Bažanti

Francie, 1971, 85 min

Claude Zidi

Claude Zidi

Paul Bonis

Vše je naprosto bláznivé, až Vám to zanedlouho přijde úplně normální. :D Dabing byl ale starý a špatný a možná, kdybych byl v lepším rozpoložení, mohlo hodnocení dopadnout lépe.(9.5.2013)

Výborná komedie se ztřeštěnou partičkou Les Charlots. Nezapomenutelný a příjemný film, plný různých gagů.(18.12.2008)

Prvni spolecnej film skupiny Les Charlots se docela poved, ale prislo mi, ze ze zacatku nikdo nejak zvlast nevedel, o cem tocit, takze nez se dostali do kasaren, jen tak blbli bez nejakyho vetsiho smyslu. Coz ale nevadilo, je to fakt ukazkova skupina smolaru, ktery na co sahnou, to zvorou a delaj jen samy problemy a je to velmi vtipny. Jinej dil bazantu mam sice jeste radsi, ale tohle je rozhodne nadprumerna komedie se sympatickejma hlavnima hrdinama.(16.2.2007)

Prvá projekcia po tridsiatich rokoch od vzniku, takže nostalgia je nulová, ale dá sa povedať, že i keď som mal s týmto zaujímavým humorom občas problém, pozitívny dojem z tejto milej komédie určite ostal. 70%.(8.8.2008)

Filmy s Les Charlots jsem vždycky milovala a konkrétně Bažanty mám nejradši. Pak ještě Bažanti jdou do boje. Asi jsem infantilní, ale mně se jejich fórky líbí, směju se jim i po letech a moje děti taky. A to jsem prosím nebyla na vojně. Nejradši mám toho, co mu říkají Phil. To je fakt figura do džezu. No a seržant Belek (nevím, jak se to píše) je neskutečný, prototyp zeleného mozku!(6.3.2010)