12 opic

Twelve Monkeys

Dvanásť opíc

Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

USA, 1995, 124 min

Dokonalost sama! Naprosto neuvěřitelný snímek s precizně vyšinutým Bradem Pittem a přesně obsazeným Brucem Willisem. Vpodstatě otřepaný námět, ale zpracovaný poněkud inovátorsky a hlavně - ta POINTA! Ta se opravdu musí psát velkými písmeny. Precizní závěr, po němž divák jen v údivu zírá. Prostě super! Doporučuju všema deseti!!(24.7.2003)

Jedna z nejlepších věcí za posledních pár let, co jsem viděl... Tenhle film já prostě můžu a tomu, kdo ho viděl, nemusím říkat proč... A pro změnu tomu, kdo ho neviděl.. ať se mrkne, stojí to fakt za to. Jedna z nejlepších Bruceovo rolí a Madaleine je tam velmi interesantní.. :-) A abych byl byl spravidlivý, dle mého názoru Brad Pitt tady vystřihl svůj nejlepší výkon(19.4.2004)

rozpocet-? trzby-$168,839,459(28.9.2006)

Oscar 2 nominace: Herec VR - Brad Pitt, Kostýmy. . . . . Zlatý Medvěd - výběr(20.2.2004)

Chtěl bych neznát budoucnost. Bejt normální. Žít v přítomnosti a zůstat tady s tebou... navždy...... Jedno z najlepších a najzaujímavejších Sci-Fi aké som kedy videl. Veľmi inteligentné, premyslené a prekvapivé.(7.9.2011)