Blázni ze stadiónu

Blázni zo štadióna

Stadium Nuts

Komedie

Francie, 1972, 85 min

Tenhle film vás nenechá ani na chvíli vydechnout, smějete se od začátku až do konce.(1.9.2006)

Dokonalá komedie nabitá vtipem na které jsem výrůstal. Jednoznačně nejlepší film s touto kapelou, která mě vždy zaručeně dostane...9/10.(8.3.2009)

Další z řady bažantích šílenejch komedií se nese ve stejnym duchu jako všechny ostatní filmy s Bažantama. Od první do poslední minuty je to takovej slepenec nejrůznějších gagů a je nutný počítat s tim, že spousta gagů dost často balancuje někde na hranici (občas i za hranicí) trapnosti. To je u Bažantů zvykem a je nutný, aby si to divák tak nějak odfiltroval a soustředil se na ty lepší fórky. Pak se dá u filmu celkem slušně pobavit. Naštěstí těch trapnejch okamžiků je ve filmu docela snesitelný množství a naopak se tam našlo hodně scének, který mě rozesmály. Nicméně maraton bych teda neběžel ani kvůli Martine Kelly :-)(1.8.2012)

Ač mám francouzské filmy velmi rád, tak na chuť jejich stylu crazy komedií jsem nikdy nepřišel; a to ani jako dítě. Zde se Les Charlots (když nic jiného) aspoň snaží a přibližně každý desátý gag jim i vyjde.(13.5.2005)

Les Charlots sú moji obľúbenci a ich svojský štýl humoru môžem kedykoľvek. Blázni zo štadiónu sú z ich zlatej éry a tak nemám čo dodať. Smejem sa už na prvom zábere v ktorom sa ocitnú, aj keď len idú na motorkách - pretože výrazy ich tvárí sú proste za všetky drobné :-)(26.5.2005)