Bažanti

Francie, 1971, 85 min

Claude Zidi

Claude Zidi

Paul Bonis

Vše je naprosto bláznivé, až Vám to zanedlouho přijde úplně normální. :D Dabing byl ale starý a špatný a možná, kdybych byl v lepším rozpoložení, mohlo hodnocení dopadnout lépe.(9.5.2013)

Některý frky mi připomněly křečovitost Kameňáku, i když tohle je samozřejmě úplně jiná písnička. Bažanti vždy byli, jsou a budou klasika, jenomže béčková. Dobrý dabing Štěpánka, Preise, Olivy, Štěpničky, Svobody a samozřejmě Moravce.(31.3.2013)

Měl jsem čest zažít blázinec okolo každého filmu, kde se objevili v československých kinech Les Charlots. Vyprodaná kina, kdy se sedělo dokonce na schodech a zábava k popukání. Video ještě nebylo a tak se chodio třeba po odpoledním představení ještě na večerní představení. Dneska mi už zase tak senzační "Bažanti" nepřipadají. ale nelze upřít fakt, že se jedná stále o naprůměrnou a hlavně zábavnou komedii.(2.11.2008)

To vim taky, že to neni film do dvorany filmové slávy, ale stejně tam tu pětku dám. Na vyjádření toho, co jsem prožívala kolem Les Charlots, je to ještě málo. Nespala jsem, nejedla jsem a nad postelí jsem měla plakát - s bažantem :-(( .(13.7.2005)

Vyborne zahajeni suprove komedialni serie... na gag s propadnoucim se autem do silnice asi nikdy nezapomenu... :)(19.1.2008)