• kleopatra
  **

  Tak tahle substance se mi rozhodně do žil nedostala a to ani na třetí pokus (ten třetí byl první do konce). Divoká jízda? Nikoli. Pěkná nuda a o čem? O drogách? Kdybych nebyla tak otrávená, tak se zasměju "ha, ha", protože tohle bylo jen pozlátko a v něm nic. Ještě že Benicio Del Toro věděl, co a jak hraje, protože Johnny Depp, si myslím, o tom do poslední chvíle neměl páru. Proti soundtracku nemám to nejmenší.(16.1.2006)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Děkuji za podrobný popis toho, kterak jednotlivé drogy působí na lidskou trosku, ale na instruktážní film to bylo příliš dlouhé. Příště dám na radu svého právníka a na podobnou hovadinu se budu dívat až ve chvíli, kdy se všichni kolem mne promění v ještěry a vzory na koberci se vydají nerovnoměrným neuspořádaným pohybem do obou tří světových stran.(25.2.2014)

 • Tsunami_X
  **

  Úmorný kolovrátek, který nabízí dvě možnosti vyústění. Buď se unudíte k smrti, nebo si z téhle zběsilé jízdy něco odnesete a pod nánosy zběsilých scén, které jsou jedna jako druhá, dojdete k uvědomění, že květinová dítka jsou pryč a celá ta konzumní společnost stojí za hovno.(2.1.2004)

 • T2

  Rozpočet $18,5miliónaTržby USA $10,680,275Tržby Celosvetovo $13,711,903(10.4.2009)

 • gouryella
  ****

  Skvela drogova odyssea jednoho novinare s uzasne "zfetovanym" Johnny Deppem.(8.8.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace