Podoba lásky (studentský film)

Form of Love

Krátkometrážní / Drama / Komedie

Česko, 2013, 23 min

Jeden z těch lepších filmů z naší školy. Kamera je hodně kvalitní, námět zajímavý, scénář se mi sice zdá nedotažený a herecké výkony byly místy nepřesvědčivé, ale v závěru to je pěkný kousek. Možná proto, že miluji dobu ve které se děj odehrává.(2.1.2014)

• stratocasta

Tak tohle mě pořádně vyděsilo. Přesně ten druh filmu, kdy si zaplatíte 30 000 za semestr, ale oni vás tam nenaučí "mít nápady" nebo "sednout si na půl hodiny a vymyslet originální zápletku", takže se jenom "jako inspirujete" a "skláníte pocty". On existuje důvod, proč se tyhle druhy filmů už netočí. Teda zřejmě jenom v okolních státech, protože jak tady něco smrdí nostalgickou zatuchlinou, tak se na to slítnou všichni z TV Barrandov. Balcarovi naštěstí ale ještě očividně stojí, takže to není úplná Menzelovina, ale sakra jak to bylo těsný.(28.1.2014)

• Anderton

Ako študentský film tretieho veku dobré.(26.7.2014)

• klima777

A toto je budoucnost českého filmu? Pak tedy K. F. D.! Nikoliv láskyplně...(27.7.2014)

• anicin

Hvězdičku za to, že v takovymhle retro miloučkym filmečku vystřídá mladá hezká dva starší chlapy a že chcípne pes (to se moc nevidí). Jinak se jedná formálně o klasickej TV film české televize, přičemž motivace postav se odvíjí od principu fucklogic.(10.4.2014)