poster

Vládci vesmíru

 • USA

  Masters of the Universe

 • slovenský

  Vládcovia vesmíru

Fantasy / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 1987, 106 min

 • Rex Mundi
  ***

  Z filmu si nepamätám ani prd makový, ale viem, že som ho videla ako decko a vtedy sa mi strašne páčil. Dnes by jeho sledovania isto hraničilo s utrpením, ale za tú detskú nostalgiu a za roky 80. teda dávam kompromisné hodnotenie.(4.4.2005)

 • Caelos
  ***

  Jsem ročník 85, měl jsem doma plastikové figurky He-Mana a Skeletora a sbíral jsem nálepky ze žvýkaček, které jsem si lepil na skříň. Věděl jsem o té postavě úplné hovno, stačilo jen, že jsem věděl že je to nějaký superhrdina a tak to asi měli v mém okolí všichni. A film se mi líbí. To co se děje po příjezdu Evil-lyn, to nemá obdoby:-) Teda má, ale i tak je to nářez. Dolph větší prkno než Arnold v Herkulesovi z New Yorku a to už je co říct. Co mi ale vadilo byl střih, byl fakt divný a díky němu akční scény vypadají blbě, prkenně, zpomaleně. Ale jinak samozřejmě kult.(1.6.2011)

 • T2
  ***

  Rozpočet $17miliónovTržby USA $17,336,370Tržby Celosvetovo $21,500,000║ Príbeh a prevedenie je jasné béčko ale pozerateľné, masky slušné a trikovo to ušlo. /60%/(12.8.2005)

 • Lima
  ***

  Stejně jako mrkváče, křiklavě barevné trvalé na mladých holkách a Michal David neodmyslitelně patřily k 80.létům - "desetiletí podivného vkusu", tak i tento Goddardův paskvil patří mezi jejich nepřehlédnutelného reprezentanta. Mytologie jak z pera desetiletého fantasty, tragicky prkenný Dolph Lundgren a až nestoudné vykrádání všeho možného, ´Star Wars´ počínaje, ´Supermanem´ konče - no ano, existuje jenom málo horších kombinací. Ale tady, více než jinde, platí - "je to tak blbé, až je to krásné". Až se bude posílat informativní sonda mimozemským civilizacím v dalekých galaxiích, v přiložené kapitole "filmová 80.léta" by tenhle kousek rozhodně chybět neměl :o) Příjemné ´guilty pleasure´.(15.5.2007)

 • CBD
  ****

  GUILTY PLEASURE. Já vím, je to pokleslé a velmi, velmi neprofesionální rozhodnutí filmového milovníka, ale zkrátka, tohle je jeden z filmů mého dětství a k tomu se ošklivě zachovat nemohu. A jak Skeletor sliboval: Já se vrátím, tak mě vrací i tenhle opravdu velmi odpaduhodný skvost do mého dětství.(15.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace