Neviděl jsem ani jeden díl Krampolova pořadu, protože jsem vůči němu měl trochu předsudky. Ale jedné páteční noci jsem náhodou narazil na slovenskou verzi a od té doby se z toho pro mě stala téměř pravidelnost. Po vyčerpávajícím pracovním týdnu, někdy plného nasrání, je tenhle pořad skutečně dobrý relax. Marcel a Junior jsou mi celkem sympatičtí, zvou si zajímavé hosty a hlavně otázky jsou nejspíš hodně záměrně kladeny především panoptikálním figurkám, které nejsou schopny zařadit Slovensko do správného kontinentu. Neviděl jsem však starší verzi s Andrásym a Vacvalovou, takže nedokážu posoudit, zda se formát již nevyčerpal, jak zde někteří uživatelé kritizují.(6.4.2014)

• Marek1991

S takýmto oživovaním tohto formátu nesúhlasím, navyše je to už trocha trápne. Nad rozumnosťou tejto vecičky sa dá pochybovať, čím ďalej tým viac mi aj predchádzajúci Aj Múdry schybí a tento ako následník pripadajú silené, trápne a zhovaďujúce národ. Nie je to nejaká štatistická zaujímavosť, vyberať ľudí pochybných už na pohľad, aby zo seba urobili hlupákov a mi sa na tom zabávali. Prestáva to byť pre mňa zaujímavé.(9.1.2013)

• dyfur

....čiže vyberieme už na pohľad nie príliš rozumom obdarených ľudí , spýtame sa ich na znalosti,ktoré by mal vedieť žiak základnej školy....samozrejme,že v drtivej väčšine to vedieť nebudú,dosť často "šplechnú" niečo ozaj blbééé a budeme sa tomu smiaaaaať ako diví ...no a dvaja hostia tipujú koľko ľudí bude vedieť správne odpovedať.Či uhádnu alebo nie ,úplne jedno, lebo smejeme sa všetkému , vrátane trápnych hlášok Vacvalovej i Andrášiho....to Krampolova relácia má o niečo lepšie "grády" - Krampol je aspoň vtipný obvykle.(10.2.2014)

• 3n3my

Môže mi niekto poradiť čím túto reláciu oživili tí dvaja trapkovia Junior a Marcel? Sám som na nič neprišiel, odpad! je zdá sa adekvátne hodnotenie...(7.1.2014)

• Estrellita

Další prezentace inteligence slovenských cigánů. Tfuj, velebnosti, tohle pouštět do televizního vysílání!(10.9.2013)

• morena.jea

Zabávať sa na mentálnej obmedzenosti niektorých jedincov je pod moju úroveň.(19.2.2014)

Vacvalová, Andrásy a odpovede nášho múdreho národu. Televízia chce aby sme pozerali na to, akí sme neinteligentní a ako nemáme "široký obzor". A prečo nie? Nasmejem sa, oddýchnem si a uvoľním sa. Kultová a dobrá show, odo mňa ***.(2.2.2013)

Lepší než česká verze....vtipnější.(26.2.2014)

Bolo mi ľúto za reláciou Aj múdry schybí a tak som veľmi rád, že opäť vznikol ten istý formát, akurát že s iným názvom. Niektoré hlášky sú nezabudnuteľné! :)(16.2.2013)

• dehlie

takže na odpovediach totálne vypatlaných ľudí (áno a hlavne cigánov, ktorí môžu vo svojom živote maximálne tak kopať kanále, a to prinajlepšom) má byť postavená relácia na verejnoprávnej televízii? strašná úbohosť a grc.(12.6.2013)

Skutečně dobrá zábava a záležitost, kdy nic v tv nejde zároveň. Až na celkem nucené povídání jde o odpočinkovou záležitost.(12.8.2013)

• Fretakata

Tato zabavka ma mierne rozosmutnuje. Zial, ma sledovanost, lebo masti brucha svojim divakom. Mozu sa citi naramne mudri, ked si pozru, ze "ti druhi" nevedia. Nuz, vyber respondentov aj odpovedi je taky, ze sa da blazeny pocit vlastnej vzdelanosti na beton ocakavat. Ake vitazstvo ! Respondenti obcas vypotia aj zabavnu odpoved, ale toto neprevysi celkovu trapnost relacie. Inovacia, ako hostujuce "celebrity" a potom divaci v studiu vyberaju "najvacsiu haluz" + respondenti so zmyslom pre šaškovanie + Andrassy smejuci sa vlastnej akozeduchaplnosti + stereotypni uz davno okukani moderatori ... bieda, bieda.(5.1.2014)

Nová show pokračuje tam, kde skončila stará. Nič nové, ale možno diváci (teda okrem mňa) ani nič nové nechcú a chcieť ani nebudú. Hodnotenie: 60%(11.2.2014)

• Martin741

"Humor" dvojice Andrassy a Vacvalova ma zaujima asi tak, ako ranna stolica dochodcu, ktory uz 2 tyzdne bojuje s uplavicou ....... zlaty humor dvojky Satinsky - Lasica. Pripadne odporucam siahnut do starsej tvorby, k Burianovi, Werichovi ......len tento hnoj fakt nie. 5 %(11.5.2013)

• gumolit

A to mám akože veriť že tí istí ludia niektorí sa vyskytovali pred rokmi v relácii Aj mudry schybí a teraz su tam zase??Je to všetko len fingované takže bohužial ani nie vtipné!!!(22.1.2013)

• Marina111

Už mi to vykonštruované dokazovanie "demencie" našincov lezie na nervy, podobne ako afektujúci Oliver Andrásy rehliaci sa na vlastných vtipoch a "nenápadne" usmerňujúci hosťov k hodnoteniam, aké sa mu páčia. A vôbec; to je fakt úroveň odchytiť si nejakého Maďara a rehliť sa na tom, že nepochopí otázku... A áno; tým "najvtipnejším" (rozumej -- najhlúpejším) za ich strápňovanie ešte aj plaťme... Veď prečo nie... Fakt zábava...(3.4.2013)

Ja neviem akú zábavu by už dnes niekto chcel. Partička je trápna, a nič iné vlastne z humoru neostalo. Preto som rád, že aspoň niečo z bývalej srandy ostalo..(4.6.2013)

Aj by sme sa tešili,že sa osvedčený program vrátil na obrazovky,keby sa vrátil vo výrazne inovovanej podobe.No takto má človek dojem,že sa díva na reprízy spred x rokov,kde sa únavný a unavený Andrássy dookola zabáva na vlastných nevydarených bonmotoch,akoby zastal v čase.(19.6.2013)

• provitamin

Dramaturgia relácie je takáto: Začiatok relácie obstará NENÚTENÝ rozhovor starého pána a blondínky, ktorý pozostáva asi z troch zúfale nevtipných vtipov, na ktorých sa veľmi smejú a tlieskajú asi traja nastrčení diváci, na ktorých sa väčšinu času zameriava kamera a týmto navodzuje pocit že v obecenstve je super atmoška. Potom keď sme takto zabili niekoľko minút času, na scénu sa dostávajú dvaja pozvaní hostia, najlepšie nejaký herec, spevák, alebo iná známa osobnosť, člen smotánky našej spoločnosti. Účasť herca je zvlásť dôležitá, lebo obvykle má dar reči a svojimi historkami dokáže vyplniť časové obdobie medzi 3. a 4. anketou. Na tejto časti je asi najzaujímavejšie tipovanie či sa dané historky zo života fakt stali, alebo sú vymyslené. Prítomnosť speváka je tiež vítaná, keďže playback retrohudby vie nabudiť ospalé publikum. Najdôležitejšie na relácii sú však anketové otázky, konkrétne je ich 5. Nejaká teta z ulice sa tu pýta desiatich zúfalých existencií anketové otázky, pričom správne odpovede vedia dvaja alebo traja responde(me)nti. Diváci spolu s hosťami majú potom vybrať najväčšiu haluz relácie, autor ktorej potom získa vysnenú hotovostnú odmenu. Avšak keďže víťaz je už dopredu jasný, Andrásy vždy nenápadne naznačí že ktorú haluz by vybral on a tá napokon aj vždy vyhrá. Poviem príklad. Vo finále súťažia haluze pod číslami 1-5. K víťazstvu niektorej haluze musí daná haluz dostať hlasy aspoň od troch divákov. Andrásy sa spýta prvého diváka a ten hlasuje za haluz č.1. Potom sa spýta druhého diváka a ten by tiež dal haluz č.1. Ale keďže nie táto haluz má vyhrať, najbližšie sa pýta už len nastrčených divákov, pričom všetci traja hlasujú za haluz č.4, ktorá nakoniec vyhrá. Suma sumárum, vôbec sa nedivím že moderátorská dvojica chce ukončiť svoje pôsobenie na televíznych obrazovkách a dodám že mali tak urobiť už dávno.(18.11.2013)

Po dnešku, keď reláciu opustil Gunár a novými hostiteľmi sa stali Marcel Forgáč a Milan "Junior" Zimnýkoval, jej sledovateľnosť (a snáď aj sledovanosť) dramaticky vzrástla. Svoje pôvodné hodnotenie "*" preto mením na pohodovejších "****".(7.1.2014)

<< předchozí 1 2