Policajt Kurt Harris po nezhodách so šéfom opustí policajný zbor a rozhodne sa navštíviť svojho starého priateľa "šampióna" (bývalý boxer). Ten je však ešte tej noci zabitý šéfkou "misie" (B. Nielsen - áno, tá s tými kozami:-)) organizácie navonok pôsobiacej ako dobročinná, vskutočnosti však zločineckej. Polícia smrť šampióna označí za nepodarený pokus o lúpež, no Kurt vytuší niečo nekalé rozhodne sa do misie dostať a zistiť ako to bolo skutočne so šampiónovou smrťou. Zvyšok je každému asi jasný - klasický akčný karate film ničím nevybočujúci z b-kategórie. (Derek)

ondrula

Klasická US kung-fu sračka ze začátku devadesátejch. Pamatuju si, že když jsem na to koukal, bylo mi asi 12 let a už tehdá mě zaujal stupidní překlad do českého dabingu. B. Nielsen (známější spíš jako Rudá Sonja) třeba říká svým poskokům: "Poodstupte víkáři moji, prosím poodstupte"; pokud vím, tak vikář je zástupce faráře a vůbec jsem nechápal, co tím bylo zamýšleno. Nebo tam naběhne na tiskovku zmlácenej černoch a začne B. Nielsen osočovat z jejích zločinů a ona prohlásí: "Neposlouchejte ho, právě mu zemřela babička" :-) Prostě klasika. ()

POciSEM

Je s podivem ze v dalsim dilu hraje Wincott a uplne nekoho jinyho nez ve dvojce. To ale nemeni nic na tom ze tresta zlotrilce svyma hulkama a efektnima kopackama,to kdyz nahodou nekdo nechce dat prispevek na misii hodne pani Larkinove. A kdyz nezabere ani to povola sveho dvoumetroveho bratricka kterej si necha dat nejdriv do huby nacez zlame vsechny prsty a vykosti dosytosti. Trikrat slava ()

MM_Ramone

Ako prvý film z tejto akčnej béčkovej série som si pozrel titul "Misia spravodlivosti 2" (Martial Law 2). Dostal som sa ku nemu viac menej náhodou a pustil som si ho len preto, že v ňom hrala Cynthia Rothrocková. Mám slabosť pre túto americkú karate tigricu. Takže mi to nedalo a zohnal som si aj prvú časť "Misia spravodlivosti" (Martial Law), ktorá bola natočená v roku 1991. Bolo to v podstate to isté ako dvojka, akurát o malú hviezdičku kvalitnejšie. Tak si teda hovorím, že si musím kuknúť aj diel s poradovým číslom tri, z roku 1992. Bol som zvedavý, ako to do tretice roztočí nekompromisná drsňáčka Cynthia Rothrock. Ťažko tu však môžem opísať moje sklamanie, keď som zistil, že vždy silne kladnú hrdinku Cynthiu v tomto akože treťom pokračovaní nahradila nesympatická lesbo záporáčka Brigitte Nielsen. ** ()

Flipnic

Docela milé překvapení z těchto USA/Kanada starších "mlátiček". Wincotta jsem sice nikdy moc nemusel, ale zde mi nevadil a celý film je na poměry původu a doby vzniku vysoce kvalitní. Nebudu rozebírat - málo střihu, výborná kamera, hrdina používá různé styly boje, film odsýpá od jedné akce k druhé, vše je pěkně přehledné, prostě vyložená pohodovka. Byl jsem i v dnešní době naprosto spokojen ... ()

Haymar

Za prvé nechápu, co to má společného se sérií "Martial Law"... Za druhé nechápu, tu šílenou žánrovou rozpolcenost (akční vs. thriller vs. krimi vs. komedie - nechtěná samozřejmě)... Za třetí nechápu to tragické obsazení (v čele s tou blonďatou kobylou a führerem Huesem)... Za čtvrtý nechápu samotný děj... Na jeden film celkem dost otazníků! Buď sem prostě nechápavej, nebo udělali soudruzi někde chybu! ()

• Natáčení probíhalo v americkém Los Angeles. (Terva)
  • Film měl být původně pokračováním filmu Martial Law 2 (1992), po odchodu Cynthii Rothrock a následnému obsazení Karen Sheperd dostal film své samostatné jméno. Někteří distributoři však stále píšou za název filmu číslo 3. (Terva)