Mrtvá jáma

Dan Wyman

Gimel Everett

Gimel Everett
  • dr.horrible

Slabé teda. Krik a plač, hypnóza, basa, útek ... Stále dokola. Nudné, bez invencie, nezachránia to ani zombie a pár fajných krvavničiek. Guiltypleasure-oval som už podobnú srandu (druhých Bavových Démonov), tentokrát nechytilo. 50%(5.1.2015)

Při první scéně mi naskočila husí kůže, mohl za to šílený řev jednoho pacienta. Tak to zůstalo téměř po celou dobu filmu. Co dál k to mu říct? Snad jediné, je to typický hororový osmdesátkový počin, béčko jako vyšité.(16.6.2010)

Film má celkem hutnou atmosféru, sympatickou hlavní hrdinku. Čekal sem hordu utrhaných končetin, střev atd.. Nic z toho sem nedostal, né v takové míře jak bych si představoval. Já osobně si mýslím, že by si tento starý horor zasloužil kvalitní remake.(6.10.2009)

• Chrustyn

Pomalu plynoucí a docela nudný horor, který nezachrání, ani slušná závěrečná třetina plná krve a mozků.(5.12.2013)

• bassator

Jeden z nejlepších béčkových hororů co jsem za poslední roky viděl :D - 13. 1. 2011 - 40%(27.5.2011)

• - Film byl natáčen v Agnew State Hospital v Kalifornii. Křídlo, kde se nejvíce natáčelo, bylo do té doby již po několik let opuštěné a bez elektřiny. (Eluin)