Ninja 2: Pomsta

Ninja 2: Pomsta

Ninja: Shadow of a Tear

Akční / Krimi / Thriller

Thajsko / USA, 2013, 95 min

Ako celok to stojí za starou bačkoru ale akčné scény sú viac než podarené. Takže v konečnom dôsledku to stojí za pozretie a pri príjemných 95 minútach som sa nudiť nestihol.(26.12.2013)

,,CASEY. JSOU TADY JEN DVĚ MOŽNOSTI. BUĎ SPOJÍME SÍLY. NEBO JEDEN Z NÁS BUDE MUSET ZEMŘÍT.…“ /// Poté, co Namiko vodvezou v pytli, nechce Casey jen tak sedět a čučet na flek vod krve. Nadešel čas zanechat za sebou haldu mrtvol a provonět Barmskou džungli kouřem… Zručně provedený béčko i pro ty, což vzpomínaj na dobu, kdy se v černým voblečku proháněl Americkej ninja. Fláknu 3*, páč vzpomínka na starý časy v novým hávu neuškodí… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nechápu, proč mám podstoupit zkoušku ohněm. 2.) Ve skladu se nám začal ztrácet vostnatej drát. 3.) Thx za titule ,,Bac“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ ne(19.12.2013)

První díl jsem viděl 3x, protože mě to zkrátka bavilo a zejména na záběry z Japonska se příjemně koukalo. Ovšem teď už vím, že na tento druhý díl se již nepodívám. Byť mám spojení Adkins-Florentine v oblibě, tak druhý Ninja mě prostě nebavil. Akční scény super, pan Florentine umí natočit akce jako nikdo jiný a je radost je sledovat. Bohužel těch akcí bylo až moc a všechny byly v podstatě na stejné brdo. Po necelé hodině mě Adkins se svými akrobatickými a bojovými prvky nudil a samotný děj jakbysmet. S pár mikrospánky jsem to dokoukal a byl rád, že můžu jít spát. 60%(20.4.2014)

Už se nemůžu dočkat, až jednou najdou nějakého kataristu, který bude umět i hrát a nebude se lépe vyjímat v růžových, baletních šatičkách v čele úderné falangy na gájprajdu. Ač mi tedy Skot Asskins opět vyhřál obývák a měl jsem při pohledu na něj nutkání vytrhat si chlupy z nosu, depilovat hrudníček a mohutně se nacákát nějakým květinkovým, estrogenovým puchem od Versáčeho, jedná se o příjemně klasickou, dobře natočenou mindžijádu s kulantní taneční choreografií.(21.12.2013)

Scott Boyka Adkins je zpátky v ninja oblečku a kosí protivníky ještě drsněji než v prvním díle. Upřímně se nedivím když mu dle všeho Goro bílý pes sejmul ženu tak je dobrý čas na to udělat ze záporáků sushi a tvářit se u toho pěkně Boykovski. Příběh byl u mě od začátku na koleji vedlejší a jen jsem se těšil jaké techniky z jiné galaxie v podání mistra uvidím tentokrát. No předvedl dost a dost. Akce je nádherně zpracovaná, souboje nejsou blbě stříhané vše je jak má být. Prostě jen Isaac umí Scottovi přednosti opravdu využít všichni ostatní jsou banda blbců, když Scottovi neumožňují předvádět co vše dovede. Navíc dva fighty jsou opravdu super jelikož v tomtu snímku se objeví i dvojice mimořádně odolných záporáků. Bezva film a doufám že Isaac a Scott budou spolupracovat i nadále a už teď se těším na Blood hostage.(1.1.2014)

• - Scott Adkins (Casey) si počas natáčania poranil chrbát, a tak ho musel v niektorých scénach zaskočiť kaskadér Brahim Achabbakhe. Vôbec po prvýkrát sa tak stalo, že namiesto Adkinsa vystupoval v bojovej scéne jeho dablér. (m.a.t.o.)

• - Nôž, ktorý používajú dvaja útočníci v scéne, kde chcú ukradnúť Caseymu (Scott Adkins) prívesok, je japonský obradný nôž Tonto. (m.a.t.o.)

• - Vo Veľkej Británii bola vydaná cenzúrovaná verzia, z ktorej bol vystrihnutý kohúti zápas. (m.a.t.o.)