Pozdravy ze spermabanky

• slovenský

Pozdravy zo spermobanky

Komedie / Drama

USA, 2013, 105 min

Za idiotským českým názvem se překvapivě skrývá příjemná oddychová komedie. Nijak zvlášť sice nevyniká z řady Vaughnových rolí, ale zároveň (snad i díky do tématu očividně zapálenému autorovi) nespadá do nenápaditého průměru současných amerických komedií. A i když si téma vyloženě říká o adaptaci v rámci nějakého nekonečného sitcomu, i na takto omezeném prostoru se z něj podařilo vymáčknout maximum. Delivery Man je plný zarámování hodných hlášek a zároveň netlačí na pilu nucenými vtípky a spíš nutí k úsměvu - pocitově mu prostě bije srdce na správném místě. Co chtít víc?(1.4.2014)

Viděl jsem, pamatuji si, zapomněl jsem detaily, prošumělo to mým mozkem bez toho, že by po sobě zanechalo něco pozitivního i negativního. Což je vlastně plus. Jako jednohubka se geniálním českým názvem chlubící film rozhodně neztratí.(20.7.2014)

Pohodovka. Žádná ujeťárna ani drama-rádobykomedie. Lehký nadprůměr. Příběh originální, toho si cením. Je tam pár tradičně americky rozjuchaných scén, patos, všivhni se mají rádi, ale i místa, kde se člověk zasměje. # [monitor, 5.1, EN sub] # příběh **** | hudba *** | humor * | akce * | napětí – | pustil bych si znovu ***(7.3.2014)

Originální nápad a úžasný zpracování dělá z této novinky pro mne nejemocionálnější USA komedii posledních 10 let ... Naprostá bomba, která mne fakt dostala ... nádhernej film s obrovskou hloubkou a přesahem ...(8.3.2014)

Chris Pratt ve vedlejší roli byla nejlepší a nejvtipnější část celýho filmu. Jinak to byla ničím extra nevybočující záležitost, ve kterejch vidáte Vince Vaughna normálně. Nikterak třeskutá jednohubka.(20.8.2014)

• - Kvôli úlohe Bretta pribral Chris Pratt niečo cez 27 kilogramov. (Sufferer)

• - David Wozniak (Vince Vaughn) má hnedé oči, no veľké množstvo jeho potomkov má oči modré. Z genetického hľadiska, nakoľko je "gén hnedých očí" dominantný, to nie je možné. (Lukoh)

• - Uznávaný polský herec Andrzej Blumenfeld si zde odbyl svou premiéru v americké produkci. (..Lucas..)