Nastala chyba při přehrávání videa.
 • codeas
  ***

  Francouzský film z doby, kdy tato země konkurovala ostatním zemím více než v dnešních dobách. Dobrá atmosféra filmu i bez typického hvězdného představitele.(18.9.2005)

 • petaspur
  ****

  Pojišťovna Planeta důsledně dbá o blaho každého klienta. Není problém kdykoli sehnat opravnu velbloudů na Sahaře, dodat převodovku do Adis Abeby nebo dopravit pacienta s průjmem z Kolumbie domů. Oporou společnosti je poněkud zmatkařský Michel, který se navzdory svému panickému strachu z létání prohání po celém světě a zaslouženou odměnou mu je účast při bombardování Pearl Harboru dopravním letadlem.(1.2.2009)

 • Kimon
  ****

  Skvělá komedie, jedna z těch, které se umě zrodily v sedmdesátých a osmdesátých letech ve Francii. Trochu by se snad dala přirovnat ke komediím s bláznivým Fantozzim v italských komediích ze stejných let. Ovšem tato "Operace Banzaj" na rozdíl od Fantozziho stojí hlavně na inteligentním humoru a ne jen na přihlouplých scénkách jakéhosi dementního chlapíka. Kvality komedií s Pierre Richardem či s Louis De Funèsem sice spíše nedosahuje, ale určitě patří k těm lepším, které v žánru komedie vznikly.(8.1.2009)

 • LiVentura
  ****

  Krásné scénky s frkajícím velbloudem, Richard a Coluche, to byli prostě géniové svého oboru. :-)) A za hudby Cosmy, no je milejších scének.?!!(16.5.2009)

 • Tosim
  *****

  Největší spád má film ve chvílích, kdy Coluche potkává jednu zemi za druhou a "seznamuje se s jejich reáliemi." Ona zápletka s milenci, kteří tají před tím druhým vlastně stejnou věc, je IMHO velmi vynalézavě využitá. Drogy taky.(5.4.2004)

 • Coluche

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace