Mortal Kombat 2: Vyhlazení

Mortal Kombat: Rozdrvenie

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 1997, 91 min

• Renton

Za prvé - zbytečné (jako větší procento "dvojek")!! Za další - trapné, nudné .. jednoduše kokotina. Myslím, že na odpad to má standardní zpracování.(19.6.2005)

• Sobis87

Hru jsem na Pc-čku jako dítě projížděl celkem často a Andersonův první díl mě jako náctiletého celkem potěšil, ale tohle je nehorázná sra*ka!(26.1.2010)

• Divočák

Leonetti je looser první třídy, ale co taky chtít po týpkovi, který sbírá zbytky po Paulu Andersonovi. Takhle zkonit pokračování filmu, na kterém jsem byl jednu dobu závislý a který doteď leží zaprášený na VHSce u mě doma na poličce, to by se mělo trestat pomalým řezáním všech (měkkých) končetin. Mortal Kombat dvojka se pohybuje někde na hranici mezi filmovým béčkem a céčkem. Všichni lepší herci radši rovnou zdrhli, triky se pohybují na stupnici "špatné" až "vesmír už dlouho neviděl něco tak blbého", scénář s dějem se snad minuly obloukem a na režisérské křeslo si nejspíš sedl vždycky ten, kdo šel zrovna okolo. Pár soubojů je sice obstojných, ale legenda jako Mortal Kombat se zkrátka musí dělat s láskou a ne jen pro peníze, které nejspíš ani nestály za to.(26.6.2007)

• AngelAngie

Velmi špatný film, ale vzhledem k tomu, že jsem hrála hru, tak jsem se na to dívala i poměrně ráda.(4.6.2008)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 9/10 Efekty 8/10/// +efekty moc nezestárli, hodně dobrá hudba, některé postavy (Kitana, Jade) -spoustu dementních dialogů, v podstatě nulový a překombinovaný příběh/// Stejně jako tehdá i dnes mě tento film oslovil (sem jedinej? budiž tomu tak). Bohužel si nemohu nevšimnout obrovské demence filmu, jeho trapnosti, herecké topornosti a režíjní blbosti. Ale filmaři asi nepočítali s tím že vyrostu a dám si dvě a dvě dohromady. Nadruhou stranu toto pokračování nezavrhuji. Zaujme nějakým tím akčním sobojem a známími postavami a především (nechápu že to říkám) dobrým zpracováním. Fakt se mi zdá, že některé nové fláky nabídnou příšernější efekty. Tečka. Konec. Rozhodně lepší podívaná je DoA:Dead or Alive. A Liu Kang se může jít zahrabat./// Celkem 70%///(1.8.2007)