Aljak

Popravde, niečo také som svojim spôsobom očakával, vrátane toho konca. Vývoj to malo skvelý, ale tomu, že by sa jeden z mozgov všetkých tých plánov dopustil takých naivných a zásadných chýb, tomu sa proste veriť jednoducho nedalo. A kto už videl viacero podobných krimi filmov plných podrazov a zvratov, tak asi na konci čakal fakt niečo originálnejšie. Ale tak, nebolo to zlé, aj keď tá romantická vsuvka tam bola podľa mňa dosť zbytočná, keďže to nemalo žiadny vplyv na ústredný krimi príbeh. ()

LexBarker

Naprostá spokojenost. Zkušenější divák sice konec odhadne, ale v tomto případě to není na škodu. Dobří herci, příjemná retro atmosféra, bez výrazně nudnějších pasáží, s klidným svědomím dávám filmu 80 %. ()

Gaja Gamini

Pěkný film inspirovaný skutečnou událostí. O vychytralých podvodnících a odhodlaných vyšetřovatelích. Akshay, Anupam a Manoj byli všichni skvělí, Kajal Agarwal mi nelezla na nervy až moc, protože se v filmu sotva objeví. Její milostná pletka nemá s příběhem nic společného a jen ho zbytečně zpomaluje. ()

Andrea1717

Vynikajúce a napínavé až do konca. Sympatický mizerovia čo bohatým berú a aj keď chudobným nedávajú, sú vždy zaujímavý, Akshay v takejto roli bol proste skvelý a Anupam mu skvele sekundoval. Pre mňa bola vítaná aj romantická a tanečná vsuvka, je to proste India, nejaká láska a svadba tam musí byť. Veľmi sa mi to páčilo a dobre som sa zabavila, škoda, že to nebolo dlhšie :-) ()

lenuse

Indické Chyť mě, když to dokážeš je založené na skutečných událostech. Na skutečných indických událostech. Akshay Kumar co by falešný CBI agent. ()