poster

Buena Vista Social Club

 • Německo

  Buena Vista Social Club

 • Francie

  Buena Vista Social Club

 • Slovensko

  Buena Vista Social Club

Dokumentární / Hudební

Německo / USA / Velká Británie / Francie, 1999, 105 min

Režie:

Wim Wenders

Scénář:

Wim Wenders

Kamera:

Jörg Widmer

Producenti:

Deepak Nayar
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bassator
  ****

  Ústřední píseň filmu Chan Chan mluví snad za vše... Pohladí po duši, stejně jako celý film. - 80%(23.1.2010)

 • Jordan
  *****

  Vynikajúci dokument. Zručný a kvalitný filmár ako Wim Wenders z TAKEJTO témy nemohol skrátka urobiť nič zlé, žiaden krok vedľa, a presnte tak: vznikol už teraz kultový a legendárny dokument, hovoriaci o ešte kultovejších a legendárnejších ľuďoch a ICH HUDBE. Tí páni sú neuveriteľní. Radosť pozerať a počúvať a otvoriť oči, uši, srdce . . .(20.8.2005)

 • igi B.
  *****

  Skvělý dokument o odcházejícím světě legend kubánské hudby v čele s dnes již zesnulým Ibrahimem Ferrerem, který zemřel loni v srpnu ve věku 78 let. Díky tomuto nadmíru záslužnému, doslova objevitelském počinu pánů Coodera a Wenderse jsme mohli téměř na poslední chvíli nahlédnout do osudů a hudby téměř zapomenutých >soneros< , typických kubánských muzikantů, dnes na sklonku života živořících v jednom z posledních komunistických >rájů< na světě... Stejně vynikající je i samotný soudtrack. Neučesaně autentická a upřímná hudba s (-: banálními :-) texty ze života, která zasáhne i okoralá blahobytná evropská a americká srdce... - - - P.S. A nakonec je vlastně i jedno, kdeže vlastně stával ten starý dobrý společenský klub... :-)(19.2.2006)

 • gouryella
  ***

  Jako dokument nadprumer - ale z meho hlediska se jedna o dokument, ketry se zabyva o pro me zcela nezajimave hudbe.(2.8.2002)

 • sepp
  ***

  Zajimave tema a dobre zpracovani, lec nedokaze poradne zaujmout a nadzvednout ze zidle.(4.9.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace