Valentine

Valentín

Horor / Romantický / Mysteriózní / Thriller

USA / Austrálie, 2001, 96 min

• Indiana

Sice je do docela blbost, ale hlavní role tam alespon hrajou kundy.(12.2.2006)

• Enšpígl

Zase jeden blbeček co se mstí za své špatné mládí--Jamie Blanks.My jsme jeho oběti.(14.8.2006)

• sharky

Hlavní hrdinky jsou tak protivné, že budete vrahovi fandit. Stupidita a díry ve scénáři bijí do očí. A co teprve ty hlášky... - Poď nahoru, mám pro tebe překvapení. (nahoře si rozepne kalhoty) Překvapení! - Chceš mě překvapit svým penisem? Bože, kam ten filmový průmysl spěje!?(16.6.2006)

• swamp

Klasický slasher, který však není ani zábavný.(27.9.2012)

Vřískoty i vyvražďovačky mám rád, ale tohle se nepovedlo. Třeba jako Tajemství loňského léta. Zábavné to bylo, to jo, ale staršidelné ani napínavé ne. Místy a závěr HODNĚ nelogický a logičtěji řečeno - za vlasy přitažený. A jednotvárná hudba Dona Davise vše srážela ještě více dolů. Tím se konečně dostáváme k tomu, že dokonalé tělo Denise Richards tomuhle snímku už holt nepomůže.(22.8.2005)