Mortal Kombat 2: Vyhlazení

Mortal Kombat: Annihilation

Mortal Kombat: Rozdrvenie

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 1997, 91 min

Jasné, nemá to dej, je to hatlanina, súboje nefungovali na papieri, nieto na plátne, je to chaoticky zostrihané a nekoordinované, réžia je mizerná a herci otrasní. Ale ako fanúšik hernej série som sa bavil. Navyše sa vrátil Sub Zero - aj s jazvou (Liu Kang: "Teba som predsa zabil!" Sub Zero: "To bol môj brat")! Tvorcovia sa dopustili pár chýb, ktoré im neodpustím (zabili Johnnyho Cagea, ostrihali Raydena a Reika použili ako nejakého štatistu ... nehovoriac o malom využití mágií, neprítomnosti brutality a fatalít), ale aj tak je to neskutočne zábavný film, ktorý ma stále pobaví. Azda nebudú dlho odkladať nakrúcanie trojky a azda sa tam objavia moji obľúbení zlouni ako Shinnok a Quan Chi a azda oživia Reika a Johnnyho Cagea. FATALITY!(14.4.2007)

• MM_Ramone

Prvý film, natočený v roku 1995, čo bol inšpirovaný bojovou, počítačovu hrou "Mortal Kombat" som prijal s veľkou radosťou. Ako skúsený, pokročilý player som si rád pozrel svojich obľúbených hrdinov vo filmovom prevedení. S toleranciou verného hráča som prehliadol aj niekoľko filmárských kixov. No toto voľné pokračovanie ma doslova znechutilo. Stratilo to všetku atmosféru, tú zvláštnu poetiku, úvodného filmu. Prepadlo sa to takmer do odpadu. Nechce sa mi ani analizovať, prečo sa mi to zdalo až také slabé. Jednoducho napíšem, že sa mi to vôbec nepáčilo. *(19.3.2012)

Ztratilo to snad všechno, co mohlo, ale ja uz jen z nostalgie...(16.7.2006)

• Wacoslav1

Tohle uz je jenom honba za ziskem nic vic na prvni dil to nema ani nahodou jedinej dobrej fight tu ma Jax se Cyraxem a to je hodne malo ja fakt netusim proc se ty filmy podle her toci tak spatne(31.10.2011)

• FrodoF

Jedna hvězdička za hláškojícího negra s železnýma rukama. Jinak je to ultra mrdka, jejiž zápletku podle mě sénáristé vymýšleli pod vlivem drog a za jeden večer. Pobavíte se maximálně s alkoholem v krvi.(14.12.2008)