poster

Návrat do atomového gymnázia, část 1 (festivalový název)

 • USA

  Return to Nuke 'Em High Volume 1

Komedie / Horor / Sci-Fi

USA, 2013, 85 min

 • togaf
  ***

  Výborné béčko, už jsem chtěla dát čtyři hvězdičky (za lesbické scény, jak jinak), když tu náhle - KONEC 1. ČÁSTI. Nesnáším moderní trend rozdělování jednoho filmu na více částí! Chápu, že atomové gymnázium má tak nadupaný děj, že by bylo velmi obtížné to všechno vecpat do jednoho filmu, ale šlo by to. Teď v noci nemůžu usnout, protože nevím jak to dopadlo s mladou lesbickou láskou. A co Kevin?!(7.3.2014)

 • hirnlego
  *****

  V noci po promítání se mi zdálo, že jsme s Lemmym v posteli a hrajeme si s lezcem. Kvalita.(5.3.2014)

 • mosnak
  odpad!

  Tak tohle je opravdu masakr. Dovedu si to představit jako totální úlet ze 70-80 let, ale natočit takovou sračku v roce 2013? Díky moc,ale ne! Nesnáším tyto ohyzdné filmy - 1%(11.3.2014)

 • Bloody13
  **

  Jedničku Atomového gymnázia mám hodně rád, ostatní díly už jsou o dost slabší. Jenže tahle novinka je vyloženě utrpení stárnoucího Blaďáčka. Nejen, že původní "kouzlo" tromáckých trashů skončilo v hajzlu společně se scénářem velkého Kaufmana, ale není to už ani tromácky ustřelené, a bohužel, ani tolik brutální. Ne, husí hlava v krku skutečně není vtipná! Natož když s ní dívčina pobíhá v ulicích Tromaville několik kritických minut. Taky se tu hodně zpívá, což je další průser. Gore už nezabírá tolik prostoru, koziček taky ubylo, tudíž duo šťavnatých lesbických hrdinek tuhle situaci nezachrání. Ani všechny ty zvratky. Ani Lemmy z Motorhead. A myslím, že to nespasí ani Volume 2. Škoda, těšil jsem se.(23.1.2014)

 • 5150
  ***

  Totální šílenost a jasný důkaz o tom, že Lloyd Kaufman je stále v dobré formě..)) Festival Otrlého diváka 2014 p.s. za rok očekávám v programu festivalu druhý díl..(5.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace