poster

Bažanti

 • Francie

  Bidasses en folie, Les

Dobrodružný / Válečný / Komedie

Francie, 1971, 85 min

Režie:

Claude Zidi

Scénář:

Claude Zidi

Kamera:

Paul Bonis
 • LiVentura
  *****

  Skvostné světové gagy po vedením velikána humoru Zidiho.. :-))) Nejslavnější film slavné bláznivé skupiny hudebníků..(2.6.2012)

 • Nancy
  ****

  Velice povedená francouzská komedie s klasickými vojenskými vtípky. Dnes už je to téměř klasika. Chlapci z Les Charlots se díky této komedii (a taky díky Bláznům ze stadiónu) stali hvězdami mého dětství.(24.2.2005)

 • Morien
  ****

  Ne tak vtipné, jak jsem čekala. Lehce absurdní, asociativní humor filmů Les Charlots zbožňuju, ale za jeho manifest stále považuju Velký bazar. Teprve tam (a zatím si myslím, že jedině tam) je vše dovedeno k absolutní dokonalosti.(3.9.2010)

 • FilmFan24
  ****

  Měl jsem čest zažít blázinec okolo každého filmu, kde se objevili v československých kinech Les Charlots. Vyprodaná kina, kdy se sedělo dokonce na schodech a zábava k popukání. Video ještě nebylo a tak se chodio třeba po odpoledním představení ještě na večerní představení. Dneska mi už zase tak senzační "Bažanti" nepřipadají. ale nelze upřít fakt, že se jedná stále o naprůměrnou a hlavně zábavnou komedii.(2.11.2008)

 • AngelAngie
  ***

  Klasická komedie, kterou člověk v TV nemohl přehlédnout...(25.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace