• emma53
  ****

  Po čtvrtém díle jsem nadšená, rozjezd byl výborný, každý díl vás maximálně navnadí na zhlédnutí dalšího dílu a to je obrovským plusem. K Lundový mně Nikolaj jako parťák taky sedne skvěle a co mě osobně těší, je fakt, že na mě Sarah už nepůsobí jako Lescotka i když adrenalinu má stále plnou kapsu, ale je to konečně taky trochu žena.........Tak a je konec zřejmě poslední série Zločinu a nebo taky ne a budeme překvapení dalším pokračováním. Celé vyšetřování a anabáze , které s tím souvisely jsem hltala zhruba do poloviny devátého dílu a tam se to seklo nejen nelogickým jednáním polciie, kdy už bylo jasné, kdo je vrah, ale ani osobní život Sarah mi tam vůbec neseděl. Možná to mělo svůj význam k pochopení jejího závěrečného jednání, ale to už bylo něco na sílu, alespoň já to tak cítila. Ale přesto musím než souhlasit s tím, že Dánsko se ve světě seriálů, potažmo filmů jako takových, rozhodně neztratí(1.10.2014)

 • Wormboy
  ****

  Tretia seria ponuka trosku odlisny pristup k teme a prezentuje defacto dva pripady, ktore sa rozpletaju vo vzajomnej suvislosti. Vynikajuci napad zasluhujuci podstatne premyslenejsie a prepracovanejsie posledne dva diely, ktore podkopavaju celu mozaiku, ktoru sa tvorcom podarilo vybudovat. Aby sme sa rozumeli, je to stale stara "dobra" Lundova, ma to spad, ale vo zvysku to uz nie je ono, prave pre znacne logicke a vysetrovacie lapsusy, na ktore som nebol doteraz v tomto seriali zvyknuty. 3,5/5*(1.4.2015)

 • Crocuta
  *****

  Poslední díl všemu jako obvykle nasazuje korunu a přináší nám poučení, že moc a prachy korumpují, jeden znásilněný a zavražděný sirotek neznamená nic ve srovnání se stovkami jiných, jimž se od dětských nadací dostalo pomoci, politici jsou sráči bez ohledu na stranickou příslušnost a hlavně že na rozdíl od nich Lundová kompromisy nedělá!(7.11.2014)

 • Radiq
  ***

  Stejně jako v předchozích dvou sériích, i tady je problémem hlavně ta politická stránka, která mě osobně teda vůbec nezajímá. Každopádně je to ale natočené zas tak stejně dobře a je škoda, že to nepokračovalo ve stejnym stylu, jak první díl s mrtvolou v přístavu, která byla fakt realistická a masitá. Jinak člověk už tak nějak očekává všechny ty různý zvraty, odhalené tajemství a motivy jednotlivých postav, takže aspoň mě to pak ubírá ten pravej zážitek. No, stejně hodnotím zase stejně, třema hvězdičkama...(7.3.2015)

 • Chrysopras
  *****

  Rozjeto opet na max, mozna dokonce nejlip... Hmmm. Grande finále je pryč a já musim s potěšením konstatovat, že takový konec jsem opravdu nečekal. Velmi umně propleteno a jedničce se minimálně vyrovná. V jedničce mi přišla zajímavější větev rodiny oběti. Tady zase ještě lépe funguje politická linka...(13.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace