Fízlové, hajzlové

Wrong Cops

Fízli!

Komedie / Krimi

USA, 2013, 83 min

"What costumes? We´re not wearing funny costumes. I´m really a cop. That´s my job. This guy is really dying." Keystone cops meets Bed lieutanant? Maybe... whatever. I dont care. Mr. Oizo očividne tiež "doesnt care" a skrátka si robí srandu. Zabáva sa. Tak prečo sa nezabávať s ním?(1.11.2014)

Divný, jak tu nikdo nepíše o tom, že Marilyn Manson byl nejnormálnější postava ve filmu. Asi je s tím filmem fakt něco špatně.(6.2.2015)

ne každý to ocení, ale za mě fajn bizár(23.6.2016)

Od doby, co jsem viděl Wrong Cops chapter 1, jsem chodil po ulici s nejlepšíma peckama Mr. Oiza v uších a s obří erekcí v kalhotech, nadrženej na totální nášup policejního šílenství. Teď mi dojíždějí závěrené titulky s náserovou Oizovo hudbou a.... a bylo to dobré. Wrong Cops má skvělý humor, kulervoucí hudbu a perfektní záběry. Problém je. že je to oproti Wrong Cops chapter 1 celé poslepováno naprosto stupidním střihem a příběhové líčení stojí za prd, ale koho to štve? Tohle je zkrátka ryzí Dupieux s jeho kámošema a prvotřídní muzikou! "Can you feel it?! In your organs! AFRICAAAAH!"(14.4.2014)

Jeden dýluje hulení v krysách a ve volném čase udílí hudební lekce teenagerům. Druhý má trochu úchylku na prsa. Třetí našel na dvoře zakopaný balík peněz, aby mu ho vyfoukla blonďatá kolegyně a rozfofrovala za botox a butiky. Další je jednooký černoch s nádorem na hlavě, co skládá hudbu, ale musí mu s tím trošku helfnout soused toho prvního, co pořád ne a ne umřít, i když už by teda sakra měl. Zapomeňte na Policejní akademii, tohle je alespoň fakt sranda!(29.9.2014)