Krásná grafika a spousta vybroušených detailů - létajícími autíčky jako mouchami počínaje a sympatickým závěrem konče, ale kdesi uprostřed mi něco chybělo, něco málo na to, abych dokázala dát tomuto veskrze příjemnému filmu od Pixaru o hvězdičku víc.(25.12.2007)

Všechno neskutečně nablískané! První dojem? Jasně nej animák! Všechno se točí kolem aut(?), kamarádství atd., tedy poučné pro děti, kterým se to může jednou hodit. Boží kukačky, mouchy, zvuk, prostě skoro všechno. Ideální rodinná zábava.(21.1.2007)

V prvej tretine som mal chvilu pocit ze film nudi. No potom Pixar roztocil znova ten svoj tipicky sialeny kolotoc emocii a humoru a ja som uplne podlahol. Krasne, dojimave a celkovo je to jedna uzasna 'jazda' !!! (ps: neuveritelne je ze vsetky filmy od pixaru s tak skvele. Zatial kazdy jeden bol uzasny a tie 'ostatne' animaky len dotahuju. Chlapci drzim palce nech vam to vydrzi!) 9/10(8.11.2006)

Nikdy bych nevěřila, jak může být zábavný film, kde jsou jen a jen auta. Klasicky úžasná animace, jak jsme u Pixaru zvyklí, milý příběh o tom, jak jedna nafoukaná hvězda ke zmoudření došla a příjemné fórky.(12.7.2006)

Docela příjemné, byť míra infantility a filmových klišé, které postrádaly porci animáckého nadhledu, byla místy jen tak tak únosná. Animace je velmi pěkná a disneyovská morálka jako vždy pohádková. Za nejlepší bod považuju retrospektivu do minulosti Kardanové Lhoty, která v sobě měla velký kus staré poezie. Jinak pouze nadprůměrný film pro děti.(15.10.2007)