poster

Klub sráčů

 • Velká Británie

  Kevin & Perry Go Large

 • Slovensko

  Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

Režie:

Ed Bye

Kamera:

Alan Almond
 • juta
  *****

  Má srdcová záležitost. Neskutečně srandovní komedie. Jízda od začátku do konce. Už od svých cca deseti let, kdy jsem Klub sráčů viděl poprvé na VHSce, je to moje nejoblíbenější komedie. I když se na to dívám už po několikáté, tak se pořád musím smát. Taktéž je zde skvělý soundtrack, který obsahuje tranceové písničky, které miluju. Harry Enfield je opravdu skvělý herec a ty jeho grimasy ve filmu jsou nepřekonatelný. Zatím se nenašel film, který by ho překonal. Je to prostě absolutní špica. Tohle by byl TEN film, kterému bych dal šestou hvězdu.(6.7.2007)

 • Melies
  odpad!

  0 / 10 Áááá, moje oči, moje očííí!!! Prečo ja??? Veď som celý rok poslúchal (tie ockove cigarety sa FAKT vyfajčili sami, vážne!) a umýval som si ruky každý druhý, opakujem DRUHÝ, deň!!! A všimnite si, že som vytvoril rekord v počte interpunkčných znamienok! ZNAMIENOK!!!(24.2.2005)

 • xxmartinxx
  odpad!

  Seznam deseti nejhorších filmů, co jsem viděl, má nového člena, možná i předsedu. Odpudivější, trapnější a míň vtipný film bych hledal těžko. Vrchol nevkusu a trapnosti a víc negativních věcí mě nenapadá, ale jestli mě časem napadnou, rád se vrátím a přidám je. Proti tomuhle by se mohl ohradit i Zdeněk Troška.(2.9.2008)

 • T2
  odpad!

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $15,000,000/0%/(6.8.2010)

 • Momo_desu
  **

  Proste sračka, ale kamoši to tak žerú až je to pre nich kultový film a ja som si to teda pozrela. Aspoň už viem odkiaľ majú tie hlášky.(21.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace