Lucifer (TV seriál)

Fantasy / Mysteriózní / Komedie

USA, 2016, 18 h 18 min (Minutáž: 13x42 min)

Glen Keenan

Tom Ellis, Lauren German, Rachael Harris, Lesley-Ann Brandt, Nicholas Gonzalez, Scarlett Estevez, D.B. Woodside, Kayla Ewell, AnnaLynne McCord, Kevin Alejandro, Lochlyn Munro, Tina Grimm, Evan Arnold, Adam Bartley, Colman Domingo, Teach Grant, Manny Montana, Eddie Shin, Harrison Thomas, Alessandra Torresani, Isiah Whitlock Jr., Nelson Wong, Aria Ostrander, Paul Lazenby, Bri Neal, T. Michael Morris, Aatash Amir, John Specogna, Bailey Chase, Tomiwa Edun, John Pankow, Isaac Keys, Jeremy Davies, Robert Ri'chard, Greg Vaughan, Jodi Lyn O'Keefe, Grant Harvey, Richard T. Jones, Sofia Vassilieva, Dawn Olivieri, Chris Marquette, Kelly Blatz, Jason William Day, Darcey Johnson, Lanny Joon, Alyssa Diaz, Shaun Omaid, Howard Siegel, Tara Summers, Christina Chang, Philip Granger, Michael Welch, Patrick Sparling, Tom Sizemore, Sean Tyson, Danny Dworkis, Grant Harvey, Steven Lee Allen, Kevin Rankin, Heather Tom, Julianne Christie, Lance Broadway, Charles Edward Bae, Jeremiah Birkett, Matty Finochio, Tricia Helfer, Rusty Schwimmer, Michael A. Goorjian, Emily Maddison, Devielle Johnson, Charisma Carpenter, AnnaMaria Demara, Aimee Garcia, Nicole LaPlaca, Ronnie Gene Blevins, Alex Fernandez, Chris Payne Gilbert, Jonathan Stanley, Barry Nerling, Vik Sahay, Anne Leighton

Zde se nám rodí láska k seriálu, v přímém přenosu, na živo a live! Teď to hlavně neposrat.(6.11.2015)

• MoiJe

Pilot: Heh kdo by povedal, ze doktor Rush bude viest akcnejsi zivot nez Lucifer? Celkovo ale pohodicka, Ellis sa na rolu vylozene hodi, modelkovskej policajtke jednoducho vymysleli jednoduchy pribeh ktory to trochu ospravedlnuje a chvalim aj absenciu magickych vizulanych a zvukovych pomocok vo chvilach vyuzivania jeho nadania. A jeho pristup "co riesis, proste ideme dalej" je osviezujuci. Jedna vec mi ale neda pokoj (trochu spoileroidne z pilotu) - ak ho tak stve, ze zli ludia nebudu potrestani, ako by sa mohol uspokojit s popijanim a riesenim nejakych beznych zlocinov z casu na cas, ked jedine co by musel urobit, je odskocit si domov a uzit si ich hromadne? :) Ep02: Jezisku na krizku to je nuda. A Ellis nuteny. Co sa sakra stalo? Nakoniec Luciferovi zda sa odolam. :((13.8.2015)

Tak tohle by se mělo jmenovat spíš Lucifer na zabití, nebo CSI: Lux LA. Gaimanův, respektive Careyho vládce pekel na odpočinku se stal hláškujícím přicmrndávačem policejní drsoňky, na kterou (jedinou!!!) nepůsobí Lucíkovo pekelné charizma. Hm. Snažím se tvářit, že netuším nic o předloze a za tři je strop. Mazikeen na vás. Samozřejmě tu původní. http://static1.comicvine.com/uploads/square_small/0/9116/1027136-photo1.jpg(18.5.2016)

Lucifer mě upoutal už od svého pilotního dílu, což se stává jen zřídka. Jeho postava je mi velmi sympatická jeho humor a narcismus mě uchvátil, spolu s jeho schopnostmi. Příběh se rozvíjí svižným tempem a jeho "kolegyně" ho skvěle doplnuje je jeho přesným opakem. Celkově tento žánr mě vždy uchvacoval a Lucifer je skvělým zástupcem tohoto žánru. Jediné co mě u tohoto seriálu mrzí je že přibližně v polovině série upadá humor, ale tento seriál má dokonale zpracované postavy a příběh že to je jen malá vada. ( 26.8.16 až 30.8.16/1série )(30.8.2016)

Po vynikajícím pilotu to v průběhu první série postupně ztrácelo lehkost a vtip, ale poslední díl to trochu napravil a budeme se těšit na 2. sérii ......(27.4.2016)