poster

12 opic

 • USA

  Twelve Monkeys

 • Slovensko

  Dvanásť opíc

Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

USA, 1995, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Brouk
  *****

  Jedna z nejlepších věcí za posledních pár let, co jsem viděl... Tenhle film já prostě můžu a tomu, kdo ho viděl, nemusím říkat proč... A pro změnu tomu, kdo ho neviděl.. ať se mrkne, stojí to fakt za to. Jedna z nejlepších Bruceovo rolí a Madaleine je tam velmi interesantní.. :-) A abych byl byl spravidlivý, dle mého názoru Brad Pitt tady vystřihl svůj nejlepší výkon(19.4.2004)

 • larelay
  **

  Aj to iba za zivotnu rolu Brada Pitta. Chapem, ze pre niektorych sa mohol stat tento film nejakou klasikou, niecim, k comu sa radi vracaju, kultom a podobne, ale pre mna to bolo utrpenie, ktore nemalo konca. Naco v tom hladat genialitu, ked tam proste nie je? Videla som kvantum lepsich filmov aj v tomto zanri. Lutujem, ale pre mna to bola sialenost.(8.7.2009)

 • Boss321
  *****

  Sci-fi, o kterém jsem předtím než jsem se na něj podíval, nevěděl vůbec nic. Jen jsem o kamaráda slyšel, že je to hodně dobrý. Po shlédnutím musím říct, že už dlouho jsem neviděl tak zamotaný a skvěle napsaný film. Bruce Willis, Madeleine Stowe a i Brad Pitt, kterého jsem nikdy moc nemusel, tak sem mi dokonale zapadl. Terry Gilliam natočil skutečně působivé sci-fi, které ve mne zanechalo velmi hluboký dojem a na které jen tak nezapomenu. Jen se trochu divím, že nebyl nominován Oscara za režii, protože podle mého názoru je hodně nadstandartní. S hodnocením jsem trochu na vážkách, rozhoduji se mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami. PS po druhém shlédnutí dávám pět hvězdiček.....(26.11.2007)

 • Galadriel
  *****

  Perfektní, inteligentní, teď už dá se říct kultovní sci-fi s dobrými hereckými výkony a perfektním scénářem. Film, který vás donutí přemýšlet a který nestačí vidět jen jednou. Troufám si říct, že je to možná jedno z nejlepších sci-fi všech dob. Smekám před Terrym Gilliamem a tímto jeho téměř dokonalým dílem a jednoznačným vrcholem kariéry.(3.3.2003)

 • genetique
  *****

  Ajaj, prvýkrát som dal hodnotenie za štyri, no po druhom zhliadnutí filmu by som pridal ešte ďalšie štyri! Ozaj film, ktorý treba vidieť dvakrát pre pochopenie. K hodnoteniu, mohol by som ho vychváliť do nebies, no len by som sa opakoval, hádam len napíšem, že herecky ma priam ohúril ozaj šialene hrajúci Pitt. Jednoznačne jeden z najoriginálnejších pohľadov na budúcnosť a cestovania v čase. 100%.(17.5.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace