoň malý kúsok emócií. Mierne sklamanie, ale za jedno premietanie neľutujem. [MFF Cinematik 2011, PN](13.9.2011)

Hybnou silou příběhu jsou obě hlavní postavy a to nejen z hlediska vzájemného velmi zajímavého a netradičního vztahu. O čisté lásce nemůže bejt ani řeč, na to mě přišlo až moc velký využívaní jednoho druhým, na druhou stranu ta touha mít vedle sebe spřízněnou duši, šla jak z Carly, tak z Paula hodně silně. Tahle poměrně složitá vztahovka se vydařila i díky Emče s Vincentem, jejich herecký projev patří dlouhodobě mezi absolutní světovou extraligu a i tady s přehledem potvrdili svou topkovej talent.(15.2.2015)