Nastala chyba při přehrávání videa.
  • PROCESOR
    *

    Tento film nemá s láskou nic společného, natož aby jí definoval. Postavy jsou jakoby bez života smířené se svým osudem. Ani kouzelná nejstarší dvojice snímek nezachrání a dvě "moudré" fráze nad kterými se dá víc než diskutovat, také ne. Není se čeho chytit. Herecké výkony nebyly vůbec špatné, jen mi to přišlo takové splácané. A i když si troufám tvrdit, že vím, co chtěl snímek sdělit a kam to celé mělo směřovat, tak si myslím, že se to nepovedlo.(4.3.2016)

  • blackrain
    **

    Láska má mnoho podob a dá se definovat mnoha způsoby. Ovšem, tyto způsoby, které nám představil Michal Viewegh byly příliš ploché a promitivní. Nechtělo se mi ani nad osudy jednotlivých párů přemýšlet. Jediný, kdo mi přišel normální byli Květa Fialová a Jan Skopeček, ale u nich za to samozřejmě mohly životní zkušenosti. Všichni ostatní mi přišli jako idioti, kteří se plácali v tom, do čeho se sami vlastní vinou dostali a některým to snad i vyhovovalo. Bohužel jsem se s nikým nedokázala stotožnit, protože to vypadalo jako bych si pročítala nějakou vztahovou encyklopedii nebo listovala v příručce. Hudební doprovod dalekosáhle předčil děj televizního filmu.(7.1.2013)

  • RelaxMan
    **

    Ach jo, " Láska nebeská " po Česku. Tento film je jasným důkazem, že naši tu romantiku prostě točit fakt neumí. Michal Viewegh sice patří mezi naše Nej spisovatele, ale bohužel né všechno co napíše je prostě dobrý. Co se týče režie, kamery a herců, tak není moc co napsat. Ono jde spíš o to, že nebylo díky podprůměrnému scénáři moc co točit a hrát.(6.1.2013)

  • KarKulA
    **

    Nebýt příběhu slečny se zlámanýma rukama, nešlo by tomu dát ani 2*.(7.1.2013)

  • blastboy
    **

    ** a 1/2(29.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace