poster

Lucifer (TV seriál)

Fantasy / Mysteriózní / Komedie

USA, 2016, 18 h 18 min (Minutáž: 26x42 min)

Kamera:

Glen Keenan

Hrají:

Tom Ellis, Lauren German, Rachael Harris, Lesley-Ann Brandt, Nicholas Gonzalez, Scarlett Estevez, D.B. Woodside, Kayla Ewell, AnnaLynne McCord, Kevin Alejandro, Lochlyn Munro, Tina Grimm, Evan Arnold, Adam Bartley, Colman Domingo, Teach Grant, Manny Montana, Eddie Shin, Harrison Thomas, Alessandra Torresani, Isiah Whitlock Jr., Nelson Wong, Aria Ostrander, Paul Lazenby, Bri Neal, T. Michael Morris, Aatash Amir, John Specogna, Bailey Chase, Tomiwa Edun, John Pankow, Isaac Keys, Jeremy Davies, Robert Ri'chard, Greg Vaughan, Jodi Lyn O'Keefe, Grant Harvey, Richard T. Jones, Sofia Vassilieva, Dawn Olivieri, Chris Marquette, Kelly Blatz, Jason William Day, Darcey Johnson, Lanny Joon, Alyssa Diaz, Shaun Omaid, Howard Siegel, Tara Summers, Christina Chang, Philip Granger, Michael Welch, Patrick Sparling, Tom Sizemore, Sean Tyson, Danny Dworkis, Grant Harvey, Steven Lee Allen, Kevin Rankin, Heather Tom, Julianne Christie, Lance Broadway, Charles Edward Bae, Jeremiah Birkett, Matty Finochio, Tricia Helfer, Rusty Schwimmer, Michael A. Goorjian, Emily Maddison, Devielle Johnson, Charisma Carpenter, AnnaMaria Demara, Aimee Garcia, Nicole LaPlaca, Ronnie Gene Blevins, Alex Fernandez, Chris Payne Gilbert, Jonathan Stanley, Barry Nerling, Vik Sahay, Anne Leighton, Robert Picardo, Donavon Stinson, Shelene Yung
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ****

  PILOT: What's not to like? Sakra, tahle ďábelská komedie mě s přibývající stopáží bavila čím dál tím víc. Sarkasmus a ironie jsou v pekle jako doma, nahláškovanou detektivku čekal od veřejnoprávního Lucifera asi málokdo. Sympatická darda!(21.8.2015)

 • kulyk
  ****

  Zde se nám rodí láska k seriálu, v přímém přenosu, na živo a live! Teď to hlavně neposrat.(6.11.2015)

 • TheDon
  ***

  Slovy páně Kulyka, tady se nám rodí láska k seriálu. Rodila. Pilot mesršmitu Lucifer v prvním díle hláškoval jak o stopéro, trestal viníky a ojel cokoliv, co dejchalo. Po třetím díle musím rapidně ubrat na hvězdometu, protože z toho vyhřezává jedna z dalších debilních NCIS,nebo podobných pičovin. Zlatej kurva Mentalista. Zatím slabých 60%(13.2.2016)

 • geklon

  No tak holky, co ta přehnaná hysterie, tak dobrý to rozhodně není a ani hrdina Tom Ellis zas tak svůdný taky není, oproti všem těm ostatním hezounkům, na který jste si za ty série zvykly. Vůbec nechápu, proč Constatine je takový propadák a Lucifer má naběhnuto na super trhák. Ale mě nepřesvědčil ani hlavní hrdina, natož celý díl...... A navíc už mě ti čokoládoví Archandělové lezou na nervy.(20.8.2015)

 • ScarPoul
  ***

  Hank Moody po Luciferovsku. Pre mňa ale veľké sklamanie. Komiks od MIke Careyho považujem za jednu z najvýznamnejších prác na poli komiksu a postava stvorená Neil Gaimanom mala veľký potenciál stať sa pamätnou. Komiks je temný, plný bohov, démonov a dimenzií. Zatiaľ čo seriál je úplne mimo. Netvrdím že je to zlé. Že to nefunguje, alebo že sa to nedá pozerať. Ale predstavte si že niekto zoberie niečo čo máte radi a spraví z toho niečo úplne iné. Constantine odkazoval ku konkrétnym dielom svojej komiksovej série. Bavil ma. Mal nábeh spraviť z druhej série parafrázu na americkú gotiku od Moorea. Ale zrušili ho. A tak si povedali, čo takto spraviť niečo temné na veselú nôtu. Dávam priemer lebo to pozerateľné v malých dávkach je. To ale neznamená že odpustím seriálu to, že som 13 dielov čakal niečo veľkolepé čo som nedostal. 1.séria 60%(26.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace