Měla to být klidná rozlučka se svobodou, ale nakonec tuhle pětici kamarádů čeká v ulicích Varšavy hodně divoká jízda, na kterou jenom tak nezapomenou. (Netflix)

Arsenal83

Poľský kritik Tomasz Raczek k tomuto filmu: "Musím priznať, že si nepamätám, kedy som sa naposledy v kine cítil tak trápne. Toto nie je len zlý film. Tento film je ako choroba, ako zhubný nádor: zabíja vieru v kinematografiu a úctu k hercom.“ Uvedomili si to čoskoro aj kiná, ktoré rýchlo film stiahli z ponuky: "Nepredávali sme lístky a keď niekto prišiel, tak už v priebehu filmu odišiel." Niet divu. Film o predsvadobnej noci, kde chlapi chodia za kurvami a nevesta s kamoškami sa ako kurva aj správa, to je iný level kvality. Navyše herecké výkony na úrovni instagramových modeliek. ()

Mulosz odpad!

Prvni hodnoceni a komentar. uz dlouho jsem nevidel tak spatny polsky film. Svou urovni a ladenim si nic nezada s ceskymi arcidily typu Po hlave do prdele nebo Ulovit miliardare. Po prvni polovine jsem uz pouze preskakoval na sceny, kde se vyskytovaly pekne zenske, coz byl ten nejvetsi umelecky zazitek z celeho dila. ()

• Film sa natáčal v Bydgoszczi a Toruni (Poľsko) v auguste a septembri 2011. (Arsenal83)