Hotel Transylvánie 2

Hotel Transylvania 2

Hotel Transylvánia 2

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 90 min

Přehršel vtipných prvků a komediálních hlášek se opět dostavil, avšak oproti prvému jednání se nám dvojka spíše blíží k šedivému průměru. Nevím, jestli straší ve věži jen mně, ale nepochopil jsem, proč se mentalitou a muskulaturou patnáctiletý zrzek dere do sňatku s upířící a současně s ní téměř okamžitě počne upířátko, jež bude na léto jezdit k babče do San Diega. Nejlépe zrežírovanou postavou je samozřejmě Drákula, jeho sladká rakvička pokulhává a místy šeredně nudí žvatláním. 78%(9.11.2015)

Teda já se bavil od začátku do konce. První Hotel byl zábavný, ale i přes to se dvojce podařilo vyždímat ještě něco navíc. Dle mého jeden z nejlepších animáků roku. Možná i ten best.(4.1.2016)

Vcelku to ušlo, ale mierny pokles oproti jednotke tam je. Zábavné ako tak. Zbesilé ako jednotka. Chvíľami trápne, ako aj iné animáky dnešnej doby. Hlavné je, že film nenudil. Stopáž je veľmi prijateľná. 60%(16.2.2016)

"Spinkej spinkej v hrobečku, krev ti stříká z mozečku. Zombíci tě žvýkají, s mrtvolkou tvou smýkají. Spinkej, spinkej teď už víš, že se nikdy nevzbudíš..." ..."Proč nezpívají třeba Já mám mrtvolku náramnou nebo Chodím po hřbitově hladov sem a tam?" Jako milovník hororů jsem se výborně bavil.(18.1.2016)

Posledných 30 minút bolo tak vtipných, originálnych a svižných, že dávam absolutórium, hoci prvá hodina ma vôbec nebavila. Tento kúsok poprel môj názor, že animovaný film už nemôže nič originálne ponúknuť.(6.10.2015)