poster

Takoví normální Američané (TV seriál)

 • USA

  The Americans

 • Slovensko

  V službách KGB

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller / Akční

USA, 2013, 52x60 min

Kamera:

Alan Caso

Hrají:

Keri Russell, Matthew Rhys, Holly Taylor, Keidrich Sellati, Annet Mahendru, Noah Emmerich, Richard Thomas, Susan Misner, Alison Wright, Lev Gorn, Margo Martindale, Danny Flaherty, Michael Aronov, Frank Langella, Maximiliano Hernández, Lee Tergesen, Cotter Smith, John Carroll Lynch, Rahul Khanna, Wrenn Schmidt, Julia Garner, Reg Rogers, Aimee Carrero, Gillian Alexy, Jefferson Mays, Polly Lee, Derek Luke, Katja Herbers, Tonye Patano, Olek Krupa, Betsy Aidem, Paul Fitzgerald, Natalie Gold, Victor Slezak, Erik Jensen, Richard Kline, Cliff Simon, Scott William Winters, Callie Thorne, Frank Deal, Marmee Cosico, David Vadim, Michael Gaston, Audrey Esparza, Michael Countryman, Marina Squerciati, Geoffrey Cantor, Jeremy Davidson, John Dossett, Chris Sullivan, Kathleen Chalfant, Željko Ivanek, Shuler Hensley, John Bedford Lloyd, George Georgiou, Robert Bogue, Paul Jude Letersky, Michael Oberholtzer, Caitlin Norton, Brian J. Carter, Laura Poe, John Rue, Olivia Nikkanen, Mauricio Ovalle, Marko Caka, Doris McCarthy, Tom Riis Farrell, Lois Smith, Mihran Slougian, Neil Sandilands, Peggy J. Scott, David H. Holmes, Mahadeo Shivraj, Kelly AuCoin, Jeremy Holm, Remy Auberjonois, Bill Heck, Ilia Volok, Chase Coleman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • italka63
  ****

  velmi neotřele natočený špionážní seriál o agentech KGB v Americe, kteří suplují normální rodinu s dětmi, leč každý má svoji minulost a amerického agenta, a tyto všechny svede osud dohromady. Studená válka se připravovala k ústupu a obě mocnosti se neustále snažily vytěžit o soupeři maximum informací, i za ceny nejvyšší.Herecké výkony potěšily, čtyři hvězdy určitě.-)(5.2.2013)

 • Dale
  ***

  Zvláštny seriál, ktorý vo mne nechal rozporuplné pocity. Občas ako by išlo o skvelý pohľad na prácu a životy špiónov KGB, no v niektorých momentoch to vyzerá hrozne nereálne, s množstvom logických dier.(5.2.2015)

 • Morholt
  *****

  Já nestačím zírat. Nikdy by mě nenapadlo, že budu fandit KGB a už vůbec by mě nenapadlo, že se tak stane v americkém seriálu. Perfektní obrázek života a práce v utajení jak z pohledu sovětských špiónů, tak ze strany amerických operativců. Vše se navíc neomezuje jen na práci v terénu a konspirační teorie, ale i na soukromý život jednotlivých postav, které se díl od dílu vyvíjejí. Tomu samozřejmě pomáhá výborné obsazení, jemuž dominuje Keri Russell. Ta je úžasná. Pro ty, kteří mají pocit, že agent se nedá vycvičit tak, jak je to tady podáno - nacisté dokázali vydrilovat špiony, kteří mluvili bez přízvuku během dvou let. Proč by to nedokázali Sověti? Pro mě, po Utopii, seriálová událost roku. 95%(2.10.2013)

 • erased
  ****

  Počínaje lákavým a ambiciózním tématem a jeho prvotřídním zpracováním konče, The Americans jsou bez nejmenších pochyb jedním z nejlepších současných seriálů. V první sérii ještě sice zlehka haproval v kruhu se točící vztah ústřední dvojice ilegálů, ale i tato drobná vada se s časem vytratila a druhá řada už stojí jako prakticky bezchybná špionská lahůdka. Pozvolným ale napínavým tempem a svým zlověstným a tíživým zobrazením konfliktu odlidštěných ideálů a agentů dvou supermocností, snažící se v nemilosrdných soustrojích informační války budovat (nejen) zdání opravdového života jdou totiž Jenningsovi dál, než jakákoli jejich případná žánrová konkurence. Výsledný dojem ze třetí série ovšem mé nadšení ze seriálu trochu nahlodává. Nedá se sice říct, že by jednotlivé příběhové linky byly třeba jen o kousek horší, než dříve, ale najednou se těchto příběhů rozehrává až příliš, navíc jim chybí i významnější vzájemné propojení. Kvůli tomu se seriál nedokáže dostatečně dlouho v kuse věnovat ani jedné, a většina dramatických momentů vyšumí do ztracena.(30.5.2014)

 • Fanucci
  **

  Rusové, kteří se v dospělosti naučí dokonale anglicky bez přízvuku (v Rusku:-) spolu fungují jako agenti v USA...V Rusku se baví anglicky mezi sebou i se svými nadřízenými a mají všechno tak na háku, že po pohození mrtvého těla do řeky nejedou pryč, ale zašukají si spolu v autě...Tento seriál je nereálná sračka už od pilotu. Naprostá ztráta času pro lidi, kteří mají špionážní žánr fakt rádi (jako já).(25.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace