Fízlové, hajzlové

Wrong Cops

Fízli!

Komedie / Krimi

USA, 2013, 83 min

Tak je to potvrzené - řadím se k otrlým divákům - ne, že bych o tom měla až do dneška tušení. Ale něco na tom Dupieuxovi je... Mám takový zvyk - pravidlo třikrát a dost, kdy až masochisticky trvám na šanci pro jednoho tvůrce, než ho přihodím na svou černou listinu (takovým nešťastníkem se naposledy stal Carlos Saura). A Wrong Cops měl být právě tím filmem, který Dupieuxův ortel podepíše - leč nestalo se - naopak, došlo k přehodnocení snímku minulého, ještě z dob mé nezralé otrlosti, či otrlé nezralosti? - jak jen chcete. Ale teď už mám jasno, ten chlap dokáže urazit takovým způsobem, že ho nelze ani zažalovat! Ba ani se na něj zlobit - jen si dát RELAX a nechat se vést. No ano, ještě hudba... přesto, že jsem nikdy neslyšela takhle hroznou věc, právě ona má velký podíl na mém nekorektně zábavném večeru :-)(12.3.2015)

Dupieuxovi se nějakým zázračným nebo hodně promyšleným způsobem daří balancovat na hranici trapna, aniž by ji významně překročil. Spíš ji využívá jako odrazový můstek pro povýšení svých zdánlivě suchých vtipů. Takže je to vlastně umění.(21.9.2014)

• FFilipCZ

Naprosto zbytečný film s otřesným obsazením naprosto, neznámými a nesympatickými herci, bez pointy, rozumného děje a bez humoru. I want my 83 minutes back!(29.10.2015)

[FOD 2014] Za hluchý pasáže bych nechal Dupieuxe poslouchat ten příšernej song jednookýho tragéda do skonání věků. Škoda, nejlepší chlupatej film se nekoná. Každopádně, dealer s výborným hudebním vkusem, pepřák, Marilyn Manson, nákup rýče, epická pasáž s osudovým klavírním podkresem (od předání ryb do nemilý příhody na zahradě), perfektní scény s dcerou, jelen(!)… To prostě musíte vidět dřív než se vám stane nehoda při zalívání zeleně na (jiný) zahradě.(7.3.2014)

Příjemně plynoucí proud moči, vytékající neznámo odkud a po polaskání se s vašimi lícemi směřující pánBuch suď kam. Hlavu nebo patu nehledejte, prostě hříčka ze sorty těch podivnějších. Mimojiné, to jsem jediný, kdo si všiml životního výkonu Seana Penna? Jak se tak krásně rozpelášil jako plachá srna? Hledejte, stojí to za to.(20.8.2014)