Nikto nie je dokonalý (TV pořad)

Nikto nie je dokonalý na Silvestra

(Slovensko)

Talk-show / Komedie

Slovensko, 2012, 60 min

Oliver Andrásy

Elena Vacvalová, Oliver Andrásy, Marcel Forgáč, Milan Zimnýkoval, Jozef Bednárik, Eva Máziková, Peter Kočiš, Roman Luknár, Marián Čekovský, Zuzana Smatanová, Matej "Sajfa" Cifra, Vlado Hajdu, Ján Kuric, Laci Strike, Maroš Kramár, Ján Greššo, Soňa Müllerová, Jozef Vajda, Adela Banášová, Libor Bouček, Karel Gott, Peter Marcin, Radim Uzel, Ondřej Brzobohatý, Filip Tůma, Štefan Kožka, Marián Labuda ml., Zuzana Kronerová, Matej Landl, Vladimír Voštinár, Katarína Hasprová, Róbert Jakab, Juraj Kemka, Leoš Mareš, Peter Nagy, Marek Vašut, Boris Filan, Lucia Siposová, Pavol Topoľský, Štefan Skrúcaný, Zuzana Fialová, Ľubomír Paulovič, Marianna Ďurianová, Martin Nikodým, Tibor Gáspár, Robert Kaliňák, Oľga Feldeková, Igor Kmeťo st., Marián Greksa, Eva Pavlíková, Mário Radačovský, Přemek Podlaha, Mário Kollár, Iveta Malachovská, Marián Labuda st., Petr Novotný, Igor Timko, Kamila Magálová, Jiří Krampol, Kristína Farkašová, Boris Farkaš, Zuzana Tlučková, Branislav Bystriansky, Andrej Hryc, Juraj Jakubisko, Deana Horváthová-Jakubisková, Svätopluk Malachovský, René Štúr, Pavol Hammel, Katarína Brychtová, Martin Babjak, Marcel Merčiak, Peter Cmorík, Jozef Pročko, Andrej Bičan, Miroslav Donutil, Emil Horváth ml., Petr Jablonský, Monika Absolonová, Michal Hudák, Václav Vydra nejml., Ivan Vojtek, Dalibor Janda, Henrieta Mičkovicová, Viktor Horján, Marián Geišberg, Jana Oľhová, Lucie Bílá, Vlado Černý, Hana Zagorová, Martin Dejdar, Rasťo Piško, Helena Vondráčková, Martin Malachovský, Michaela Čobejová, Richard Stanke, Juraj Nvota, Josef Alois Náhlovský, Ľubo Roman, Karol Polák, Eva Urbaníková, Halina Pawlowská, Hana Lasicová, Milan Lasica, Ján Jackuliak, Peter Batthyany, Martin Mňahončák, Lukáš Latinák, Roman Pomajbo, Jarmila Hargašová-Lajčáková, Diana Mórová, Karin Haydu, Miloslav Kráľ, Silvia Šarköziová, Marek Majeský, Katarína Knechtová, Emma Tekelyová

• GILLWANDER

Občas sa na tom dá zasmiať ale inak dosť rozpačitá hlúposť bez chrbtovej kosti... 40%(16.9.2014)

Neviděl jsem ani jeden díl Krampolova pořadu, protože jsem vůči němu měl trochu předsudky. Ale jedné páteční noci jsem náhodou narazil na slovenskou verzi a od té doby se z toho pro mě stala téměř pravidelnost. Po vyčerpávajícím pracovním týdnu, někdy plného nasrání, je tenhle pořad skutečně dobrý relax. Marcel a Junior jsou mi celkem sympatičtí, zvou si zajímavé hosty a hlavně otázky jsou nejspíš hodně záměrně kladeny především panoptikálním figurkám, které nejsou schopny zařadit Slovensko do správného kontinentu. Neviděl jsem však starší verzi s Andrásym a Vacvalovou, takže nedokážu posoudit, zda se formát již nevyčerpal, jak zde někteří uživatelé kritizují.(6.4.2014)

• Marek1991

S takýmto oživovaním tohto formátu nesúhlasím, navyše je to už trocha trápne. Nad rozumnosťou tejto vecičky sa dá pochybovať, čím ďalej tým viac mi aj predchádzajúci Aj Múdry schybí a tento ako následník pripadajú silené, trápne a zhovaďujúce národ. Nie je to nejaká štatistická zaujímavosť, vyberať ľudí pochybných už na pohľad, aby zo seba urobili hlupákov a mi sa na tom zabávali. Prestáva to byť pre mňa zaujímavé.(9.1.2013)

• dyfur

....čiže vyberieme už na pohľad nie príliš rozumom obdarených ľudí , spýtame sa ich na znalosti,ktoré by mal vedieť žiak základnej školy....samozrejme,že v drtivej väčšine to vedieť nebudú,dosť často "šplechnú" niečo ozaj blbééé a budeme sa tomu smiaaaaať ako diví ...no a dvaja hostia tipujú koľko ľudí bude vedieť správne odpovedať.Či uhádnu alebo nie ,úplne jedno, lebo smejeme sa všetkému , vrátane trápnych hlášok Vacvalovej i Andrášiho....to Krampolova relácia má o niečo lepšie "grády" - Krampol je aspoň vtipný obvykle.(10.2.2014)

Aj by sme sa tešili,že sa osvedčený program vrátil na obrazovky,keby sa vrátil vo výrazne inovovanej podobe.No takto má človek dojem,že sa díva na reprízy spred x rokov,kde sa únavný a unavený Andrássy dookola zabáva na vlastných nevydarených bonmotoch,akoby zastal v čase.(19.6.2013)

• morena.jea

Zabávať sa na mentálnej obmedzenosti niektorých jedincov je pod moju úroveň.(19.2.2014)

• Estrellita

Další prezentace inteligence slovenských cigánů. Tfuj, velebnosti, tohle pouštět do televizního vysílání!(10.9.2013)

Vacvalová, Andrásy a odpovede nášho múdreho národu. Televízia chce aby sme pozerali na to, akí sme neinteligentní a ako nemáme "široký obzor". A prečo nie? Nasmejem sa, oddýchnem si a uvoľním sa. Kultová a dobrá show, odo mňa ***.(2.2.2013)

• 3n3my

Môže mi niekto poradiť čím túto reláciu oživili tí dvaja trapkovia Junior a Marcel? Sám som na nič neprišiel, odpad! je zdá sa adekvátne hodnotenie...(7.1.2014)

Lepší než česká verze....vtipnější.(26.2.2014)

Bolo mi ľúto za reláciou Aj múdry schybí a tak som veľmi rád, že opäť vznikol ten istý formát, akurát že s iným názvom. Niektoré hlášky sú nezabudnuteľné! :)(16.2.2013)

• provitamin

Dramaturgia relácie je takáto: Začiatok relácie obstará NENÚTENÝ rozhovor starého pána a blondínky, ktorý pozostáva asi z troch zúfale nevtipných vtipov, na ktorých sa veľmi smejú a tlieskajú asi traja nastrčení diváci, na ktorých sa väčšinu času zameriava kamera a týmto navodzuje pocit že v obecenstve je super atmoška. Potom keď sme takto zabili niekoľko minút času, na scénu sa dostávajú dvaja pozvaní hostia, najlepšie nejaký herec, spevák, alebo iná známa osobnosť, člen smotánky našej spoločnosti. Účasť herca je zvlásť dôležitá, lebo obvykle má dar reči a svojimi historkami dokáže vyplniť časové obdobie medzi 3. a 4. anketou. Na tejto časti je asi najzaujímavejšie tipovanie či sa dané historky zo života fakt stali, alebo sú vymyslené. Prítomnosť speváka je tiež vítaná, keďže playback retrohudby vie nabudiť ospalé publikum. Najdôležitejšie na relácii sú však anketové otázky, konkrétne je ich 5. Nejaká teta z ulice sa tu pýta desiatich zúfalých existencií anketové otázky, pričom správne odpovede vedia dvaja alebo traja responde(me)nti. Diváci spolu s hosťami majú potom vybrať najväčšiu haluz relácie, autor ktorej potom získa vysnenú hotovostnú odmenu. Avšak keďže víťaz je už dopredu jasný, Andrásy vždy nenápadne naznačí že ktorú haluz by vybral on a tá napokon aj vždy vyhrá. Poviem príklad. Vo finále súťažia haluze pod číslami 1-5. K víťazstvu niektorej haluze musí daná haluz dostať hlasy aspoň od troch divákov. Andrásy sa spýta prvého diváka a ten hlasuje za haluz č.1. Potom sa spýta druhého diváka a ten by tiež dal haluz č.1. Ale keďže nie táto haluz má vyhrať, najbližšie sa pýta už len nastrčených divákov, pričom všetci traja hlasujú za haluz č.4, ktorá nakoniec vyhrá. Suma sumárum, vôbec sa nedivím že moderátorská dvojica chce ukončiť svoje pôsobenie na televíznych obrazovkách a dodám že mali tak urobiť už dávno.(18.11.2013)

Nová show pokračuje tam, kde skončila stará. Nič nové, ale možno diváci (teda okrem mňa) ani nič nové nechcú a chcieť ani nebudú. Hodnotenie: 60%(11.2.2014)

• dehlie

takže na odpovediach totálne vypatlaných ľudí (áno a hlavne cigánov, ktorí môžu vo svojom živote maximálne tak kopať kanále, a to prinajlepšom) má byť postavená relácia na verejnoprávnej televízii? strašná úbohosť a grc.(12.6.2013)

Skutečně dobrá zábava a záležitost, kdy nic v tv nejde zároveň. Až na celkem nucené povídání jde o odpočinkovou záležitost.(12.8.2013)

• Fretakata

Tato zabavka ma mierne rozosmutnuje. Zial, ma sledovanost, lebo masti brucha svojim divakom. Mozu sa citi naramne mudri, ked si pozru, ze "ti druhi" nevedia. Nuz, vyber respondentov aj odpovedi je taky, ze sa da blazeny pocit vlastnej vzdelanosti na beton ocakavat. Ake vitazstvo ! Respondenti obcas vypotia aj zabavnu odpoved, ale toto neprevysi celkovu trapnost relacie. Inovacia, ako hostujuce "celebrity" a potom divaci v studiu vyberaju "najvacsiu haluz" + respondenti so zmyslom pre šaškovanie + Andrassy smejuci sa vlastnej akozeduchaplnosti + stereotypni uz davno okukani moderatori ... bieda, bieda.(5.1.2014)

• Martin741

"Humor" dvojice Andrassy a Vacvalova ma zaujima asi tak, ako ranna stolica dochodcu, ktory uz 2 tyzdne bojuje s uplavicou ....... zlaty humor dvojky Satinsky - Lasica. Pripadne odporucam siahnut do starsej tvorby, k Burianovi, Werichovi ......len tento hnoj fakt nie. 5 %(11.5.2013)

• gumolit

A to mám akože veriť že tí istí ludia niektorí sa vyskytovali pred rokmi v relácii Aj mudry schybí a teraz su tam zase??Je to všetko len fingované takže bohužial ani nie vtipné!!!(22.1.2013)

• Marina111

Už mi to vykonštruované dokazovanie "demencie" našincov lezie na nervy, podobne ako afektujúci Oliver Andrásy rehliaci sa na vlastných vtipoch a "nenápadne" usmerňujúci hosťov k hodnoteniam, aké sa mu páčia. A vôbec; to je fakt úroveň odchytiť si nejakého Maďara a rehliť sa na tom, že nepochopí otázku... A áno; tým "najvtipnejším" (rozumej -- najhlúpejším) za ich strápňovanie ešte aj plaťme... Veď prečo nie... Fakt zábava...(3.4.2013)

Po dnešku, keď reláciu opustil Gunár a novými hostiteľmi sa stali Marcel Forgáč a Milan "Junior" Zimnýkoval, jej sledovateľnosť (a snáď aj sledovanosť) dramaticky vzrástla. Svoje pôvodné hodnotenie "*" preto mením na pohodovejších "****".(7.1.2014)

<< předchozí 1 2