poster

Čti mi ze rtů

 • Francie

  Sur mes lèvres

 • slovenský

  Čitaj mi z pier

 • anglický

  Read My Lips

Krimi / Drama

Francie, 2001, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Rozpočet FRF 49miliónovTržby USA $1,471,911Tržby Celosvetovo $5,393,526║ herecky dosť dobre aj príbeh nie je zahodenie ale aj tak mi tam niečo chýbalo, čo by mali pri štýle príbehu viac odrovnalo /60%/(6.2.2010)

 • rikitiki
  ****

  Osvěžující netypicky milostné drama. I když je vždy předem jasné, že když se ve filmu sejdou dva osamělí lidé, ať už jakkoliv jsou rozdílní, tak se spolu zákonitě nějak zapletou. Pro mě dobrá alternativa k americkým nebo britským romantickým komediím, tohle je vážně úplně jiná love story. ____Závěrečná past byla brilantní. /16. 7. 2010/__________ Po opětovném shlédnutí přidávám pomyslmou půlhvězdičku. Ve filmu je skvěle využitý motiv rukou, které jsou prázdné, zraněné, něžně se dotýkající a teprve na konci dosáhnou cíle - obejmou někoho._____ A zvuk i obraz výstižně předvádějí to, co je jasně dané hrdinčinou hluchotou. Ona neslyší všechno a ví to, ale ani ostatní "nepostižení" lidé nevidí, neslyší a hlavně nevědí vše, co se kolem nich děje. Jednají jen podle útržků událostí, které se k nim dostanou. Tak i rozhodnutí okrást zloděje padne na základě matoucích a nejistých důkazů._____ Ve zkratce tohle vystihuje minipříběh Paulova kurátora, o kterém se divák může jen domýšlet, co a proč se stalo. Poulův a Carlin příběh zná důkladněji, ale je jasné, že ani tady neví vše._____Nahrává tomu i záměrně nepřesná kamera a záběry jakoby přes klíčovou dírku. Oproti většině polopatistických filmů, tohle dílko dává příležitost, aby si divák mnohé motivy a jednání vysvětlil podle sebe. Díky za to.(16.7.2010)

 • Hoyt
  ***

  Scénář a herci vynikajicí ale nemůžu si pomoct tohle by si zasloužilo určitě lepší provedení. Často mi vadila kamera a ze všeho nejvíce opravdu děsný střih. Bohužel to moc emocí ve mě nezanechalo a to je velká škoda, protože to začáteční seznamování vypadalo hodně slušně.(26.11.2012)

 • Orvokki
  ****

  Ona ho naučila dobrým spôsobom, on ju tým zlým. "Il va lui apprendre les mauvaises manières... Elle lui apprendra les bonnes". [MFF Cinematik 2011, Piešťany](13.9.2011)

 • Snorlax
  *****

  Taťka by měl z Jacquese radost, byl na něj hrd a pyšen. Tenhle film má od začátku do konce úžasné napětí, včetně toho sexuálního. A všeho je s mírou a citem. Romance, kriminálka a drama jak za starých dobrých časů.(4.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace