poster

Takoví normální Američané (TV seriál)

 • USA

  The Americans

 • Slovensko

  V službách KGB

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller / Akční

USA, 2013 - 2016, 40 h 16 min (Minutáž: 52x60 min)

Hudba:

Nathan Barr

Hrají:

Keri Russell, Matthew Rhys, Holly Taylor, Keidrich Sellati, Annet Mahendru, Noah Emmerich, Richard Thomas, Susan Misner, Alison Wright, Lev Gorn, Margo Martindale, Danny Flaherty, Michael Aronov, Frank Langella, Maximiliano Hernández, Lee Tergesen, Cotter Smith, John Carroll Lynch, Rahul Khanna, Wrenn Schmidt, Julia Garner, Reg Rogers, Aimee Carrero, Gillian Alexy, Jefferson Mays, Polly Lee, Derek Luke, Katja Herbers, Tonye Patano, Olek Krupa, Betsy Aidem, Paul Fitzgerald, Natalie Gold, Victor Slezak, Erik Jensen, Richard Kline, Cliff Simon, Scott William Winters, Callie Thorne, Frank Deal, Marmee Cosico, David Vadim, Michael Gaston, Audrey Esparza, Michael Countryman, Marina Squerciati, Geoffrey Cantor, Jeremy Davidson, John Dossett, Chris Sullivan, Kathleen Chalfant, Željko Ivanek, Shuler Hensley, John Bedford Lloyd, George Georgiou, Robert Bogue, Paul Jude Letersky, Michael Oberholtzer, Caitlin Norton, Brian J. Carter, Laura Poe, John Rue, Olivia Nikkanen, Mauricio Ovalle, Marko Caka, Doris McCarthy, Tom Riis Farrell, Lois Smith, Mihran Slougian, Neil Sandilands, Peggy J. Scott, David H. Holmes, Mahadeo Shivraj, Kelly AuCoin, Jeremy Holm, Remy Auberjonois, Bill Heck, Ilia Volok, Chase Coleman, Karen Pittman, Skylar Gaertner, Elizabeth Masucci, Mark Doherty, Daniel London, Dana Eskelson, Gary Galone, David Chen, Mark Zeisler, Ronald Reagan (a.z.), Michael Bakkensen, Laura Heisler, Dylan Baker, Lars Gerhard, David Copperfield (a.z.), John Cullum, Jason Robards (a.z.), William Allen Young (a.z.), Peter Jacobson, Marceline Hugot, Alex Ozerov, Jill Shackner, Gregg Prosser
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fanucci
  **

  Rusové, kteří se v dospělosti naučí dokonale anglicky bez přízvuku (v Rusku:-) spolu fungují jako agenti v USA...V Rusku se baví anglicky mezi sebou i se svými nadřízenými a mají všechno tak na háku, že po pohození mrtvého těla do řeky nejedou pryč, ale zašukají si spolu v autě...Tento seriál je nereálná sračka už od pilotu. Naprostá ztráta času pro lidi, kteří mají špionážní žánr fakt rádi (jako já).(25.2.2013)

 • T2
  ***

  po prvom diely je celkom spokojnosť, má to čosi do seba /60%/(26.9.2013)

 • Morholt
  *****

  Já nestačím zírat. Nikdy by mě nenapadlo, že budu fandit KGB a už vůbec by mě nenapadlo, že se tak stane v americkém seriálu. Perfektní obrázek života a práce v utajení jak z pohledu sovětských špiónů, tak ze strany amerických operativců. Vše se navíc neomezuje jen na práci v terénu a konspirační teorie, ale i na soukromý život jednotlivých postav, které se díl od dílu vyvíjejí. Tomu samozřejmě pomáhá výborné obsazení, jemuž dominuje Keri Russell. Ta je úžasná. Pro ty, kteří mají pocit, že agent se nedá vycvičit tak, jak je to tady podáno - nacisté dokázali vydrilovat špiony, kteří mluvili bez přízvuku během dvou let. Proč by to nedokázali Sověti? Pro mě, po Utopii, seriálová událost roku. 95%(2.10.2013)

 • Philcze
  *****

  1. sezóna - 90%, 2: sezóna - 90%, 3. sezóna - 90%.(20.8.2013)

 • dO_od
  *****

  // This wasn't our war. A přesto, nemůžu s jistotou říct, že u sledování nemám občas morální problémy, co se týče fandění dvojici KGB agentů. Předpokládám, že divácký vztah pak bude zcela odlišný například v Americe a zase naprosto jiný v Rusku, a přesně tohle uvažování mě k seriálu svým způsobem přitahuje. Stejně jako moje vnímání je totiž i svět v The Americans plný šedi, nejistot a velice opatrného zvažování komu a čemu věřit. K tomu fakt, že zbožňuji americké 80s, bondovky a Keri Russell, no a je zaděláno na novou posedlost. The Americans - 99%.(10.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace