Kámoši až na dno lahve

Drinking Buddies

Drinking Buddies

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2013, 95 min

Pekná pohádka ... bo v reálném světě, pracovní kolegové (kamarád, nekamarád) rádi hledají zadní vrátka do kalhotek svých zadaných kolegyň, které jim potom milerády na chatkách vykouří péra !(28.1.2014)

Už na první pohled typická nezávislárna pro filmové festivaly. Ale celý to netlačí na pilu, nežene to emočně do krajností, nevyhrocuje to, popisuje všenodnodennost ve chvíli, kdy nejste nejmladší, něco máte za sebou a prostě si chcete jen v pohodě žít svůj život a hledáte tu nejrozumnější a nejpohodovější cestu... je to ukecené a rozvláčné a vlastně tím to může být pro mnoho lidí nudné. Pořád jsem si říkala, že tak 3*, ale protože nad tím přemýšlím už dvě hodiny, nad podobnostmi a narážkami, které tam nacházím na svůj vlastní život a své vlastní boje (neuklizený byt, na věčné pařby s kolegy, co mají doma své slečny...), takže díky tomu za 4* a taky protože herecky jsou všichni naprosto přesvědčivý ve svých charakterech.(5.11.2013)

Trochu nudnější a bez nějaké výraznější pointy. Takový typický film ze života. Naštěstí to vynahrazuje Olivka, na kterou se dá dívat pořád a dávám hvězdičku navíc. 3*(28.11.2013)

• Jara.Cimrman.jr

Dvě přiměřeně krásné slečny a dva celkem zajímaví sympaťáci - to je slušný základ pro vztahové hrátky. Jenže nadstavbu tvoří tolik "nezávisle" nudných keců a psychických výlevů, že se mi z toho udělala vyrážka na konečníku, kvůli které nebudu moci nejméně dva týdny jezdit na tříkolce.(10.3.2014)

Standardní americký nezávislák, který si celou dobu jede své vlažné tempo a pro diváky servíruje řadu zajímavých (více či méně) dialogů a vypráví a dlouholetých kamarádech, kteří se (asi) milují, ale nedokážou si to říct. Velice dobří herci, ale příliš, příliš pomalé.(11.11.2016)

• - Režisér i herci řekli, že jejich nejoblíbenější část filmu je výlet a piknik v lese. (Cheeker)

• - Všichni herci si sami vybrali jméno své postavy. (Cheeker)

• - Ve filmu se jedná čistě jen o improvizaci. Není k němu žádný scénář a jedinou věc, kterou měli herci k dispozici, byl neurčitý koncept dějové linie a uspořádání, v jakém dané události mají následovat. (Mrs.Blue)