poster

Valentine

 • USA

  Valentine

 • Slovensko

  Valentín

Horor / Romantický / Mysteriózní / Thriller

USA / Austrálie, 2001, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  **

  Pri tomto titule som presne vedel do čoho idem, takže sa tu nebudem pohoršovať nad plytkým príbehom s klišé zakončením. Nič iné som ani nečakal. Tento snímok je neskrývanou kópiou posledných častí horrorovej série "Halloween". Dokonca aj vrah má podobné črty a vystupovanie ako Michael Myerse. V podstate sa jedná o celkom podarený teenagerský slasher horror. Zaregistroval som v ňom osem nápaditých vrážd, zhruba na každých 10 minút jednu. Režia, kamera, herci, hudba... to všetko je na prijateľnej úrovni. "Valentine" je taký neznačkový "Halloween". **(31.5.2009)

 • choze
  ***

  Úvod ze školního večírku v tělocvičně připomínající klasiky jako CARRIE či HRA NA VRAHA mě příjemně naladil, ale následovala jen průměrná vyvražďovačka, která zaujme maximálně tak vnadnými slečnami (kozy zůstaly samozřejmě v chlívku).(12.2.2006)

 • Tom Hardy
  ***

  Nejedná se sice o výrazný přírůstek do žánru, ale alespoň je vrah celkem nápaditý (nevzpomenu si, kolik že je ve filmu vražd, ale dobře si vybavuji, že vrah užívá pokaždé jiný vražedný nástroj) a finále je také celkem povedené. Průměr, který neurazí, ani nenadchne...(24.8.2002)

 • Oktavianus
  ***

  Neprovokujte školního otloukánka, nebo vás nezachrání ani to, že jste před pár lety ležela pod Jamesem Bondem. Je zvláštní, že ani přítomnost tolika "hot chicks", ani nejrůznějších způsobů smrti (Amorek střílející šípy vede) nezachránily před 96 minutami nudy. Co jsou platné některé zajímavé nápady, když celé je to bez života, bez šťávy, bez drajvu? Naštěstí je tu Denise Richardsová - to je ta třetí hvězda. Jinak šedivý průměr a stěží 50 %.(14.2.2013)

 • klerik
  ***

  Snaha o nahradenie Michaela Myersa sa celkom nepodarila, ale mrazivé napätie tam bolo...(13.1.2006)

 • - V jedné scéně říká Kat Dorothy, že její přítel Adam Carr není žádný andílek ("no angel"), což je odkaz na seriál Davida Boreanaze Angel. (HappySmile)

 • - Richardovi Kellymu byla nabídnuta režie tohoto filmu, ale odmítl. (HappySmile)

 • - Katherine Heigl si neprečítala celý scenár predtým, ako prijala rolu. V jednom rozhovore sa priznala, že toto svoje rozhodnutie po videní finálneho zostrihu filmu oľutovala. (ladko)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace