Mrtvá jáma

Dan Wyman

Gimel Everett

Gimel Everett
  • Chrustyn

Pomalu plynoucí a docela nudný horor, který nezachrání, ani slušná závěrečná třetina plná krve a mozků.(5.12.2013)

• bassator

Jeden z nejlepších béčkových hororů co jsem za poslední roky viděl :D - 13. 1. 2011 - 40%(27.5.2011)

• Pro-EaZzy

Brett Leonard přichází s nikterak zajímavým béčkem 80. let, kde spojil prostředí blázince s hromadou zombies. Bohužel zde nejsou takovým lákadlem, jak jsem zprvu předpokládal. K čemu je tu horda zombies, když kamera je otřesná a osvícení nedá jasnější záběr. Takto zničit stěžejní prvek se jen tak nevidí. Neztotožňuji se ani s jejich likvidací svěcenou vodou, ale v koncepci filmu, tak jak je dělaný, to ani nepřekvapí. Mrtvá jáma je dlouhá nuda, která sice nabídne nějakou tu krev, ale svým stylem zpracování podráží nohy sama sobě.(17.4.2009)

• - Film byl natáčen v Agnew State Hospital v Kalifornii. Křídlo, kde se nejvíce natáčelo, bylo do té doby již po několik let opuštěné a bez elektřiny. (Eluin)