poster

Pokušení

 • USA

  Fighting Temptations, The

 • SK název

  Pokušenie

Hudební / Komedie / Romantický / Drama

USA, 2003, 123 min

Komentáře uživatelů k filmu (44)

 • T2
  **

  Rozpočet $30miliónovTržby USA $30,250,745Tržby Celosvetovo $32,750,821/50%/(11.1.2007)

 • playboxguest
  **

  Hodně, hodně průměrné zpracování klasického příběhu o tom, jak dostane jeden outsider na starost partičku ještě větších outsiderů, které má dohnat k vítězství. Tentokrát je tím outsiderem Cuba Gooding, snažíc se dohnat partu všemožných venkovanů na gospelovou soutěž, za jejímž vítězstvím se skrývá tučný šek a srdce Beyoncé. No a jen na tohle potřeboval Jonathan Lynn dvouhodinovou stopáž, což mě vedlo k tomu, že druhou hodinu už jsem se zaměstnávala jen myšlenkami na to, kde jsou ty časy, kdy točil svižné kousky alá Můj bratranec Vinny, vlastně kecám, myslela jsem i na kupu dalších věcí, abych tuhle rádoby komedii vůbec vydržela do konce. PS: Zdálo se jen mně, že soutěžní song v závěru filmu nebyl ani z poloviny tak dobrý jako ten někde v prostředku?(18.9.2011)

 • Indiana
  **

  No, nechápu, proč se Cuba Gooding Jr., který dokázal, že je výborný herec ve filmech Jerry Maguire a Rádio, věnuje trapným komediím, z nichž tato je snad i ta nejhorší (u Sněžných psů jsem se občas pousmál a Plnou parou vzad! mě překvapivě docela pobavilo, ale i tak to byla blbost). Odpad ale nedám, neboť Goodingovi Jr. se to daří alespoň trochu utáhnout a jednou se na to mrknout dá.(16.7.2005)

 • Deimos
  **

  DivX/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 4/10 Efekty 3/10/// +najde se zde pár dobrejch songů, nesklouzává moc k přeslazenosti, slušné herecké výkony (hlavně Cuba G.) -na hudební film opravdu otřesná hudba, LaTanya Richardson a jí podobné/// Je faktem, že Cuba Gooding Jr. táhl skoro celý film. Navíc on byl největším zdrojem zábavy. Ovšem když pominu jeho a několik zajímavých srandiček a vtipků, zůstane pouze trapná a skoro bych řekl samoúčelná a hlavně uřvaná slátanina. Sice jsem se nenudil, ale více jak polovina filmu se nedá poslouchat. Hudba opravdu až na pár songů (hlavně ti tři vězni) je strašná. Beyoncé je v pohodě./// Celkem 46%///(5.5.2007)

 • EMMY
  ****

  Film plný hudby, lásky i trochu smutku.Hlavní hrdina Darrin Hill (Cuba Gooding Jr.)zjistí, že mu zemřela teta Sally, která mu odkázala dědictví a chce aby řídil babtistický kostelní zbor v němž spívala.Darrin přijede do jižanské vesnice na pohřeb své tety.Po pár týdnech se rozpadl dobrý zbor tety Sally.On se snaží sehnat skupinu lidí která by utvořila vinikající zbor.Ohromující zpěv známých spěváků například Beyoncé Knowles,Wanda Williams,Melba Moore,T-Bone,Angie Stone, ale také Yolanda Adams.Všichni se ve filmu dokopou na výroční soutěž Gospelovou explozi .Jonathan Lynn natočil tak dobře že se mu vedlo i v hudební televizi MTV, protože film polovičně distributovala.Mé hodnocení za čtyři hvězdy, jelikož v některých částech film kopíruje Sestru v akci.(10.1.2007)

 • Cappuccino
  ***

  Nič originálne, ale neurazí. Niekoľko krát som sa úprimné zasmial :-)(21.11.2009)

 • stub
  **

  Já jsem poslední dobou dost měkota, ale tahle sterilní zhovadilost ve mně nezanechala sebemenší dojem. Obsahově plytké, formálně průměrné a nezajímavé. Nebýt toho, že už je asi 10 let populární všechno, co je černé, zjevně by tento projekt nespatřil světlo světa. Druhá hvězdička je za to, že většina černých komedií bývá výrazně trapnější...(17.3.2008)

 • Terva
  **

  Darrin Hill je uhlazený newyorský reklamní agent, ke kterému se štěstí obrátilo zády...tak už tohle mě mělo odradit. Jedna * za hudbu - Beyoncé Knowles, Terry Lewis, Jimmy Jam a Big Jim Wright. Druhá * za Lilly ( Beyoncé Knowles )(7.6.2011)

 • Ridick
  ***

  hmmm, dalsia priblbla cernoska komedia za 1*, no ale nevravte, ze vam nenaskakovala husia koza ked sa spievalo - + 2*(1.11.2006)

 • honajz
  ***

  Pro tenhle typ afroamerických filmů mám slabost. :-)(26.9.2010)

 • anniehall
  **

  Tenhle film je jeden veliký kýč. Celé je to natočené podle klasické hollywoodské šablony, děj je poměrně dobře odhadnutelný už od samého začátku a invence filmařů se vytratila kamsi do neznáma. Tak proč dvě hvězdičky? Je to jednoduché, mám rád gospel. Ne že by snad byl film napěchovaný ortodoxním gospelem, spíš jeho soudobou a jaksi trochu prefabrikovanou mutací, ale občas se tu daly slyšet poměrně hezké kousky. Tak za to ty dvě hvězdičky, jinak bych ještě jednu musel odpárat. A ukazuje se, že Beyoncé Knowles by mohla být se silným repertoárem za zády velmi dobrou zpěvačkou, o čemž svědčí nejen některá sóla v čele The Fighting Temptations.(19.10.2008)

 • KrestanFilms
  *

  Kde byl v tomhle filmu o kostele, gospelu, sborovnících...... Bůh? Kam ho zašili? Zato vysmívat se mu, to jo...(17.2.2015)

 • Fanucci
  **

  Tento snímek je pozměněnou verzí filmu Sister Act obohacenou o romantický prvek (vztah Cuba Gooding Jr a Beyonce). Pokud vám tento film unikne, nemusíte litovat.(10.10.2005)

 • kinghome
  odpad!

  Debilní propagace náboženství a blbej pokus o komedii. Tyhle kostelní černošské "komedie" jsou vážně nechutný. Odpad odpadů.(15.7.2013)

 • Dannysek4U
  ***

  2 plus jedna ze Beyonce a hlavne za ty gospely a spiritualy. Ale jinak je to dost velka slabota, a to i pres Cubu, kteryho muzu.(18.8.2007)

 • tomeek
  ****

  Skvělá hudba a Cuba metá salta!(9.8.2010)

 • Jaňo
  **

  Klasika, ktorá sa dá pozrieť, dobrá hudba, ale inak priemer... Ničím neprekvapí, zaručený happyend uhádnete už v prvej štvrtine filmu.(2.8.2008)

 • Rodriguez
  ***

  Celkem zajímavě pojatá vtipná černošská komedie o hledání hodnot všedního dne a celkového života pro blaho ostatních s Cuba Gooding Jr. a Beyoncé v hl.rolích. 50%(9.5.2008)

 • MJMilan
  ****

  Taková celkem povedená druhá sestra v akci. Hafo černoušků, kteří umějí dělat muziku.(19.10.2008)

 • lennyd
  **

  Z šedivého podprůměru nevytáhl Fighting Temptations ani Cuba Gooding Jr, ani Beyonce Knowles (zpěvačka Destinys Child). Darrin (Cuba Gooding Jr.) v mládí se svoji matkou opustil malé americké městečko, aby se tam po smrti své tety vrátil, a splnil její poslední přání a dostal místní kostelní sbor na soutěž těchto sborů...(17.4.2004)

<< předchozí 1 2 3
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace