poster

Křídla Vánoc

 • slovenský

  Krídla Vianoc

 • anglický

  Wings of Christmas

Drama / Komedie

Česko, 2013, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Snorlax
  **

  Krajčo je mnohem lepší muzikant než herec, ale vzhledem k tomu, že v hlavních rolích nebyla žádná elita, celkem se to ztratilo. Příběh sám byl jednoduchý, místy monotonní a hluchý.(23.3.2014)

 • T2
  *

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,799,000▐ snaha o niečo nové zaujímavejšie v Českej kinematografii, vychádza len zo začiatku potom sa to začne topiť v zbytočnej príbehovej vatovosti, slabom dôraze a myšlienke ktorá ostane len zľahka plávať niekde na povrchu, nemá to patričnú hĺbku a nakoniec najlepšie na filme ostáva ústredná pesnička /25%/(23.3.2014)

 • Sonnery
  ****

  Když vidím, že současný český pohádky jsou až po bambuli v prdeli, tak jsem vlastně rád, že u nás vznikají filmy, byť naivní, s vánoční tématikou a nejsou úplně mimo mísu a vlastně je při nich člověku fajn.(24.12.2013)

 • Silence
  **

  Stejně jako ústřední skladba... nedává to valný smysl... Písničku si, narozdíl od filmu, ale rád poslechnu znovu. 4/10(21.11.2013)

 • Marthos
  *

  Zázraky se dějí (ne)jen o Vánocích. Karin Babinská a její střapatý bílý anděl, vznášející se nad lidskými osudy je totální úlet. Prostředí velkého obchodního centra, zasazeného do období vánoční hysterie, vyvolává pouze znechucení a odpor, stejně jako všechny figurky, které se v něm pohybují. Richarda Krajča lze za určitých podmínek respektovat coby populárního hitmakera své doby, nicméně jeho herecké možnosti jsou přinejmenším sporné a film, v němž hraje hlavní roli prostě neutáhne. Slušné výkony podávají jedině Cibulková s Preissem, u ostatních se jedná o stylizované karikatury, zoufalce s povrchními charaktery a v povrchním provedení. Křídla Vánoc jsou přesně taková, jaká být neměla. Nudná, hloupá a zbytečná. Jako Tomáš a Nina, holka, která dala každýmu.(12.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace