poster

Mrtvá jáma

 • USA

  Dead Pit, The

Horor

USA, 1989, 95 min

Režie:

Brett Leonard

Kamera:

Marty Collins

Hudba:

Dan Wyman

Producenti:

Gimel Everett

Střih:

Gimel Everett
(další profese)
 • PetrPan
  *

  Jedna hvězda je možná z mé strany příliš kruté hodnocení tohoto hororu, kterému nechybí ponurá atmosféra, ale přímo strašně mě otravovala hudba, která prostupovala téměř celou stopáž filmu. I tak je Mrtvá jáma ničím nevybočující osmdesátkový horor s plochými charaktery protagonistů a hlavní hrdinkou v kalhotkách:)(20.11.2011)

 • jonyyy
  *

  20%(18.11.2008)

 • blackrain
  ***

  Při první scéně mi naskočila husí kůže, mohl za to šílený řev jednoho pacienta. Tak to zůstalo téměř po celou dobu filmu. Co dál k to mu říct? Snad jediné, je to typický hororový osmdesátkový počin, béčko jako vyšité.(16.6.2010)

 • Andersis
  ***

  Film má celkem hutnou atmosféru, sympatickou hlavní hrdinku. Čekal sem hordu utrhaných končetin, střev atd.. Nic z toho sem nedostal, né v takové míře jak bych si představoval. Já osobně si mýslím, že by si tento starý horor zasloužil kvalitní remake.(6.10.2009)

 • petero
  **

  Začiatok navodí tú správna atmošku drsného hororu 80tych rokov, blázninec, šialený doktor, pokusy, doktor dostáva guľku do čela ... o 20 rokov neskôr ... opäť ten istý blázninec, strelec je šéfom, história zabudnutá, prichádza nová pacientka ktorá sa dosť často promenáduje po tmavej chodbe v spodnom prádielku, zemetrasenie, zjavuje sa šialený doktor s guľkou v čele ... Prvá polka veľmi dobrá, hudba, nasvietenie, tajomno super no v polovici začne nudné pobehovabie po liečebni a keď sa dostanú zombies z mŕtvej jamy je jasné že Brett Leonard nie je Romero. Škoda, škoda filmy so zombies mám rád.(3.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace