Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lenuse
  ****

  Chtěla jsem se odreagovat,váhali jsme mezi tímto a novým Shahrukhem Khanem... To tedy byla volba. Až z ní mrazí. Film byl skvělý, jen snad jsem ho nesledovala v tu pravou chvíli.(4.1.2013)

 • misterz
  ****

  Emocionálne ladený príbeh dvoch žien, ktorý nikoho nenechá chladným. Život sa s nimi nemaznal a obe si prešli neľudským týraním a ľudskou krutosťou. Cesta za vykúpením a očistou nebýva ľahká a nie je súdená každému.... Obsahovo naozaj silné, desivé a bezútešné, atmosféra typická severská - ponurá a chladná. To všetko sú atribúty, ktoré mám na drámach najradšej, preto u mňa veľká spokojnosť. 85/100(14.8.2014)

 • emma53
  *****

  Antti Jokinen je moje velké dubnové překvapení z Finska. Jeho snad druhý film a tak intenzivní zážitek, který se mnou docela solidně zacloumal. Mimo jiné na mě silně zapůsobila skvělá a neznámá Laura Birn, která hrála mladou Aliide, zmítanou neopětovanou láskou, ale kde v konečné fázi přichází smíření nejen se sebou, ale i s minulostí. Hodně, hodně silné drama, nehnula jsem se ani na minutu od obrazovky a je jen škoda, že v těch nejsilnějších momentech se až moc tlačilo na pilu, jinak je to ale stejně silná čtyřka a já Puhdistus určitě doporučuju .- Po čtrnácti dnech jsem se rozhodla, že zvednu hodnocení, protože to jsou přesně ty ojedinělé filmy, které dlouho utkví v paměti a takových je opravdu málo. 90%(8.4.2013)

 • Chrustyn
  ***

  Depresivní a hodně silné vyprávění o mladé dívce a staré ženě, které nepřízeň osudu spojí a překvapí tím, jak společná je minulost staré ženy s přítomností té mladé. V mnoha ohledech opravdu hodně temný příběh, který trpí jen několika hluchými místy.(18.2.2013)

 • Boogeyman
  *****

  Žít v určitých dobách na určitých místech nebyla zrovna výhra. Film, kterej vám náladu rozhodně nezvedne, protože je v každé své části totálně tragickej.(11.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace