Blázni ze stadiónu

Blázni zo štadióna

Stadium Nuts

Komedie

Francie, 1972, 85 min

Klasická bláznivina z Francie. Tohle si člověk prostě musí vychutnat, zasmát se, zasmát se znova, smát se stále dokola. Jako já. Ano, přesně tak, jako já.(17.12.2011)

Ja moc tieto Francúzske komédie nemusím. Je pravda, že mi prišli nesympatické keď som bol mladší a potom som si k nim cestu už jednoducho nehľadal, ale skrátka mi na nich prišlo niečo odpudivé. Teraz som sa náhodou dostal k tejto a bol som pomerne prekvapený. Film postavený na gagoch - hlavne tých absurdných- má šialené tempo a množstvo zapamätateľných postavičiek ktoré sa bláznia a robia všemožné kúsky aby zaujali. Je to vtipné, má to spád, je tam jedna krásna spanilá slečna a v zásade je to dokonalá oddychovka ktorá neurazí. Stále sa nejdem hnať do pozerania ďalších dielov, ale ak by som náhodou na nejaký natrafil asi si ho pozriem.(29.5.2016)

Nikdy jste si nevydělali sportem ani korunu? Ne my jsme si ještě nevydělali vůbec ničím! Moje srdcovka a bezkonkurenčně nejlepší Bažantí film. I když si to pustím po sté tak se chlámu smíchy. Pravda uznávám, že ten humor je celkem retardovanej, ale tady to prostě funguje. Je to směs tak neuvěřitelně absurdních a ujetých situací, že se tomu prostě smát musíte. Navíc k dobrýmu zážitku přispívá i fakt, že tenhle díl mám z původním dabingem kterej je prostě nepřekonatelnej a některý ty hlášky jsou fakt smrtící. Jeden bažant vaří rybu a z kastrolu vytáhne jenom kostru a druhej mu na to řekne tak ji pusť na svobodu! Masakr! 100%(3.1.2015)

Gagy, gagy a ....gagy.(27.4.2016)

• bassator

Na tuto bažantovskou sérii mám jen ty nejhorší vzpomínky... - Viděno 1x cca - 0%(24.6.2011)