Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ***

  Postavy jsou nesympatické, ale zase civilní. Měl jsem obrovské problémy s Krajčem, který hraje teda opravdu řádně sobeckého idiota, jemuž nedochází snad vůbec nic. Určitě paní režisérka předvedla svůj lepší výkon než v minulých Pusinkách. Díky atmosféře Vánoc, Davidu Novotnému a krásné závěrečné písničce bych viděl hodnocení 65%.(15.11.2013)

 • dr.horrible
  ****

  Vlastne klasický americký nezávislák. Štýl Karin Babinskej, mi aj cez (rovnako ako pri Pusinkách) nejaké tie detaily, neuveriteľne sedí a nemôžem než odporúčať. Jedna z mála súčasných českých tvorcov, čo za niečo stoja a ich dielo som ochotný podporiť návštevou kina.(6.12.2013)

 • swamp
  **

  Příliš moc reálné, aby to bylo snové - příliš moc snové, aby to bylo reálné. Já bych preferoval (a autoři snímku se o to zřejmě snažili) tu snovou linku, jenže se nepovedlo. Takový marný pokus o Michela Gondryho a netvrďte mi, že ne!(25.3.2014)

 • MikeCool
  ****

  Poměrně kvalitní psychologická záležitost s českým, ryze černým humorem. Rozhodně to není nic co bych si s chutí pouštěl na Štědrý den formou nějaké oddechovky. Zhruba prostředek filmu se mi zdál nezáživný a bál jsem se jakým směrem se film vydá. Naštěstí samotný závěr popřel můj názor z prostředka filmu. Křídla Vánoc podle mě přinášejí poselství, že každý člověk si Vánoce může přizpůsobit dle svých pravidel a jak uzná za vhodné a i tak si je užije. PF: 2014. :) ___ (Jiráskovo divadlo, Nový Bydžov)(2.12.2013)

 • GeusX
  ***

  Ale jo, dá sa. Taková vánoční peotika pro ty, co si sundali růžové brýle. Titulní (závěrečná) píseň je ale to nejzajímavější co si budete pamatovat.(24.12.2014)

 • - Keď Vica Kerekes zistila, že sa má celý film odohrávať v nákupnom centre, povedala nie. „Ja nákupné centrá nemám rada," povedala. Nakoniec ju však presvedčila vlastná agentka, aby na kasting šla. A tam ňou boli všetci ohúrení. (Zdroj: aktuality.sk) (leila22)

 • - „Chcela som nakrútiť film, ktorý by v tejto pesimistickej dobe ľudí potešil a dal im nádej, že môžu pohnúť svojím životom a ovplyvniť jeho správny smer," vyjadrila sa režisérka a scenáristka Karin Babinská. (kacer4)

 • - Když scenáristka a režisérka filmu Karin Babinská předložila scénář Richardu Krajčovi, řekla, že jej napsala přímo pro něj. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace