poster

Křídla Vánoc

 • slovenský

  Krídla Vianoc

 • anglický

  Wings of Christmas

Drama / Komedie

Česko, 2013, 110 min

 • LION-MR.T
  odpad!

  Omlouvám se,ale já musím dát odpad,protože něco tak nudnýho a nezáživnýho jsem neviděl dlouho. A kdykoliv slyším tu bezduchou píseň od Krajča tak mi je znovu na zvracení.(31.8.2015)

 • swamp
  **

  Příliš moc reálné, aby to bylo snové - příliš moc snové, aby to bylo reálné. Já bych preferoval (a autoři snímku se o to zřejmě snažili) tu snovou linku, jenže se nepovedlo. Takový marný pokus o Michela Gondryho a netvrďte mi, že ne!(25.3.2014)

 • Slartibarkfast
  ***

  Těžko říct, jak přistupovat k tomuto dílku, které se na jednu stranu tváří jako melancholické depresivní drama, kdy se čtveřice přátel z obchodního domu společně perou se svými životními strastmi a podělaným osudem, a na druhou se snaží vykřesat na divákově tváři široký úsměv. Místy je to opravdu mistrovsky zvládnuto, ale jinak zabředává děj do ponuré a pomalé nudy s nejasnou strukturou a záměrem. Zdálo se mi, že se autorka snažila vmáčknout příliš do tak malého prostoru, a kdyby se soustředila pořádně jen na jednu postavu, bylo by to snesitelnější. Na druhou stranu by možná utrpěla výpovědní hodnota příběhu a celkově by šla kvalita ještě hlouběji. Takto tu máme vcelku povedenou mozaiku, která se dá hezky přirovnat k předvánoční pohádce s nejistým koncem, který je alespoň malinko laděn optimisticky a pozitivně. 55%(14.10.2014)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - „Chcela som nakrútiť film, ktorý by v tejto pesimistickej dobe ľudí potešil a dal im nádej, že môžu pohnúť svojím životom a ovplyvniť jeho správny smer," vyjadrila sa režisérka a scenáristka Karin Babinská. (kacer4)

 • - Filmovou hudbu nahráli pouze 4 lidé, a to Richard Krajčo, hudebník a producent Dalibor Cidlinský a kluci z kapely Nebe, tedy Petr Harazin a Štěpán Petrů. (harazin)

 • - Když scenáristka a režisérka filmu Karin Babinská předložila scénář Richardu Krajčovi, řekla, že jej napsala přímo pro něj. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace