Rozpočet $120miliónovTržby USA $244,082,982Tržby Celosvetovo $461,983,149Tržby za predaj Blu-ray od roku 2009 v USA $13,637,532 //počet predaných kusov 336,558Tržby za predaj DVD v USA $312,036,076 //počet predaných kusov 22,804,178Tržby za predaj Soundtrackov v USA $51,800,000 //počet predaných kusov 205,000║ ...takže nakoniec z tejto rozprávky sa stal zlatý dol pre producentov __John Lasseter je fakt zázrak na poli digitálnej 3D animácie! /videl v kine: 95%/(11.9.2006)

Pixare, Pixare (ne)mám Tě rád, protože jsem na Tobě závislý :-)) Vždy si myslím, že předchozí dílko je "ten" animační vrchol a že se to už nepohne.... i pohne a vždy a rád se mýlím... Dějově jsou Auta opravdu plochým slepencem Doc Hollywooda a zbytku od všeho kousek, ale jsou příjemní, nenucení a já se dobře bavil... K plusu všeho musím konstantovat, že i mé obavy z dabingu se rozplynuly... 90% - jsem rozmazlený Pixarem, tudíž i víc mouchy hledající... :-))(16.8.2006)

Fakt nevim jak to popsat, prostě úžasnej film. Připadám si trochu trapně, ale trochu sem u toho i bulel. Prostě fakt megahustej film o kterém nemohu napsat nic inteligentního, protože jsem z toho prostě megavyhoněnej.(5.9.2006)

Veľmi vydarený a určite aj najlepší animák za rok 2006.....................Soundtrack Randy Newman: 1. Real Gone - Sheryl Crow ,2. Route 66 - Chuck Berry ,3. Life Is a Highway - Rascal Flatts ,4. Behind the Clouds - Brad Paisley ,5. Our Town - James Taylor ,6. Sh-Boom - The Chords ,7. Route 66 - John Mayer ,8. Find Yourself - Brad Paisley ,9. Opening Race ,10. McQueen's Lost ,11. My Heart Would Know - Hank Williams ,12. Bessie ,13. Dirt Is Different ,14. New Road ,15. Tractor Tipping ,16. McQueen and Sally ,17. Goodbye ,18. Pre-Race Pageantry ,19. The Piston Cup ,20. The Big Race(28.2.2011)

Dokud se s tímhle filmem budu těšit na obyčejný keřík, či nájezd do zatáčky, do té doby s hodnocením nehnu a nebudu se ptát, co mě má dojmout na americkém maloměstském sentimentu, a jak že se to má s tím globálním oteplováním.(13.1.2007)