Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kimon
  ****

  Skvělá komedie, jedna z těch, které se umě zrodily v sedmdesátých a osmdesátých letech ve Francii. Trochu by se snad dala přirovnat ke komediím s bláznivým Fantozzim v italských komediích ze stejných let. Ovšem tato "Operace Banzaj" na rozdíl od Fantozziho stojí hlavně na inteligentním humoru a ne jen na přihlouplých scénkách jakéhosi dementního chlapíka. Kvality komedií s Pierre Richardem či s Louis De Funèsem sice spíše nedosahuje, ale určitě patří k těm lepším, které v žánru komedie vznikly.(8.1.2009)

 • gogo76
  ****

  "V New Yorku je to samý černoch s nožom!..." Neskorý vysielací čas na ČT2 (po 23.00) a podivne znejúci názov ma trochu miatol napriek tomu, že som vedel, že sa jedná o komédiu. Vďaka štedrému hodnoteniu Malarkeyho som bol na francúzku komédiu zvedavý. Úvod ešte potrebuje trocha trpezlivosti, ale potom sa to slušne rozbehne a fakt sa dá pobaviť. Až na plné hodnotenie to nevidím, ale slušná porcia zábavy je zaručená. Ideálny vysielací čas by som videl v nedeľu poobede. Neskoro večer po 23.00 by som čakal skôr krvavý thriller...80%.(22.2.2015)

 • Tosim
  *****

  Největší spád má film ve chvílích, kdy Coluche potkává jednu zemi za druhou a "seznamuje se s jejich reáliemi." Ona zápletka s milenci, kteří tají před tím druhým vlastně stejnou věc, je IMHO velmi vynalézavě využitá. Drogy taky.(5.4.2004)

 • codeas
  ***

  Francouzský film z doby, kdy tato země konkurovala ostatním zemím více než v dnešních dobách. Dobrá atmosféra filmu i bez typického hvězdného představitele.(18.9.2005)

 • 5150
  ***

  Za pochvalu stojí zejména obsazení hlavní role (Coluche), hudba (Vladimir Cosma) a scénky jako "bodnutí moskyta" či "přistání letadla". Škoda jen zbytečně dlouhé stopáže (hluchá místa).(18.10.2005)

 • Coluche

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace