Maják

Truck Stop

(neoficiální název)

USA, 2015, 84 min

• sochoking

Neuveriteľne mdlý film o totálne nezaujímavom týpkovi, v ktorom (filme) sa fuckt nič nedeje! Určite pri nakrúcaní polovica hercov pokapala od nudy a druhá utiekla... Jediné, čo sa mi na tomto filme skutočne páčilo, bol tých pár fotografií Juno Temple, ktoré tento lúzer stihol urobiť.(24.7.2015)

• Aljak

Podľa popisu to znelo dobre, ale napokon to bola teda dosť slabota, ktorú nad vodou držala akurát tak Juno Temple. Inak to podľa mňa malo aj väčší potenciál, lenže neviem z akého dôvodu to nechal Tony Aloupis tak upadať a z relatívne priemerného filmu sa stal napokon podpriemerný. P.S Evan Peters mi vďaka tým kučerám zdiaľky stále pripomína Eisenberga, škoda že by sa nedal porovnať aj svojim hereckým prejavom.(27.3.2016)

Z filmu som ostal skutočne veľmi sklamaný. Alebo aspoň spolovice. Prečo? Musím priznať, že prvá polka filmu bola veľmi dobre zvládnutá, mali sme tu skvelé postavy, dobré a zaujímavé dialógy a celý film pôsobil veľmi uveriteľne. Postavy boli sympatické, príbeh bol zaujímavý, vizuálne sa na to pekne dívalo. A potom príde prvá hádka našich hlavných hrdinov, ktorá má vyvolať drámu. Od tohto momentu ide film dole vodou. Veľa scénok pôsobí veľmi nasilu a len sa snažia umelo tlačiť na city a vyvolať čo najviac sĺz. Lenže funguje to úplne opačne. Vieme ako všetko dopadne a je to skutočne maximálne nasilu. A veľmi ma to mrzí, lebo film bol inak veľmi príjemný. A je mi ľúto, že ho režisér takto pokazil v druhej polke. Hodnotenie: C+(3.8.2015)

Budú to slabšie tri. Vzhľadom na krátku stopáž môžem Safelight označiť za film znesiteľný, ale pridajte mu ešte tak pol hodinu a jedna, možno aj dve hviezdy by hneď spadli dole. Príbeh sám o sebe je totižto nemastný, neslaný (a od polovice veľmi predvídateľný), rovnako ako prostredie, v ktorom sa odohráva. Na strane druhej ma ale zaujalo herecké obsadenie na čele s Juno Temple a Jasonom Beghe... takže celkovo nič čo by som si pozrel znova, ale jedno zhliadnutie? Why not.(26.8.2015)

Myslím si, že tento film si zaslouží být mou 100. recenzí a zároveň být na mé titulní stránce. Je to pěkný, ale moc smutný příběh se šťastným koncem. Začátek je stejný, jako u většiny romantický filmů: chlapec potká dívku a zamiluje se do ní…jenže tady je to trochu jiné... .Ona je prostitutka a on špatně chodí, ale navzájem si pomáhají, což je až dojemné. Musím říct, že Evan Peter je vážně skvělý herec (jak kdybych to nevěděla), ale konečně jsem ho viděla už i ve filmu, a ne jen v AHS. Musím říct, že to zahrál perfektně, že bych mu i věřila, že opravdu takhle špatně chodí. Zkrátka jsem z toho filmu nadšená, tak dobré jsem to nečekala, i když tam byl on, a musím říct, že mě vážně překvapil. Moc se mi to líbilo i hudba byla hezká a dotvářela celý příběh.(14.4.2016)