poster

Blázni ze stadiónu

 • Francie

  Fous du stade, Les

 • slovenský

  Blázni zo štadióna

 • anglický

  Stadium Nuts

Komedie

Francie, 1972, 85 min

 • MMR
  *****

  Klasická bláznivina z Francie. Tohle si člověk prostě musí vychutnat, zasmát se, zasmát se znova, smát se stále dokola. Jako já. Ano, přesně tak, jako já.(17.12.2011)

 • ScarPoul
  ****

  Ja moc tieto Francúzske komédie nemusím. Je pravda, že mi prišli nesympatické keď som bol mladší a potom som si k nim cestu už jednoducho nehľadal, ale skrátka mi na nich prišlo niečo odpudivé. Teraz som sa náhodou dostal k tejto a bol som pomerne prekvapený. Film postavený na gagoch - hlavne tých absurdných- má šialené tempo a množstvo zapamätateľných postavičiek ktoré sa bláznia a robia všemožné kúsky aby zaujali. Je to vtipné, má to spád, je tam jedna krásna spanilá slečna a v zásade je to dokonalá oddychovka ktorá neurazí. Stále sa nejdem hnať do pozerania ďalších dielov, ale ak by som náhodou na nejaký natrafil asi si ho pozriem.(29.5.2016)

 • Wacoslav1
  *****

  Nikdy jste si nevydělali sportem ani korunu? Ne my jsme si ještě nevydělali vůbec ničím! Moje srdcovka a bezkonkurenčně nejlepší Bažantí film. I když si to pustím po sté tak se chlámu smíchy. Pravda uznávám, že ten humor je celkem retardovanej, ale tady to prostě funguje. Je to směs tak neuvěřitelně absurdních a ujetých situací, že se tomu prostě smát musíte. Navíc k dobrýmu zážitku přispívá i fakt, že tenhle díl mám z původním dabingem kterej je prostě nepřekonatelnej a některý ty hlášky jsou fakt smrtící. Jeden bažant vaří rybu a z kastrolu vytáhne jenom kostru a druhej mu na to řekne tak ji pusť na svobodu! Masakr! 100%(3.1.2015)

 • Xmilden
  *****

  Gagy, gagy a ....gagy.(27.4.2016)

 • bassator
  odpad!

  Na tuto bažantovskou sérii mám jen ty nejhorší vzpomínky... - Viděno 1x cca - 0%(24.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace