Fízlové, hajzlové

Wrong Cops

Fízli!

Komedie / Krimi

USA, 2013, 83 min

Antikomédia. Dupieuxov vesmír je divne úchylný, herci nevtipní, réžia sa o vtipnosť ani nesnaží; jak keby všetci len tak ukazovali, vo vlastnej odpudivosti a kričali: "Opovrhujte mnou!" Krutá sranda(7.8.2014)

Tak je to potvrzené - řadím se k otrlým divákům - ne, že bych o tom měla až do dneška tušení. Ale něco na tom Dupieuxovi je... Mám takový zvyk - pravidlo třikrát a dost, kdy až masochisticky trvám na šanci pro jednoho tvůrce, než ho přihodím na svou černou listinu (takovým nešťastníkem se naposledy stal Carlos Saura). A Wrong Cops měl být právě tím filmem, který Dupieuxův ortel podepíše - leč nestalo se - naopak, došlo k přehodnocení snímku minulého, ještě z dob mé nezralé otrlosti, či otrlé nezralosti? - jak jen chcete. Ale teď už mám jasno, ten chlap dokáže urazit takovým způsobem, že ho nelze ani zažalovat! Ba ani se na něj zlobit - jen si dát RELAX a nechat se vést. No ano, ještě hudba... přesto, že jsem nikdy neslyšela takhle hroznou věc, právě ona má velký podíl na mém nekorektně zábavném večeru :-)(12.3.2015)

Určitě jeden z nejujetějších kousků za posledních pár let. Dupioux má talent pracovat s trapností.... Bylo to divný, ale rozhodně zábavný. Týpek v hlavní roli byl maximální. BOOK ABOUT WHAT?!!!(22.9.2014)

• Wacoslav1

Už mám těhlech rádoby chytrých parodií na policajty celkem po krk. Ono je to přitom docela dobrý téma, jenom ho trochu zužitkovat a něco z něj taky vytěžit aby to bylo i vtipný a ono to prostě nijak extra k smíchu není. Nebo teda je, ale asi ne tak jak by mělo bejt. Zatím co například v nedávno viděných Falešných poldech jsem viděl tradiční stupidní gagy a komedii ve stylu retardovaný demence. Tady dostaneme rádoby neotřelou kombinaci komedie a pokusu o art? či něco podobného? Nevím jak to popsat, ale fakt je, že vtipný není to ani to.35%(18.9.2014)

• Jara.Cimrman.jr

S nevtipnými komediemi se roztrhl pytel a tak musím před tímto snímkem smeknout. Ve velké konkurenci je pro mne jasným vítězem. Nezasmál jsem se ani jednou a za třešničku na dortu považuji to, že mi za naprostou většinu postav bylo po celou dobu trapně. Velká gratulace panu režisérovi Dupieuxovi. Pokusím se zapamatovat si jeho jméno, abych se s jeho dalšími díly nikdy nesetkal a abych tak zabíjel čas poněkud humánněji.(1.3.2015)