Nastala chyba při přehrávání videa.
 • codeas
  ***

  Francouzský film z doby, kdy tato země konkurovala ostatním zemím více než v dnešních dobách. Dobrá atmosféra filmu i bez typického hvězdného představitele.(18.9.2005)

 • Malarkey
  *****

  Jak je to dlouho, kdy se Vám naposled stalo, že jste brečeli smíchy? Mně se to dlouho nestalo. Vlastně se mně to často stává u francouzských filmů a to je divné. Ti tvůrci tam v těch sedmdesátých a osmdesátých letech měli něco, čím mě i po čtyřiceti letech dokáží dělat radost. Coluche tady jakožto pojišťovák jezdí po světě a zažívá situace, které bych si nedokázal představit ani když bych musel napsat scénář na nejkomediálnější film vůbec a jeho producent by mi mířil brokovnicí mezi voči. Coluche je tady pojišťovák, extrémista a taky trochu blázen a neurotik. Díky tomu vznikají scény, které si zopakuju rád pokaždé, kdy to bude možné. To je asi ta nejlepší možná vizitka komedie, nemyslíte?(4.1.2014)

 • Radko
  **

  Bláznivá francúzska komédia o podarenom snúbeneckom páriku, ktorý si navzájom vymýšľa o svojich zamestnaniach a miestach pobytu. Kumulácia množstva humorných situácií je najväčším kladom a zároveň záporom filmu, pretože najmä v závere pôsobí kŕčovite a zo spústy použitých vtipov sú len niektoré naozaj humorné.(3.2.2005)

 • 5150
  ***

  Za pochvalu stojí zejména obsazení hlavní role (Coluche), hudba (Vladimir Cosma) a scénky jako "bodnutí moskyta" či "přistání letadla". Škoda jen zbytečně dlouhé stopáže (hluchá místa).(18.10.2005)

 • Kimon
  ****

  Skvělá komedie, jedna z těch, které se umě zrodily v sedmdesátých a osmdesátých letech ve Francii. Trochu by se snad dala přirovnat ke komediím s bláznivým Fantozzim v italských komediích ze stejných let. Ovšem tato "Operace Banzaj" na rozdíl od Fantozziho stojí hlavně na inteligentním humoru a ne jen na přihlouplých scénkách jakéhosi dementního chlapíka. Kvality komedií s Pierre Richardem či s Louis De Funèsem sice spíše nedosahuje, ale určitě patří k těm lepším, které v žánru komedie vznikly.(8.1.2009)

 • Coluche

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace