Podoba lásky (studentský film)

Form of Love

Krátkometrážní / Drama / Komedie

Česko, 2013, 23 min

Jeden z těch lepších filmů z naší školy. Kamera je hodně kvalitní, námět zajímavý, scénář se mi sice zdá nedotažený a herecké výkony byly místy nepřesvědčivé, ale v závěru to je pěkný kousek. Možná proto, že miluji dobu ve které se děj odehrává.(2.1.2014)

Stejně jako u Podivného flámu - fajn atmosféra a vizuál ale naivní a děravý scénář se spoustou klišé.(20.11.2013)

• korbitch22

Člověk žasne nad tím, jak může někdo s hodně průměrným talentem točit filmy a mít vůbec tu čest hrát s takovými hereckými legendami a celkově se věnovat filmu.Vizuální stránka je nádherná, herci až laskavě příjemní a to je všechno.Balcarův scénář je strašlivě děravá nicotná zoufalost a jeho herecký projev připomíná retardovaného medvídka.Rve mi srdce, že lidé, kteří vlastně film vůbec neumí, mají tu čest a právo být u jeho tvorby a to ze mě nemluví závist, jen smutek nad tím, kolik hereckých nadějí zůstane neobjeveno a kolik průměrných kočovných nadšenců film studuje.15%.(16.4.2014)

Matěj už klasicky přináší něco, co si nehraje na nic víc. Což je asi hlavní stavební kámen jeho úspěchu. Když jdete na jeho filmy víte, že si odpočinete u lehkého humoru s nádechem něčeho, co v nás vyvolává vzpomínky. A opět je tomu tak stejně jako u "Podivného Flámu." Víc k tomu nelze dodat neb jsem měl na starosti první dni rekvizity a bylo by sobecké hodnotit něco v čem se člověk pitval :D(3.10.2013)

• anicin

Hvězdičku za to, že v takovymhle retro miloučkym filmečku vystřídá mladá hezká dva starší chlapy a že chcípne pes (to se moc nevidí). Jinak se jedná formálně o klasickej TV film české televize, přičemž motivace postav se odvíjí od principu fucklogic.(10.4.2014)