Ruskí špióni Philip a Elizabeth sa približujú k vnútornému kruhu afganskej špeciálnej jednotky CIA, aby vyťažili informácie od Američanov. Tí ale pracujú obozretne a sú nezraniteľní. Naopak, Ted Paaswell, pravá ruka ich šéfa, malým trikom oklame Philipa s Elizabeth a sám ich zameria. Z prenasledovateľov sa stanú prenasledovaní. Elizabeth trénuje mladého agenta KGB Hansa, aby ju mal kto nahradiť v prípade zlyhania. Philip jej radí, aby so strategických dôvodov spolupracovala aj s ním, ale Elizabeth so svojím manželom zásadne nediskutuje, aj keď má nejaké vážne námietky. Zinaida rozpráva Jenningsovcom o domove, KGB, Bežnevovom pohrebe a vojne v Afganistane. Medzitým v FBI Dennis Aderholt vyzve agenta Franka Gaada, aby rozbehol kľúčovú operáciu a FBI delí už len malý krôčik od chvíle, kedy bude môže Elizabeth zatknúť. (TV JOJ)

Necrotongue

Výborně vystavěný díl. Třetí epizodu pro mě definují dvě slova: atmosféra a napětí, přičemž obojí bylo dokonalé. Myslím si, že na obrazovce snesu poměrně hodně, v životě ostatně taky, ale přiznávám, že jsem měl ze zubařské scény velice smíšené pocity. ()