poster

Velký bazar

 • Francie

  Grand bazar, Le

 • slovenský

  Veľký bazár

Komedie

Francie, 1973, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • emma53
  ****

  Žiji v malém městečku, kde příbývá supermarketů a mizí ty malé kouzelné obchůdky, kam jsem tak ráda chodila a pomalu si s prodavači tykala. Bylo to moc fajn a tak jsem Emilův obchod bránila, fandila těm klukům a smála jsem se i když někdy s troškou té nostalgie. Moc prima bazar, jen bych osobně vynechala tu honbu za selátkem, ale to jsem celá já. Na zvířátka nesahat Claude Zidi.(5.1.2015)

 • tron
  ****

  Túto les-charlotskú bláznivú komédiu som prvýkrát videl ako decko a ak ma niečo po toľkých rokoch, deliacich ma od premiéry, niečo prekvapilo, tak fakt, že som sa bavil rovnako dobre. Už úvodné zobúdzanie je niečo, čo sa nevidí často. A to ešte len máme pred sebou následnú výpoveď; konkurovať jej môže snáď len tá z Americkej krásy a Klubu bitkárov. Fyzické gagy (iné tu v podstate ani nie sú) fungujú na jedničku. Hrdinovia tu bojujú v prospech malého obchodíku so zmiešaným tovarom, proti novo otvorenému hypermarektu.(6.11.2005)

 • B!shop
  ****

  Prvni pul hodiny to Bazanti rozjedou ve velkym, spousta skvelejch napadu, vtipnejch scen, proste bomba. Problem je, ze po pul hodine se vse zacne tocit okolo supermarketu, celej film se stava vic ukecanej a uz to tak vtipny neni. Ale presto se tu najde par slusnejch scen. Velkej klad jsou samozrejme hlavni hrdinove, ale tentokrat tu je jeste Galabru a ten je fakt super. Je to fajn komedie, ale Bazanti natocili lepsi.(3.5.2007)

 • Xeelee
  odpad!

  Naprostá ztráta času. Nesmyslná trapná taškařice s pochybným morálním poselstvím, ze kterýho mi bylo lehce na blití. S takovým humorem se naprosto míjím. Utrpení od začátku do konce. Vtipný mi nepřišlo lautr nic.(1.1.2015)

 • Enšpígl
  ****

  Tihle Les Charlots to mají taky v hlavě srovnanýa jen díky tomu mohla vznionout sympatická komedie určená zejmena hyper a supermarketům.(16.7.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace