poster

Velký bazar

 • Francie

  Grand bazar, Le

 • slovenský

  Veľký bazár

Komedie

Francie, 1973, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • argenson
  ****

  Jako dítě jsem Velký bazar miloval a mlátil se smíchy. Dneska už se jenom usmívám, zato si beru příklad z Michela Galabru. Ten jeho způsob otvírání účtů, kdy si nalejval stále větší a větší panáky používám taky:-) Na rozdíl od jiných dětsky nostalgických vzpomínek se na tohle podívám kdykoliv a rád.(1.2.2012)

 • Ded@M@tes
  *****

  Velmi zábavný humor. Tentokrát se Bažanti snaží uchránit Emilův obchod. Velké obchodní centrum, které vyroste hned naproti ničí výdělky všech obchodníků a proto se vydávají trochu potrápit majitele. O zasmání není vůbec nouze, svižné a geniální. ( Hodnocení: 9/10 )(6.5.2012)

 • dopitak
  ****

  Komunisti jásají, a demokraté, prosím, nekamenujte mě, ale tenhle letos 38 let starý film ukazuje dnešní českou (kapitalistickou) ekonomiku a její problémy v plné nahotě. "Je tu konec měsíce, pánové. Nikdo nemá ani floka, takže lidi budou krást jako straky." Ukázka například pro tvůrce filmu Benga v záloze, že i nadsázka umocněná na druhou může být vtipná.(12.2.2011)

 • fmash
  ****

  Pro mě takový praotec bláznivých komedií (s Blázny ze stadionu či Bažanty, kteří jdou do boje coby pramáti). Jako dítěti se mi to líbilo moc, ale ani po létech, poněkud překvapivě, se mi to nezdá tak pitomé, jak bych čekal. To, o čem přemýšlíme dnes, řešili blázni už tenkrát, kdy jsme ani pořádně netušili, co to konzum je. A malý poznatek: na děti to bezvadně funguje pořád.(11.7.2011)

 • burina
  *****

  Najlepší, najzábavnejší film s Les Charlots.(6.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace