Nastala chyba při přehrávání videa.
 • WillBlake
  *****

  Francouzská nauka o existencionalismu s prvky mysteriózní ornitologie (haha). Takhle povznášející a svobodný film jsem už dlouho neviděl.(30.6.2016)

 • Rejže
  ****

  Roztomilý film, trošku ale malinko nejasný v proměně pokojské v ptáčka, ale jinak roztomilý, hravý... Jediná snad výtka - ptačí část filmu mohla být minimálně o dvacet minut kratší... krásné záběry, pokud nepracoval počítač a FX, tak velice věrně natočené záběry. Natočit tak pěkně ptáka? To klobouk dolů.(9.9.2014)

 • B-Boy1
  ***

  55-60% Fakt neviem čo bolo pointou tohto filmu aj keď istým spôsobom ma upútal.(8.12.2014)

 • Eeuanmainyaq
  **

  Pol hodina filmu zabitá úletom režisérky zhadzuje celý, inak zaujímavý, aj keď neprimerane normálny a rozvláčny film.(29.10.2014)

 • DwayneJohnson
  ****

  Pokud přežijete první, trošku nudnější půlku, tak druhá je mnohem lepší. Neobyčejný film, o dvou obyčejných lidech, jejichž cesty se skríží až úplně na konci. S velmi vydařeným soundtrackem a na konci s pohledem tak trošku z ptačí perspektivy. Za sladkou Anais a hlavně za Davida Bowieho zvedám o jednu výš.(10.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace