poster

Mortal Kombat 2: Vyhlazení

 • USA

  Mortal Kombat: Annihilation

 • Slovensko

  Mortal Kombat: Rozdrvenie

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 1997, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • heyda
  ***

  Pokračování suprové jedničky se bohužel moc nezdařilo, ale tak trochu z nostalgie a za závěrečnou scénu :-) 3 hvězdičky(15.9.2009)

 • Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 9/10 Efekty 8/10/// +efekty moc nezestárli, hodně dobrá hudba, některé postavy (Kitana, Jade) -spoustu dementních dialogů, v podstatě nulový a překombinovaný příběh/// Stejně jako tehdá i dnes mě tento film oslovil (sem jedinej? budiž tomu tak). Bohužel si nemohu nevšimnout obrovské demence filmu, jeho trapnosti, herecké topornosti a režíjní blbosti. Ale filmaři asi nepočítali s tím že vyrostu a dám si dvě a dvě dohromady. Nadruhou stranu toto pokračování nezavrhuji. Zaujme nějakým tím akčním sobojem a známími postavami a především (nechápu že to říkám) dobrým zpracováním. Fakt se mi zdá, že některé nové fláky nabídnou příšernější efekty. Tečka. Konec. Rozhodně lepší podívaná je DoA:Dead or Alive. A Liu Kang se může jít zahrabat./// Celkem 70%///(1.8.2007)

 • Shit
  *

  Spousta nových postav, ale děj na jěště větší pytel než v prvním díle. Krom toho Lamberta v roli Raydena nahradil nějakej lidumilskej retard a ze Shao Kahna udělali nějakýho nabušenýho hromotluka s mozkem velkosti hrášku. Aspoň že zůstal Liu Kang, jinak by byl ten film na podpal.(12.8.2007)

 • Hakha
  odpad!

  Z průměrné jedničky bohužel vyšlo odpadové pokračování. Opravdu jsem byl zklamán a čekal jsem od tohoto filmu trochu víc, ale opravdu zklamání na plné rachejtle...(7.4.2006)

 • Beckett51
  *

  Hrát tam Chuck Norris a jmenovat se to Mortal Kick of Chuck Norris, dal bych pětku.(2.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace