• Slarque

Mozaika mnoha postav, z nichž některé jsou i zajímavé, a možná o každé z nich by se dal natočit dobrý film. Jenže takhle najednou na ploše osmdesáti minut na jejich osudy není čas. Takže si každý podle svého gusta nejpozději v polovině postavy rozdělí na ty, co ho zajímají, a ty, co ho od nich odvádějí. S celkem podle mne může být spokojený málokdo. Ale lepší, než kdyby z toho Viewegh udělal seriál na několik sezón.(8.1.2013)

• troufalka

Dala jsem druhý pokus a zase nic. Barborka byla dobrá, Jan Kolařík skvělý, hudby příjemná, ale to nestačilo. Staroušci Kvvěta Fialová a Jan Skopeček opravdu potěšili. V titulcích zapomněli na Moniku Bagárovou, i když se jen mihla, přecejen sehrála docela podstatnou roli. Divákům bych popřála více kvalitních filmů a méně Viewegha.(9.2.2014)

• Gilmour93

Láska nehezká, co míří odnikud nikam a pointami jednotlivých mikropříběhů naznačuje, že učiteli kreativního psaní nejspíše spadla na hlavu kostka osudu. Jen se obávám, že u linie s mladíkem vybírajícím prsten pro svou milou to byla ta ze stropu hokejové Kajot arény..(10.2.2014)

ČT1 HD - Nebylo to zlé, ale nebyla to taky žádná sláva. Dalo se z toho vykřesat mnohem více, obzvlášť když scénář má na svědomí takový velikán jako je pan Viewegh. Problém bych viděl ve výkonech samotných herců. Barbora Poláková a Norbert Lichý, byť měli hrát zatrpklé a životem zklamané postavy, připadalo mi občas, že je ty role prostě nebaví hrát. Ale možná to měl být účel, nevím. Nicméně to pár úsměvných momentů mělo a jeden nedělní večer jsem tím v pohodě zapláskal. 57% (with J.)(10.2.2014)

• KarKulA

Nebýt příběhu slečny se zlámanýma rukama, nešlo by tomu dát ani 2*.(7.1.2013)