poster

Valentine

 • USA

  Valentine

 • Slovensko

  Valentín

Horor / Romantický / Mysteriózní / Thriller

USA / Austrálie, 2001, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deimos
  ****

  VHS/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 5/10 Efekty 7/10/// +solidní atmosféra, dobrý motiv vraha, závěr -dle mého téměř bez hudby, některé vraždy bych udělal trošku jinak/// Docela dobře jsem se bavil a občas se aji solidně lekl. Líbili se mi pasáže, kdy vrah šel po své oběti, atmosféra houstla, oběť se snažila utéct, nebo schovat...no a dál to znáte. !Pozor SPOILER! Použité nástroje: nůž, luk s šípy, žehlička, sekera, velká vrtačka, elektřina, pistol: a zajímavý detail podle čeho poznáte vraha, krvácení z nosu.!Konec SPOILERU. Prostě tahle rozmanitost se mi na tom filmu líbila, herečky rovněž. Jen jak jsem naznačil na začátku. Být režisér, tak si s jednotlivejma vraždama vyhraju, protože potenciál to mělo. Závěr je v každém ohledu perfektní, ten se poved. Na konec se tedy rád přikloním ke 4*./// Celkem 70%///(25.8.2007)

 • ad-k
  *

  Tradiční schéma, nudné teenagerské horrorové prvky, rádoby překvapivá vyústění, trošku pitomý a zapomnětlivý scénář. Spoustu lidí právě tohle baví... nebo možná ta záplava okrasných tvářiček v čele s Denise Richards, u které se přimlouvám k herectví bez veškerých šatů. Možná by to bylo o kousek, zív, zajímavější... 20%(21.12.2006)

 • ScreamJay
  **

  Tk koukám že kdysi carpenter založil černouhelné doly, neb z jeho vyvražďovačské klasiky stále někdo těží. Ovšem v případě Valentinu to budou dost chybí horníci, neb příliš nenakutali. Jediné co se změnilo je maska zabijáka, jež od Vřískotu s protáhlou spodní čelistí trochu polidštěla. Ale narozdíl od ostatních Valentinu podobných filmů, tady zcela postrádám napětí, originalitu dějové zápletky, rozuzlení samotné. Vraždící scény byly asi stejně originální jako velorex mezi sporťáky před hotelem Pupp. Možná až stupidní postupy při jejich realizaci naprosto do prachu zašlapali veškerou napínavost. Po herecké stránce kterou nehodlám více komentovat je film na stejné úrovni se scénářem. Líbil se mi nápad s krví z nosu, jež dělala zabijáka alespoň originálním a docela i scéna v té sauně či co to bylo. Horor na stejné úrovni s dvojkou Tajemství loňského léta jež vás postraší leda svou lehkomyslností (sem se taktně vyhnul slovu přiblblost).(23.6.2004)

 • klerik
  ***

  Snaha o nahradenie Michaela Myersa sa celkom nepodarila, ale mrazivé napätie tam bolo...(13.1.2006)

 • Trellíno
  ***

  Tak další z řady filmů, který se líbí asi jenom mě. Perfektní vyvražďovací oddychovka u který člověk vůbec nemusí přemýšlet a příjemně se pobaví. A na to obsazení je radost pohledět. Neříkám, že je Denise Richards nějaká herečka, ale kroutit zadkem, koulet očima a vyšpulovat pusinku umí opravdu báječně.(18.8.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace