• Djkoma

Šílenost, která bohužel pro mě potvrzuje úpadek kvality filmů Terryho Gilliama. Možná až moc se snaží jet proti hollywoodu až v některých místech je jeho extrémni odpor proti mainstreamu hlavní důvod šílených nápadů, do kterých se až nutí. Dva manící, kteří sebou vezou opravdu slušnou hromadu drog a omamných látek se vydávají na cestu do Las Vegas na jejich největši drogovou seanci v životě. Nuda a nuda kam se podíváš. Bohužel.(26.7.2006)

Rozpočet $18,5miliónaTržby USA $10,680,275Tržby Celosvetovo $13,711,903(10.4.2009)

• Tsunami_X

Úmorný kolovrátek, který nabízí dvě možnosti vyústění. Buď se unudíte k smrti, nebo si z téhle zběsilé jízdy něco odnesete a pod nánosy zběsilých scén, které jsou jedna jako druhá, dojdete k uvědomění, že květinová dítka jsou pryč a celá ta konzumní společnost stojí za hovno.(2.1.2004)

• berg.12

Jak je vám na párty, kde jste jen vy střízlivý, protože musíte odvážet domů? Chvilku vás to možná baví, ale pak už si spíš přejete, ať už je hlavně konec.(1.8.2009)

• viperblade

Všechno špatně. Mám rád divné filmy a mám rád i Terryho, ale na tomhle jsem nenašel nic. Příběh? Prakticky žádný, film se "fláká od rohu k dalšímu rohu", černý humor (který miluju a který tady podle obsahu měl být) mě nijak neoslovil (opravdu jsem se během filmu zasmál maximálně jednou a to už ani nevím čemu) a film mě neuvěřitelně nudil. Jediné pozitivum zde byli herci. Od těch hlavních (tradičně skvělý Depp, i když i on měl už mnohem, mnohem lepší role) až přes epizodní roličky (Ricci, Diaz). Věřím tomu, že takhle nějak to vypadá, když jste "sjetej", ale to já nevím, v životě jsem neměl ani trávu (možná proto nemůžu docenit tenhle film?) Už dlouho mi dvě hodiny nepřipadaly jako čtyři (cože, to uběhlo jen pět minut?) Nevěřím tomu, že bych tohle chtěl někdy vidět znovu - 40 %.(28.9.2011)