Blázni ze stadiónu

Blázni zo štadióna

Stadium Nuts

Komedie

Francie, 1972, 85 min

Bažanty mám rád a tohle je jejich nejlepší kousek. Viva France!(13.5.2005)

Veľmi zábavná skupina štyroch mužov-Les Charlots,mám ich strašne rada a vždy ma dobre pobavia a myslím,že ani nikdy neomrzia....(22.10.2008)

Pro mě jedna z nejlepších francouzských komedií. Je to jedna z těch, které jsou zaprášeny nostalgickým a vzpomínkovým prachem. To už je doba, kdy jsem ji prvně viděla. Bláznivý příběh a jeho zpracování, "retro" atmosféra, nezapomenutelné, totálně odrovnávací scénky a dialogy, úžasné postavy a výborná hudba. Přirozené, osobité, inteligentní. Blázni ze stadiónu obsahují to speciální osobité kouzlo, jehož spousta amerických komedií, i ty nejlepší, nikdy nedosáhnou.(2.1.2006)

Typický francouzský humor, který je tak debilní, až se mu prostě nelze nesmát. Jednu věc vím po zhlédnutí tohoto filmu jistě. S bažanty jsem to rozhodně nezabalil. Kdoví jestli nakonec nezhlédnu jejich veškerá dobrodružství. Pokud jsou i ostatní díly tak dobré, jako tento, tak to bude tutovka. Slabší 4*.(18.2.2013)

Blázni se stadiónu je ten nejujetější film s hudební a později hereckou (stále se zmenšující) skupinou Les Charlots (Bažanti.) Zidiho minimalistická režie jen podtrhuje množství naprosto bláznivých gagů. Vše míněno v dobrém - crazy zábava.(5.8.2002)

• - Film se točil v jihofrancouzském městečku Graveson. Stadión je ve 13 km vzdáleném Avignonu. (hankabar)