poster

Bažanti

 • Francie

  Bidasses en folie, Les

Dobrodružný / Válečný / Komedie

Francie, 1971, 85 min

Režie:

Claude Zidi

Scénář:

Claude Zidi

Kamera:

Paul Bonis
 • juta
  ***

  Vše je naprosto bláznivé, až Vám to zanedlouho přijde úplně normální. :D Dabing byl ale starý a špatný a možná, kdybych byl v lepším rozpoložení, mohlo hodnocení dopadnout lépe.(9.5.2013)

 • blackrain
  *****

  Výborná komedie se ztřeštěnou partičkou Les Charlots. Nezapomenutelný a příjemný film, plný různých gagů.(18.12.2008)

 • B!shop
  ****

  Prvni spolecnej film skupiny Les Charlots se docela poved, ale prislo mi, ze ze zacatku nikdo nejak zvlast nevedel, o cem tocit, takze nez se dostali do kasaren, jen tak blbli bez nejakyho vetsiho smyslu. Coz ale nevadilo, je to fakt ukazkova skupina smolaru, ktery na co sahnou, to zvorou a delaj jen samy problemy a je to velmi vtipny. Jinej dil bazantu mam sice jeste radsi, ale tohle je rozhodne nadprumerna komedie se sympatickejma hlavnima hrdinama.(16.2.2007)

 • genetique
  ***

  Prvá projekcia po tridsiatich rokoch od vzniku, takže nostalgia je nulová, ale dá sa povedať, že i keď som mal s týmto zaujímavým humorom občas problém, pozitívny dojem z tejto milej komédie určite ostal. 70%.(8.8.2008)

 • gabin(a)
  ****

  Filmy s Les Charlots jsem vždycky milovala a konkrétně Bažanty mám nejradši. Pak ještě Bažanti jdou do boje. Asi jsem infantilní, ale mně se jejich fórky líbí, směju se jim i po letech a moje děti taky. A to jsem prosím nebyla na vojně. Nejradši mám toho, co mu říkají Phil. To je fakt figura do džezu. No a seržant Belek (nevím, jak se to píše) je neskutečný, prototyp zeleného mozku!(6.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace