Návrat do atomového gymnázia, část 1 (festivalový název)

Return to Nuke 'Em High Volume 1

Komedie / Horor / Sci-Fi

USA, 2013, 85 min

Klasická zhovadilá úplná příšernost, ale znáte to .. hodně dobrý soundtrack a také ty dvě pohledné snaživky .. Chrissy Goldberg a Lauren .. to prostě nahlodá každého zdravého romantického chlapce, tedy i mě ... takže ...(2.2.2016)

• Frajer42

Zamlouvalo se mi to mnohem více než staré píčoidní díly. I ti kreténi vypadali mnohem více cool. Příběh tu samozřejmě vůbec žádný nebyl, a to se chystá pokračování. Pokračování ničeho. Jsem zvědav, jak to dopadne. Lloyd Kaufman je absolutní psychopat a rok od roku větší. Jedná se o pokračování toho samého v novém kabátě. Nejvíce se mi líbily scénky s kretény. Hrozně pěkně se sleduje, jak terorizují prakticky celou školu. Zbytek až tolik záživný ani vtipný nebyl. Sledovatelné ano. Vtipné taky. V rámci žánru Troma ovšem stále žádný vysoký nadstandard, na který jsem zvyklý a na který stále čekám. Lepší 2 *.(29.3.2015)

V noci po promítání se mi zdálo, že jsme s Lemmym v posteli a hrajeme si s lezcem. Kvalita.(5.3.2014)

Výborné béčko, už jsem chtěla dát čtyři hvězdičky (za lesbické scény, jak jinak), když tu náhle - KONEC 1. ČÁSTI. Nesnáším moderní trend rozdělování jednoho filmu na více částí! Chápu, že atomové gymnázium má tak nadupaný děj, že by bylo velmi obtížné to všechno vecpat do jednoho filmu, ale šlo by to. Teď v noci nemůžu usnout, protože nevím jak to dopadlo s mladou lesbickou láskou. A co Kevin?!(7.3.2014)

Totální šílenost a jasný důkaz o tom, že Lloyd Kaufman je stále v dobré formě..)) Festival Otrlého diváka 2014 p.s. za rok očekávám v programu festivalu druhý díl..(5.3.2014)