Vládci vesmíru

• slovenský

Vládcovia vesmíru

Fantasy / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 1987, 106 min

Rozpočet $17miliónovTržby USA $17,336,370Tržby Celosvetovo $21,500,000║ Príbeh a prevedenie je jasné béčko ale pozerateľné, masky slušné a trikovo to ušlo. /60%/(12.8.2005)

• AngelAngie

Klasika VHS. Zde mohl Lundgren ukázat své vypracované tělo, o ničem víc to asi ani nebylo...(23.8.2008)

• Djkoma

Šílenost, která se snaží došáhnout na status kultovní šílenosti. Dolph Lungren ve variaci na Barbara Conana, který je poslední šancí planety Eternie na záchranu před zloduchem lordem Skeletorem.... Velké fantasy klišé. Překvapivě se na to dá nejen dívat, ale dokonce i pobavit. Když se přivře jedno oko nad technickým provedením, druhé nad hereckými kvalitami a člověk dokáže uznat, že tohle "chtělo být aspoň béčko..." tak to opravdu jde. Nepatřím mezi lidi, kteří dokážou takovéhle filmy vynášet do nebes a tak dávám 2* za snahu. Nostalgie a pocit "šílenosti" autorům prostě nelze upřít.(31.12.2008)

• jonyyy

:D(25.8.2008)

• Chrustyn

VHS podivnost, která mi v dětství unikla. Jako děcko bych to možná dal a bavil bych se, (jako ve své době u Pána Šelem) ale v dnešní době se jedná o neskutečně směšnou fantasy, kterou nezachrání ani drsňák Lundgren (tentokrát trestuhodně mírný).(1.7.2013)