Lucifer (TV seriál)

Fantasy / Mysteriózní / Komedie

USA, 2016, 9 h 12 min (Minutáž: 13x42 min)

Holky... Která z vás tíhne k tomu vrušujícímu náboji všeho temnýho, hned pouštějte. Balzám na duši. Lucifer, ač se zprvu nezdá jako klasický fešák z podsvětí, si vás během pár okamžiků totálně získá. Z jeho hlášek se válim v jednu chvilku smíchy po podlaze a v druhý chvilce křížim nohy abych neobskočila telku, když nahodí ten svůj mrduhodnej výraz :))) Celkem úspěšně se mi daří vžít se do hlavní ženské postavy a tak hladce prožívám seriál přesně tak jak to miluju. Jako bych byla jeho součást. Nemůžu se dočkat co přinesou další díly!(16.2.2016)

Hodně milé překvapení. Tak moc vtipné jsem to vážně nečekala. A Tom Ellis si to neskutečně dává. Uvidíme, jak se to příští rok rozjede. Pilot - 90% Bylo to sice trochu jako na houpačce a jistou dobu jsem se vážně obávala, že seriál sklouzne k tuctové a nezajímavé komediální krimi. Naštěstí poslední díly dojem značně vylepšily a tvůrci ukázali, že když zahrají na temnější notu, dokáže být Lucifer neuvěřitelně zábavný. Tak doufám, že ve druhé sérii se už nebudou opakovat ty zbytečné propady a pojede se hezky od začátku do konce na plný pecky. 1. série - 80%(13.8.2015)

80% ... Charizmatický, sexi, vtipný pán pekiel s britským prízvukom. Veľmi dobrééé :)(1.5.2016)

Po pilotu dávám plné hodnocení. Stopro budu koukat, až budou seriál ofiko vysílat. Zatím jsem se perfektně bavila. Plno skvělých vtipů a hlavně. Lucifer nemá rád děti! Pro sympaťák :D 5*(26.8.2015)

Po 9. díle končím se sledováním. Lucifer upadl do průměru ve stylu amerických kriminálek. Už se u něj nebavím ani nejevím dostatečný zájem. 55%(6.2.2016)