Pokušení

Fighting Temptations, The

Pokušenie

Hudební / Komedie / Romantický / Drama

USA, 2003, 123 min

hmmm, dalsia priblbla cernoska komedia za 1*, no ale nevravte, ze vam nenaskakovala husia koza ked sa spievalo - + 2*(1.11.2006)

• Fanucci

Tento snímek je pozměněnou verzí filmu Sister Act obohacenou o romantický prvek (vztah Cuba Gooding Jr a Beyonce). Pokud vám tento film unikne, nemusíte litovat.(10.10.2005)

• Deimos

DivX/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 4/10 Efekty 3/10/// +najde se zde pár dobrejch songů, nesklouzává moc k přeslazenosti, slušné herecké výkony (hlavně Cuba G.) -na hudební film opravdu otřesná hudba, LaTanya Richardson a jí podobné/// Je faktem, že Cuba Gooding Jr. táhl skoro celý film. Navíc on byl největším zdrojem zábavy. Ovšem když pominu jeho a několik zajímavých srandiček a vtipků, zůstane pouze trapná a skoro bych řekl samoúčelná a hlavně uřvaná slátanina. Sice jsem se nenudil, ale více jak polovina filmu se nedá poslouchat. Hudba opravdu až na pár songů (hlavně ti tři vězni) je strašná. Beyoncé je v pohodě./// Celkem 46%///(5.5.2007)

• - V cameo rolích se ve filmu objevuje dívčí evangelická hudební skupina Ramiyah a televizní moderátorka Yolanda Adams. (Terva)

• - Natáčení probíhalo převážně v americkém státě Georgia ve městech Atlanta, Columbus, Covington a Griffin. Dále se natáčelo v New Yorku na Manhattanu. (Terva)

• - Soundtrack byl uveden ještě před filmovou premiérou. Celkově byl úspěšnější než film samotný. Jeho součástí je i skladba i "Summertime" od Seana Johna Combske, která není ve filmu použita. (Terva)