Mortal Kombat 2: Vyhlazení

Mortal Kombat: Rozdrvenie

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 1997, 91 min

• Ded@M@tes

Mortal Kombat 2: Vyhlazení Jeden z mnoha nejhorších filmů co jsem kdy viděl. Po skvělé jedničce, která měla i výborný příběh, se dvojka vůbec nedá srovnávat s jedničkou. Boje ( trapné ), kostými ( směšné ), herecké výkony ( hrozné ) a scénář ( nudný ) naprosto ničí atmosféru, a že hlavní hrdiny hrají jiní herci byla poslední kapka, teda kromě ¨Robin Shou¨, co se mi na dvojce líbilo byla maximálně melodie... Pro ty, který tento film neviděli doporučuji vůbec si ho nepouštět., kazí dobře udělanou jedničku. ( Hodnocení: 0/10 )(20.11.2009)

• AngelAngie

Velmi špatný film, ale vzhledem k tomu, že jsem hrála hru, tak jsem se na to dívala i poměrně ráda.(4.6.2008)

• tron

„Zem bola stvorená za pár dní a za taký istý čas bude aj zničená." Čo na tom, že súboj o Zem vyhrali zástupcovia ľudstva v dravej réžii Paula W. S. Andersona? Bol to úspech a tak producenti vyhlásili nový súboj. Netreba nad tým rozmýšľať. Scenáristi to tiež nerobili. Keď Randy Meeks, in memoriam, hovoril "sequel je automaticky podradná záležitosť", nemal pravdu. Nájdu sa dvojky, ktoré sa vyrovnajú originálu. MORTAL KOMBAT: ROZDRVENIE nie (no musím podotknúť, že radšej túto nepodarenú dvojku, ako ešte slabší televízny seriál). Škoda, že nezostal aspoň Christopher Lambert; nahradil ho akčný béčkar James Remar, ktorý mal v 80. rokoch hrať desiatnika Dwaynea Hicksa vo VOTRELCOCH, ale prebral to po ňom Michael Biehn a z Remara sa nikdy nestala nielenže hviezda, ale ani hviezdička či pokus o hviezdičku. Akcia má aj vďaka tvrdým songom sem-tam tempo, ale celkovo je mizerný rozpočet a (ne)talent všetkých zúčastnených neprehliadnuteľný.(22.12.2004)

• PetrPan

Hodně zmrvené pokračování filmového přepisu známé počítačové hry, trapní herci a zfušovaně nasnímané souboje, snad jen pro skalní příznivce Mortal kombatu to může být něčím zajímavé(19.11.2004)

• Gimli

Musim souhlasit s Frantou Fukou, ktery jednou rekl, ze cinemyckych 0% se dava filmum, ktere jsou tak hrozne, az jsou vrcholne zabavne. To je pripad i pokracovani Mortal Kombatu. Krome srandovni akce, film hyri neuveritelne stupidnimi dialogy a velice nepovedenymi triky. Pokud se chcete poradne zasmat, jdete do toho! :-)(23.5.2002)

• - Jaxe si měl zahrát Michael Jai White, ale vzal roli ve filmu Spawn (1997). (HellFire)

• - I když se populární postavy z počítačové hry jako Mileena a Noob Saibot objeví ve filmu, nikdy nejsou osloveni jménem. (HellFire)

• - Kvůli nedostatku času a peněz museli herci a kaskadéři zahrát více rolí. Například Ray Park si zahrál Raptora, Tarkatana a kaskadéra, J.J. Perry pak Scopriona, Cyraxe a taktéž kaskadéra. (HellFire)