poster

Nepoužitelní

 • Francie

  De l'autre côté du périph

 • slovenský

  Nepoužiteľní

 • anglický

  On the Other Side of the Tracks

Komedie / Krimi / Akční

Francie, 2012, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ***

  Škoda, že scenár je na úrovni televízneho seriálu. Divák si ani neuvedomí, že ide o vyšetrovanie vraždy. Herci sú sympatickí, odkazy na SMRTNONOSNÚ ZBRAŇ, POLICAJTA Z BEVERLI HILLS, PROFESIONÁLA či CHOBOTNICU potešia, zaujímavo sa tu pracuje aj s kritikou francúzskej spoločnosti. V porovnaní s napr. sériou TAXI je film umiernenejší, ale stále dostatočne zábavný...(21.3.2015)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Jestli, že ta totálně přeceňovaná Francouzská verze byla u mě sračka, tak tohle je ovšem extra, mega, hyper, super, sračka. Občas mě Amerikánci lehce iritují tím jak musí všechno co se dá okopírovat a dokonce i okopírovat to co za to nestojí. Pak si říkáte jaký, že je vlastně do pytle smysl vzniku takových filmů?! No to je jednoduchý nějaký hovado jim na to dalo prachy a někdo si řekl, že je dobrý nápad něco podobnýho natočit. Tím to asi zřejmě z největší pravděpodobností bude...5%(9.1.2014)

 • MMR
  ****

  Z českého názvu to vypadá jako pokus napodobit úspěch nedotknutelných, ale ve skutečnosti tomu je jinak. Zde se jedná spíše o bláznivější formu komedie, jenž se z velké části povedla. Pár momentů vtipných nebylo, ale většina, jak je u Francouzů zvykem, vtipná byla. Lepší 4 hvězdy.(31.3.2014)

 • verbal
  *

  Žabožrouti se evidentně snaží z nové, zářící cirkusové gorily vyždímat maximum, a tak kvapen splácali pro svého senegalského Žángabéna rychlokvašnou sračku, jen aby si rychle zaparazitovali a vyždímali ještě pár Ojr z veskrze dokonalých Nedoknutelných. No, udělali by lépe, kdyby raději nechal odlít v Číně pár jeho velmi toxických figurek a rozhodili je do předměstských tržnic mezi všechny ty milé a vítané azylanty z afrických kolonií, co by si je flákli na poličku mezi djembe a bongo a snili dál svůj "francouzský sen". A tak mu místo velmi charismatického kripla přiřkli za partnera velmi nesympatického buzeranta a za každou cenu se z něj snažili udělat galského Eksla Folyho, přičemž tato snaha vyznívá uboze až trapně a z populárního dakarského lidoopa napodruhé vyždímali akorát tak profesora Klumpa.(3.9.2013)

 • chelseaman22
  ***

  Ty TERVO, tys čurák povolaný! Ve svém populárním commentu zmiňuješ, že snímek nepřinesl nic nového. Tos snad očekával spisovně mluvícího Omara nebo šlapku s pravým ňadrem větším?! Dvojka arogantních policejních vyšetřovatelů je svým způsobem vtipná, naneštěstí produkce vsadila kalhoty na fakt, že Omar je prostě černou obdobou Bolka Polívky ergo nějaký úchvatný scénář není zapotřebí. CHYBA BITCHES! Scénář je tak průhledný, že se raději věnujete nóbl bordelu, než polemizaci nad tím, proč nikdo neskoná násilnou smrtí. Bůh žehnej na české asketické cigoše, dobře živení francouzští lebkouni z předměstí L'Paris poslouchajíc tvrdý rap by bezesporu byli většími kandidáty na pozici "dnes tě oberu o svačinu, zítra o panictví". 55%(8.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace