poster

Loupež po italsku

 • USA

  Italian Job, The

 • Francie

  Braquage à l'italienne

 • Slovensko

  Lúpež po taliansky

Akční / Thriller / Krimi

USA / Francie / Velká Británie, 2003, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kOCOUR
  ***

  Žánrový mix-up o slabých berličkách v místě, kde bych to ani trochu nečekal - totiž v samotném plánu podrazu. Ten je sám o sobě velkým podrazem v okamžiku položení dotazu, zda má cenu plánovat něco, co se v příběhu neobjeví. A tak jen sympaticky zametá cestu třem barevným autíčkům, před kterými musíte rezignovaně slintnout a nad lehkým prvoplánovým kalkulem (prosté vědomí o jejich přítomnosti) přimhouříte oči. Nebýt hereckých výkonů, klesla by Loupež po Italsku někam pod schody k Bobmakšeftu, který dojel na podobně píchlou pneumatiku - neuskutečněný plán, zabírající čtyři pětiny stopáže. Více akce, podrazů a hlášek a mohl Gary Gray olíznout paty i Dannyho parťakům. Takhle vznikla příjemná páteční koktejlovka, o které ale za týden nebudu ani vědět, že jsem ji viděl...dokud na ulici neuvidím Minicooper :)(14.9.2003)

 • movie
  **

  Hmmm, skutečně nevydařený film. Úvod jakž takž jde, ale zbytek nudí, chybí tomu jakákoliv vychytávka a ke konci už mě z toho bolela hlava!(9.11.2003)

 • Kaka
  ***

  Lehce nadprůměrná pohodová oddychovka se solidní atmosférou a kvalitními herci. A i když je fakt, že švih Pasti, či Dannyho Parťáků to nemá a nemá to ani potřebné ingredience na mix těchto dvou filmů, tak i přesto je to velice solidní zábava na jedno sobotní deštivé odpoledne.(5.6.2004)

 • TeeAge
  ***

  Žánrovka s obrovským potenciálom, dobrou hereckou gardou a výpravou. Faktor X však chýba, a tým pádom je to len lepší priemer, a žiadna výnimočnosť. Škoda. Najhorší efekt na film majú určite produkcie komerčnývh televízií, ktoré to púšťajú ostošesť s neúnosným kvantom reklám... Ale to je už s tv proste tak :((10.10.2010)

 • Cival
  ***

  Hudba a svižný režijní styl se snaží divákům nakukat, že se dívají na druhé Dannyho parťáky, což je zásadní chyba. Gray totiž na Soderbergha jednoduše nemá. Eda Norton je můj nejoblíbenější herec, takže mu odpustím i to, že se skoro vůbec nesnaží - se svým oslizlým knírkem pořád funguje jako velmi dobrý záporák. Pak je tu sympaťák Wahlberg, cool Statham a hlavně my personal sexual heroine Charlize Theron, která by svou krásou vytáhla i Teletubbies z odpadních vod. Hezké tři hvězdy.(10.11.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace