Bažanti

Francie, 1971, 85 min

Claude Zidi

Claude Zidi

Paul Bonis

Výborná komedie se ztřeštěnou partičkou Les Charlots. Nezapomenutelný a příjemný film, plný různých gagů.(18.12.2008)

Vyborne zahajeni suprove komedialni serie... na gag s propadnoucim se autem do silnice asi nikdy nezapomenu... :)(19.1.2008)

Až na debilní a docela dlouhou hudební soutěž, jsou bažanti úžasní. V tomto prvním dílu se jich ještě sešla celá pětice. Scénky z vojenského prostředí zkrátka nemají chybu a tento způsob humoru se mi velmi zamlouvá. Scénky jsou dotahovány do nejvyššího stupně absurdity. S přimhouřením obou očí dávám 4*.(23.2.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $7,500,000/60%/(20.9.2005)

• MM_Ramone

To, že existovala voľajaká francúzska hudobná skupina "Les Charlots" je pre mňa novinkou. Ale zistil som, že s humorom, ktorý ponúkajú v tomto filme, nemajú dnešného diváka čím zaujať. "Bažantov" dokáže iste oceniť, a snáď sa pri nich i dobre pobaviť, generácia Detí kvetov. No mladšie ročníky si už nezískajú. **(9.4.2008)