poster

Mortal Kombat 2: Vyhlazení

 • USA

  Mortal Kombat: Annihilation

 • Slovensko

  Mortal Kombat: Rozdrvenie

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 1997, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lima
  odpad!

  "Já vím, jak vám je!" - "Ale nevíš." - "Ale vím!"....Ne, to není další pokračování reklamy na Coldrex, ale mé soucítění se všemi, kteří tomuto paskvilu obětovali svých drahocenných 91 minut života. Anderson dobře věděl, proč do toho nešel, o Lambertovi ani nemluvě (proč Rayden tady vypadal jako unavený burzovní makléř mi je dodnes záhadou).´Jednička´ je příjemná popkornová oddychovka, tohle je filmový klystýr. Hands Off!!(25.8.2007)

 • Djkoma
  *

  Nuda a žádná hezká ženská:(. Snad jen pro milovníky a znalce hry tu bude něco víc, než název jejich oblíbené hry.(11.8.2005)

 • movie
  odpad!

  Netvrdím, že jednička byla nijak zvlášť super, ale byla celkem dobře natočená a slušně obsazená, ale většina herců z dvojky na mě působí dojmem, že se dosud přiživovala na angážmá v kočovném divadle a režisér lezl ráno na plac asi rovnou z hospody...Protože jinak si nedokážu odůvodnit to , proč jsem se po celý film tak zoufale nudil...A to to navíc bylo inzerováno jako "akční":(3.6.2002)

 • tron
  **

  „Zem bola stvorená za pár dní a za taký istý čas bude aj zničená." Čo na tom, že súboj o Zem vyhrali zástupcovia ľudstva v dravej réžii Paula W. S. Andersona? Bol to úspech a tak producenti vyhlásili nový súboj. Netreba nad tým rozmýšľať. Scenáristi to tiež nerobili. Keď Randy Meeks, in memoriam, hovoril "sequel je automaticky podradná záležitosť", nemal pravdu. Nájdu sa dvojky, ktoré sa vyrovnajú originálu. MORTAL KOMBAT: ROZDRVENIE nie (no musím podotknúť, že radšej túto nepodarenú dvojku, ako ešte slabší televízny seriál). Škoda, že nezostal aspoň Christopher Lambert; nahradil ho akčný béčkar James Remar, ktorý mal v 80. rokoch hrať desiatnika Dwaynea Hicksa vo VOTRELCOCH, ale prebral to po ňom Michael Biehn a z Remara sa nikdy nestala nielenže hviezda, ale ani hviezdička či pokus o hviezdičku. Akcia má aj vďaka tvrdým songom sem-tam tempo, ale celkovo je mizerný rozpočet a (ne)talent všetkých zúčastnených neprehliadnuteľný.(22.12.2004)

 • mandes
  *

  rozpočet : ? tržby celosvetovo :$51,376,861(16.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace