Blázni ze stadiónu

Stadium Nuts

Komedie

Francie, 1972, 85 min

• bassator

Na tuto bažantovskou sérii mám jen ty nejhorší vzpomínky... - Viděno 1x cca - 0%(24.6.2011)

Les Charlots sú moji obľúbenci a ich svojský štýl humoru môžem kedykoľvek. Blázni zo štadiónu sú z ich zlatej éry a tak nemám čo dodať. Smejem sa už na prvom zábere v ktorom sa ocitnú, aj keď len idú na motorkách - pretože výrazy ich tvárí sú proste za všetky drobné :-)(26.5.2005)

Pro mě jedna z nejlepších francouzských komedií. Je to jedna z těch, které jsou zaprášeny nostalgickým a vzpomínkovým prachem. To už je doba, kdy jsem ji prvně viděla. Bláznivý příběh a jeho zpracování, "retro" atmosféra, nezapomenutelné, totálně odrovnávací scénky a dialogy, úžasné postavy a výborná hudba. Přirozené, osobité, inteligentní. Blázni ze stadiónu obsahují to speciální osobité kouzlo, jehož spousta amerických komedií, i ty nejlepší, nikdy nedosáhnou.(2.1.2006)

Skvěle praštěný a skvěle šílený příběh čtyř veselých chlapíků co mají něco do sebe. Prožívají příjemný příběh, který by se dal s přehledem nazvat jako oddechovka pro chvíli pohody. Milostný příběh a nějáká ta romantika samozřejmě nesm chybět. Takové ftipy, vychytávky a gegy které jsou tak geniálně použity, jsem opravdu ještě nikde neviděl. Smát se prostě člověk musí, je to zdravé no ne?(13.5.2005)

Bažanty mám rád a tohle je jejich nejlepší kousek. Viva France!(13.5.2005)

• - Film se točil v jihofrancouzském městečku Graveson. Stadión je ve 13 km vzdáleném Avignonu. (hankabar)