Klub sráčů

Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

• Trellíno

Takový nadávky neznám, abych mohl pořádně popsat tento film.(26.5.2002)

• A_FISH

Hodně dlouho sem přemejšlel, jestli jsem někdy viděl blbější film, ale vážně si nemůžu vzpomenout .....(8.8.2006)

• Gimli

Hrůza všech hrůz, největší filmová katastrofa. Pobavily (chápej "pousmál jsem se") mě jen dva nápady tvůrců. Je to vlastně jeden dlouhý, fekální, trapný, rádoby vtipný a komický videoklip. S čistým svědomím říkám, že je to NEJHORŠÍ FILM, jaký jsem kdy viděl.Fuj!(12.7.2002)

• TheMaker

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Miluju celou sérii Scary movie, miluju Blbý a blbějšího 2, miluju RRRrrrr, miluju Hele vole, kde mám káru?, miluju jiné podobné filmy, ale tady tohle mi připadalo více než ujeté. Tohle už vážně bylo trapné. Chápu, že se to nějakým puberťákům může líbit, dokonce i unás ve třídě jich bylo pár. Chtěl jsem dát alespoň dvě hvězdy, abych tomu tady nekazil hodnocení ,-)) Ale ta hudba byla IMHO otřesná !!! Nesnáším techno, tekno nebo co to vlastně bylo !?!?! Fuj. Tenhle film je už vážně pro dementy ,-).......:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::(25.1.2008)

Zcela geniální věc !(5.8.2006)