Čti mi ze rtů

Čitaj mi z pier

Read My Lips

Krimi / Drama

Francie, 2001, 115 min

Napínavé, zajímavé a solidní. Těmito třemi slovy nejlépe vystihnu Čti mi ze rtů.(1.4.2012)

Nebývalá zápletka, výborní herci, ale příliš utahaný děj.(12.4.2014)

• mat.ilda

Co se vleče, neuteče... doslova :-( Viděno v rámci Challenge Tour Special - Filmový lov, jako film, kde vystupuje tělesně nebo mentálně postižená osoba.(25.6.2015)

Scénář a herci vynikajicí ale nemůžu si pomoct tohle by si zasloužilo určitě lepší provedení. Často mi vadila kamera a ze všeho nejvíce opravdu děsný střih. Bohužel to moc emocí ve mě nezanechalo a to je velká škoda, protože to začáteční seznamování vypadalo hodně slušně.(26.11.2012)

Hybnou silou příběhu jsou obě hlavní postavy a to nejen z hlediska vzájemného velmi zajímavého a netradičního vztahu. O čisté lásce nemůže bejt ani řeč, na to mě přišlo až moc velký využívaní jednoho druhým, na druhou stranu ta touha mít vedle sebe spřízněnou duši, šla jak z Carly, tak z Paula hodně silně. Tahle poměrně složitá vztahovka se vydařila i díky Emče s Vincentem, jejich herecký projev patří dlouhodobě mezi absolutní světovou extraligu a i tady s přehledem potvrdili svou topkovej talent.(15.2.2015)