Pokušení

Fighting Temptations, The

Pokušenie

Hudební / Komedie / Romantický / Drama

USA, 2003, 123 min

Rozpočet $30miliónovTržby USA $30,250,745Tržby Celosvetovo $32,750,821/50%/(11.1.2007)

• Deimos

DivX/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 4/10 Efekty 3/10/// +najde se zde pár dobrejch songů, nesklouzává moc k přeslazenosti, slušné herecké výkony (hlavně Cuba G.) -na hudební film opravdu otřesná hudba, LaTanya Richardson a jí podobné/// Je faktem, že Cuba Gooding Jr. táhl skoro celý film. Navíc on byl největším zdrojem zábavy. Ovšem když pominu jeho a několik zajímavých srandiček a vtipků, zůstane pouze trapná a skoro bych řekl samoúčelná a hlavně uřvaná slátanina. Sice jsem se nenudil, ale více jak polovina filmu se nedá poslouchat. Hudba opravdu až na pár songů (hlavně ti tři vězni) je strašná. Beyoncé je v pohodě./// Celkem 46%///(5.5.2007)

• kinghome

Debilní propagace náboženství a blbej pokus o komedii. Tyhle kostelní černošské "komedie" jsou vážně nechutný. Odpad odpadů.(15.7.2013)

Pro tenhle typ afroamerických filmů mám slabost. :-)(26.9.2010)

Film plný hudby, lásky i trochu smutku.Hlavní hrdina Darrin Hill (Cuba Gooding Jr.)zjistí, že mu zemřela teta Sally, která mu odkázala dědictví a chce aby řídil babtistický kostelní zbor v němž spívala.Darrin přijede do jižanské vesnice na pohřeb své tety.Po pár týdnech se rozpadl dobrý zbor tety Sally.On se snaží sehnat skupinu lidí která by utvořila vinikající zbor.Ohromující zpěv známých spěváků například Beyoncé Knowles,Wanda Williams,Melba Moore,T-Bone,Angie Stone, ale také Yolanda Adams.Všichni se ve filmu dokopou na výroční soutěž Gospelovou explozi .Jonathan Lynn natočil tak dobře že se mu vedlo i v hudební televizi MTV, protože film polovičně distributovala.Mé hodnocení za čtyři hvězdy, jelikož v některých částech film kopíruje Sestru v akci.(10.1.2007)