Podoba lásky (studentský film)

Form of Love

Krátkometrážní / Drama / Komedie

Česko, 2013, 23 min

• klima777

A toto je budoucnost českého filmu? Pak tedy K. F. D.! Nikoliv láskyplně...(27.7.2014)

• Anderton

Ako študentský film tretieho veku dobré.(26.7.2014)

• anicin

Hvězdičku za to, že v takovymhle retro miloučkym filmečku vystřídá mladá hezká dva starší chlapy a že chcípne pes (to se moc nevidí). Jinak se jedná formálně o klasickej TV film české televize, přičemž motivace postav se odvíjí od principu fucklogic.(10.4.2014)

Stejně jako u Podivného flámu - fajn atmosféra a vizuál ale naivní a děravý scénář se spoustou klišé.(20.11.2013)

Klavírní doprovod krásně navodil atmosféru starých časů, který pak přešel do legendární melodie. Pan Oldřich Nový a Ondřej Havelka ví. Pavel Zedníček byl moc příjemným vyprávěčem této historky, ale v jednu chvíli jsem si na jeho místě představila Josefa Laufera. Zřejmě to bylo tím doutníkem, co Pavel Zedníček kouřil. Akorát ta zadní SPZ vozu mě praštila do očí. Byl to takový malý uniklý detail. Už se na mně asi podepsala profesionální deformace z práce (plný dvůr auťáků). Jinak jsem se po celou dobu sledování jemně usmívala. Láska má prostě mnoho podob.(23.4.2015)