Vynikající. Už jako malý jsem měl rád autíčka a tohle bylo prostě perfektní. PIXAR dvacáté výročí oslavil opravdu stylově. Na klasický disneyovský příběh narouboval zbrusu nový vesmír plný aut a jedno je roztomilejší než druhé, ať už jde o sebevědomého Bleska McQueena, nakláďáka Macka nebo fešandu Sally (sakra zabouchl jsem se do Porsche ;)). Příběh sice možná není tak originální jak tomu bývá u PIXARU zvykem, ale tenhle drobný nedostatek je vynahrazen takovou péčí že člověk (auto) nemůže říct ani ň. Mimochodem letos poprvé jsem se v kině pořádně zasmál. PIXAR IS THE BEST. Doporučuju zůstat až do konce "vzpomínkových!" titulků, vyplatí se to.(21.7.2006)

Jednoznačně nejlepší animovaný film léta páně 2006. Film, u kterého se budou bavit jak dospělí, tak i rodiče a jejich ratolesti. Animace je, jak už to bývá u Pixaru zvykem, bezkonkurenční, po hudební stránce není co vytknout a výběr dabérů je chirurgicky přesný. Owen Wilson nepředvádí žádné hlasové extempore, Paul Newman působí uklidňujícím dojmem, a tak dále. Příběh sice moc originality nepobral (nejvíce si bere z Doktora Hollywood), na druhou stranu je podán formou zábavnou a neunudí diváka k smrti, na rozdíl od konkurence. Chybiček by se pár našlo, ale nač si kazit dojem přemýšlením o malichernostech, když výsledný dojem je navýsost pozitivní. Pixary já měl vždy rád, a je dobře, že svým dalším filmem můj postoj nezměnili. PS: Na Příšerky to stále nemá..(20.8.2007)

Krásná grafika a spousta vybroušených detailů - létajícími autíčky jako mouchami počínaje a sympatickým závěrem konče, ale kdesi uprostřed mi něco chybělo, něco málo na to, abych dokázala dát tomuto veskrze příjemnému filmu od Pixaru o hvězdičku víc.(25.12.2007)

Veľmi vydarený a určite aj najlepší animák za rok 2006.....................Soundtrack Randy Newman: 1. Real Gone - Sheryl Crow ,2. Route 66 - Chuck Berry ,3. Life Is a Highway - Rascal Flatts ,4. Behind the Clouds - Brad Paisley ,5. Our Town - James Taylor ,6. Sh-Boom - The Chords ,7. Route 66 - John Mayer ,8. Find Yourself - Brad Paisley ,9. Opening Race ,10. McQueen's Lost ,11. My Heart Would Know - Hank Williams ,12. Bessie ,13. Dirt Is Different ,14. New Road ,15. Tractor Tipping ,16. McQueen and Sally ,17. Goodbye ,18. Pre-Race Pageantry ,19. The Piston Cup ,20. The Big Race(28.2.2011)

Fantastické. Veškerá současná hraná produkce ať pukne Vzteky. Auta to dokázala. Mame co do činění s nejlepším filmem tohoto roku. Oscar je jasnej. Scéna strašení traktorů je geniální! PS S odstupem času a dalších dvou shlédnutích bohužel klesám o celé dvě hvězdy. Auta jsou technická špička, bohužel klasická Pixarovská opakovatelnost se zde nekoná - vyplouvá na povrch na Pixarovské poměry až trestuhodně hloupoučký scénář a také moralizování ať mi Disney do Pixarovek netahá - ne takhle okaté...(6.7.2006)