poster

Vládci vesmíru

 • USA

  Masters of the Universe

 • slovenský

  Vládcovia vesmíru

Fantasy / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 1987, 106 min

 • sharky
  *****

  Dokonalej béčkovej akční fantasy nářez 80.let, jako dítě jsem byl unešen, jako starší se u toho nehorázně směju. Papundeklové kulisy, dokonale toporný Lundgren a úžasný dabing Skeletora od Jana Přeučila, tomu prostě nejde nedat 5 hvězdiček.(17.7.2007)

 • tron
  **

  Nech mám na VLÁDCOV VESMÍRU (ktorých aj tak všetci poznajú pod názvom HE-MAN) akékoľvek skvelé spomienky (vrátane komiksu a umelohmotných figúrok, napríklad som mal modrého gumového Skeletora), dobrý film to nie je. Akurát, že v 80. rokoch sa to tvorcom pod dozvukmi Hviezdnych vojen, HIGHLANDEROV či FLASHA GORDONA prepieklo. Dnes nie je snímka ale ničím viac, než len bizarnou zmesou všetkého možného, od chlapa s lebkou namiesto tváre, cez začínajúcu (a zároveň končiacu) Courteney Coxovú, končiac u chlpatého škriatka Gwildora. Dominantnou pochybného ale svojím spôsobom a s určitým promile v krvi obdivuhodne zábavného béčka, je svalnatý, viac nahý ako oblečený, švédsky blondiak Dolph Lundgren v plášti a s obrovským mečom. Mám tento film rád, vonia mi detstvom, ale to je asi tak všetko.(26.5.2006)

 • Legas
  **

  Když jsem byl malý, byla to pro mě klasika. No jo, ale to bylo před 15 léty :-((16.4.2003)

 • movie
  ***

  Tohle by mohl být dokonalý béčkový trash. Tvůrci si půjčují od HVĚZDNÝCH VÁLEK k FLASHI GORDONOVI a vypadá to kouzelně. Bohužel střihač a režisér neměli soudnoust a ponechali snímku stopáž 106ti minut. Což dost výrazně brzdí děj, který obzvlášť po "bitce" na vznášedlech nabíra pekelné obrátky (tedy aby byl následně zbržděn dlouhou stopáží).(24.3.2007)

 • matestlust
  ***

  Pohodová podívaná,která se asi nejvíce hodí na klasické sobotní deštivé odpoledne.Vubec bych se ho nebál pustit celé rodině.Dolph vhlavní roli kladného hrdiny,něco mezi Beastmasterem a Barbarem Conanem.Většina herců jsou hodně gumový,ale v tomto případě to ani nevadí.Mírný pokus filmu stát se opravdu klasikou určitě nevyšel,ale rozhodně není k zahození.(5.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace