poster

Lucifer (TV seriál)

Fantasy / Mysteriózní / Komedie

USA, 2016, 9 h 12 min (Minutáž: 13x42 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FAITH.BABE
  ****

  Holky... Která z vás tíhne k tomu vrušujícímu náboji všeho temnýho, hned pouštějte. Balzám na duši. Lucifer, ač se zprvu nezdá jako klasický fešák z podsvětí, si vás během pár okamžiků totálně získá. Z jeho hlášek se válim v jednu chvilku smíchy po podlaze a v druhý chvilce křížim nohy abych neobskočila telku, když nahodí ten svůj mrduhodnej výraz :))) Celkem úspěšně se mi daří vžít se do hlavní ženské postavy a tak hladce prožívám seriál přesně tak jak to miluju. Jako bych byla jeho součást. Nemůžu se dočkat co přinesou další díly!(16.2.2016)

 • KevSpa
  ****

  Hodně milé překvapení. Tak moc vtipné jsem to vážně nečekala. A Tom Ellis si to neskutečně dává. Uvidíme, jak se to příští rok rozjede. Pilot - 90% Bylo to sice trochu jako na houpačce a jistou dobu jsem se vážně obávala, že seriál sklouzne k tuctové a nezajímavé komediální krimi. Naštěstí poslední díly dojem značně vylepšily a tvůrci ukázali, že když zahrají na temnější notu, dokáže být Lucifer neuvěřitelně zábavný. Tak doufám, že ve druhé sérii se už nebudou opakovat ty zbytečné propady a pojede se hezky od začátku do konce na plný pecky. 1. série - 80%(13.8.2015)

 • B-Boy1
  ****

  80% ... Charizmatický, sexi, vtipný pán pekiel s britským prízvukom. Veľmi dobrééé :)(1.5.2016)

 • Vxxx
  *****

  Po pilotu dávám plné hodnocení. Stopro budu koukat, až budou seriál ofiko vysílat. Zatím jsem se perfektně bavila. Plno skvělých vtipů a hlavně. Lucifer nemá rád děti! Pro sympaťák :D 5*(26.8.2015)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Po 9. díle končím se sledováním. Lucifer upadl do průměru ve stylu amerických kriminálek. Už se u něj nebavím ani nejevím dostatečný zájem. 55%(6.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace