poster

Nepoužitelní

 • Francie

  De l'autre côté du périph

 • slovenský

  Nepoužiteľní

 • anglický

  On the Other Side of the Tracks

Komedie / Krimi / Akční

Francie, 2012, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnnyCrash
  **

  Omar Sy to v sobě má, stejně tak i jeho kolega, ale prostě se nedokážu ubránit pocitu, že tenhle film je narychlo a navíc samoúčelně splácaná blbost, která má za cíl jen vydělat peníze. Po vele úspěchu Nedotknutelný je tenhle snímek jen slabým odvarem a zklamáním.(14.12.2013)

 • Terva
  **

  Film nepřináší vůbec nic nového. Naopak se opět snaží dát dokupy herce, kteří se k sobě vůbec nehodí. Omar Sy (Ousmane Diakhité) jehož jméno se nedá ani vyslovit a Laurent Lafitte (Francois Monge) jsou jen podprůměrná nejiskřící a mnohdy i nudná dvojice. Tak vše musí zachraňovat Sabrina Ouazani v roli Yasmíny.(16.4.2013)

 • Krustyburg
  ***

  Lehce nadprůměrná komedie. Pokud bych to zahlédl večer v televizi na nějakém českém kanálu, byl bych unešen. Ale od filmů, na které chodím do kina, očekávám víc než že potěší a neurazí.(12.3.2013)

 • chelseaman22
  ***

  Ty TERVO, tys čurák povolaný! Ve svém populárním commentu zmiňuješ, že snímek nepřinesl nic nového. Tos snad očekával spisovně mluvícího Omara nebo šlapku s pravým ňadrem větším?! Dvojka arogantních policejních vyšetřovatelů je svým způsobem vtipná, naneštěstí produkce vsadila kalhoty na fakt, že Omar je prostě černou obdobou Bolka Polívky ergo nějaký úchvatný scénář není zapotřebí. CHYBA BITCHES! Scénář je tak průhledný, že se raději věnujete nóbl bordelu, než polemizaci nad tím, proč nikdo neskoná násilnou smrtí. Bůh žehnej na české asketické cigoše, dobře živení francouzští lebkouni z předměstí L'Paris poslouchajíc tvrdý rap by bezesporu byli většími kandidáty na pozici "dnes tě oberu o svačinu, zítra o panictví". 55%(8.11.2013)

 • MartinezZ
  ***

  Průměrná buddy-cop krimi komedie, na kterou se dá v pořádku koukat, ale ničím ani nepřekvapí ani neoslní, snad jedině přisprostlým humorem, který mohl ale bez obtíží zcela absentovat. Je tu jen kvůli chabým pokusům o jakési šokování, aby si na film alespoň někdo nějak pamatoval. Omar se snaží vytěžit co nejvíc z toho, že se ve Francii a i mimo ni stal o něco známějším díky preceňovaným a taktéž velice průměrným a stejně jako tenhle film i nepřekvapivým a neoslnivým Intouchables. Do televize a na DVD fajn film, nenáročná podívaná bez ambicí, která odsýpá.(29.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace