Návrat do atomového gymnázia, část 1 (festivalový název)

Return to Nuke 'Em High Volume 1

Komedie / Horor / Sci-Fi

USA, 2013, 85 min

• mosnak

Tak tohle je opravdu masakr. Dovedu si to představit jako totální úlet ze 70-80 let, ale natočit takovou sračku v roce 2013? Díky moc,ale ne! Nesnáším tyto ohyzdné filmy - 1%(11.3.2014)

Klasická zhovadilá úplná příšernost, ale znáte to .. hodně dobrý soundtrack a také ty dvě pohledné snaživky .. Chrissy Goldberg a Lauren .. to prostě nahlodá každého zdravého romantického chlapce, tedy i mě ... takže ...(2.2.2016)

Totální šílenost a jasný důkaz o tom, že Lloyd Kaufman je stále v dobré formě..)) Festival Otrlého diváka 2014 p.s. za rok očekávám v programu festivalu druhý díl..(5.3.2014)

• Bloody13

Jedničku Atomového gymnázia mám hodně rád, ostatní díly už jsou o dost slabší. Jenže tahle novinka je vyloženě utrpení stárnoucího Blaďáčka. Nejen, že původní "kouzlo" tromáckých trashů skončilo v hajzlu společně se scénářem velkého Kaufmana, ale není to už ani tromácky ustřelené, a bohužel, ani tolik brutální. Ne, husí hlava v krku skutečně není vtipná! Natož když s ní dívčina pobíhá v ulicích Tromaville několik kritických minut. Taky se tu hodně zpívá, což je další průser. Gore už nezabírá tolik prostoru, koziček taky ubylo, tudíž duo šťavnatých lesbických hrdinek tuhle situaci nezachrání. Ani všechny ty zvratky. Ani Lemmy z Motorhead. A myslím, že to nespasí ani Volume 2. Škoda, těšil jsem se.(23.1.2014)

V noci po promítání se mi zdálo, že jsme s Lemmym v posteli a hrajeme si s lezcem. Kvalita.(5.3.2014)

• - Jeden ze studentů nosí triko Alfre Pecker The Musical, film který také produkovala společnost Troma. (Campbell)