poster

Fízlové, hajzlové

 • Česko

  Hovadný fízlové

  (festivalový název)
 • USA

  Wrong Cops

 • Slovensko

  Fízli!

Komedie / Krimi

USA, 2013, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ivoshek
  ****

  Určitě jeden z nejujetějších kousků za posledních pár let. Dupioux má talent pracovat s trapností.... Bylo to divný, ale rozhodně zábavný. Týpek v hlavní roli byl maximální. BOOK ABOUT WHAT?!!!(22.9.2014)

 • FFilipCZ
  odpad!

  Naprosto zbytečný film s otřesným obsazením naprosto, neznámými a nesympatickými herci, bez pointy, rozumného děje a bez humoru. I want my 83 minutes back!(29.10.2015)

 • Ramirez85
  ****

  Jestli to dr.horrible nazval antikomedií, tak já tomu říkám rovnou antifilm, nihilismus ve svý ryzí podobě, aneb natočili jsme si film, kde si (ne)děláme prdel z cajtů (protože už každý malý děcko ví, že EjSíEjBí), je nám úplně ukradený, co na tenhle film bude kdo říkat, vlastně je nám jedno úplně všechno, protože i když se snažíte sebevíc, stejně se vždycky najde nějakej arcidick, co vám to vomlátí o ksicht. A ani to nemusí být fízl. Jinak nejlepší na celým tomhle... filmu je, jak jinak, sám God of Fuck, Marilyn Manson, jehož retardovanej teenager posouvá herectví do novýho kosmíru, che. A já teď nevím, co s tím, že se mi něco takhle weird zatraceně líbilo...(27.9.2014)

 • type_B
  ****

  Hudba +++++, postavy ++++, děj ++, ujetost ++++ Vlastně nevím, co k tomuhle filmu říct, snad jen, že vím, co budu poslouchat přístích pár měsíců v autě :)(23.9.2014)

 • kulyk
  ***

  Příjemně plynoucí proud moči, vytékající neznámo odkud a po polaskání se s vašimi lícemi směřující pánBuch suď kam. Hlavu nebo patu nehledejte, prostě hříčka ze sorty těch podivnějších. Mimojiné, to jsem jediný, kdo si všiml životního výkonu Seana Penna? Jak se tak krásně rozpelášil jako plachá srna? Hledejte, stojí to za to.(20.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace