Když Nick (Elijah Wood) zjistí, že vyhrál večeři se svou oblíbenou hvězdou Jill Goddard (Sasha Grey), je neuvěřitelně nadšený, že konečně dostal šanci setkat se s ní. To vzrušení ho opustí, když zjistí, že herečka nesdílí stejné nadšení jako on. Jillin manažer Chord (Neil Maskell) mu nabídne něco, co nemůže odmítnout: Chord umožní Nickovi neustále sledovat Jill přes počítač. Nick se zpočátku zdráhá, ale Chord ho přesvědčí tím, že by měl dostat alespoň nějakou šanci se k herečce přiblížit. Nick začne svou hvězdu sledovat. Posléze zjišťuje, že není vše v pořádku a že Chord na něj ušil boudu. (Terva)

tron

Ďalší zo série webových/FB/četových trilerových hororov (Odobrať z priateľov, The Den). Úvod je strašne nezáživný, po dvadsiatich minútach som mal chuť vypnúť televízor a kábel do elektriky si omotať okolo krku a dobrovoľne sa zaškrtiť. Potom sa to našťastie MIERNE rozbehlo a malo to niečo do seba. I atmosféra opustených nočných ulíc fajn, Elijaha Wooda to evidentne v tomto ohľade dosť láka (Maniak). Scenár bol však absolútne hrozný, jeden debilný zvrat striedal ešte debilnejší a priznám bez problémov, že som to vôbec nepochopil. Takisto ma negatívne zaujalo vyobrazenie polície a jednotky SWAT – aby takýmto profesionálom v jednom ľudoprázdnom nočnom meste na aute utekal jeden civil, je neakceptovateľné. Páči sa mi, že Elijah (zároveň producent filmu) po mega-úspešnom Pánovi prsteňov nestratil sám seba a vyhľadáva práve takéto malé filmy. Škoda len, že nie sú dobré. ()

S.Quentin QUALE

Což o to, Otevřený okna, a to není reklama na Widle, ani se nevětrá puch pro promrdané Šedivé noci, mají docela slušný odpich a dokážou zaujmout, bohužel atributy jako nereálnost, nekompaktnost, zřejmě přehnaná ambicióznost a výsledná nesmyslnost stahují tento počin do podprůměru. S Frodem online mnohem radši za klavírem. 45% ()

Pilda17

Docela jsem se na tento snímek těšil. Náboj není vůbec špatný, ale ta nereálnost a nelogičnosti z toho smrdí při každé druhé scéně. Vše to obrovským způsobem sráží ke dnu. Dobře se na to dívá, ale když divák ba i jen na chvilku zapne mozkové závity, musí jít hned "blejt". Ani do průměru Frodo Pytlík nic vytáhnout nemůže .. 4/10 = 41% ()

Morholt odpad!

Nevim, jestli je tohle všechno technicky možné a je mi to úplně jedno, protože forma i styl, jakým je zpracována, to všechno mi bylo naprosto cizí a nebavilo mě to či dokonce odpuzovalo. A herci? Frodo Pytlík je pořád Frodo Pytlík a Sasha Grey by měla zůstat u toho porna, byť to úplné poleno není. Docela jsem se těšil, takže o to větší zklamání bylo, že jsem Open Windows nedokázal dokoukat. Naprosto zasloužený odpad!. ()

Dexter1

Nemôžem si pomôcť, ale celýčas som musel tento film prirovnávať k Maniakovi, v ktorom si hlavnú úlohu tiež strihol Elijah Wood. Oba filmy sa pohrávajú s formou a vychádzajú zo "škatule". Kamera prechádzajúca medzi oknami na pracovnej ploche počítača ma naozaj zaujali. Samotný dej je však dosť prestrelený a zhruba tak po pol hodinke som sa začal pýtať sám seba, že: NAČOO!?!. Každopádne náznak gradácie tam je, Elijah presvedčivý, Saška ako vždy očarujúca, som unesený z formy a Vigalonda mám celkom rád. ()

• Na jednom z festivalov, kde sa film premietal, sa režisér Nacho Vigalondo vyjadril, že ak sa film niekomu nepáči, môže ho pokojne udrieť.
    (Marceloo)
  • Natáčení probíhalo ve Španělsku ve městě Madrid a v Texasu v Austinu v místním filmovém studiu Spiderwood. (Terva)