Hotel Transylvánie 2

Hotel Transylvania 2

Hotel Transylvánia 2

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 90 min

Opět paráda! Přijde mi, že jsem se zase bavila v kině víc, než ty děti. Příběh malilinkato pokulhává za prvním dílem, na druhou stranu přírůstek do rodiny je strašně super, roztomilý a obecně osvěžující. Takže se vůbec nebojím dát plný počet! :) 5*(21.11.2015)

• Kmotr76

První film byl svěží a zábavný, tohle bylo vyloženě otravné. Na rozdíl od jedničky se nedá říct, že by to mělo příběh. Spíš sled scén, někdy vtipných, často dost nevtipných. Zdá se, že tvůrci vyčerpaly všechny nápady v jedničce a tady už jen recyklují. Můžete namítnou, že to je prostě animák pro děti a nemám právo to kritizovat. Jo, děti to si pobaví. Je ale dobrý si uvědomit, že jdou dělat i animáky snesitelný pro všechny, první Hotel Transylvánie je toho dobrým příkladem.(31.10.2015)

• Beastmaster4

Roztomilej prcek, nic víc :-/ Prostě zase jedna nutně vyprsknutá dvojka.(28.1.2016)

Chtěl jsem si povolit úvahu o tom, jak se zde ,,zlo" nenápadně a nezdravě transformuje na ,,dobro", aniž by opustilo některé své atributy, jako třeba názvy, mluvu všeobecně, adoraci smrti, nihilismus, agresivitu... jestli ono nám to ten potěr třeba nezmate a nenadělá v hlavičkách bordýlek. Ale seru na to. Pokusy o multikulturní vyteplení všeho špatného zvládlo již emo trapnutí. Tak ať se pak haranti diví, když jim vlk neolízne hubičku, ale uhryzne prdel, mně to je šumák, já si ty své naočkuji sám. K filmu - slabší, stále sledovatelné bez újmy na rozumu.(22.12.2015)

• TheDon

Tam kde jednička skončila se dvojka pokouší plynule navázat. Bohužel se to fakt nedaří. Nedaří se to spoustou na sílu vydřenejch rádoby vtipnejch situací, nedaří se to ani příběhem, kterej je plochej jak baterka a nedaří se to ani spoustou novejch "mocinky cool" postaviček. Produkt placement Sony byl nepřehlídnutelnej a protože musíme šetřit planetu, jezdíme v Toyotě Prius. Kurva fix, dyť je to animák, má to být vtipný, milý. Je přece jedno jakej kdo používá telefon i auto, je to o fantazii tvůrců, která jim evidentně předčasně došla. Možná by se moje hodnocení o hvězdičku zvýšilo, kdyby to nebylo tak kreténsky nadabovaný. Lucka Vondráčková a Petr Rychlý by si měli dát pauzu, třeba nadobro a ten frajer co daboval vlka, by se mohl třeba utopit, nebo tak něco. Dabuje všechno a všechny v kterýmkoliv novým animáku, filmech. Nechápu kam se řítí českej dabing. Mívali jsme nej dabing na světě. Očividně je to cílený skupině 5+ a méně vyspělejším a nebo idiotickým dospělým. Tlustá paní ob sedadlo vedle mě se smála naprosto všemu, všechny děti taky, ale to bylo asi všechno. Za moje dvě pousmání se-dvě hvězdy. 30% P.s: český dabingu, vem za ruku Adama Sandlera a jděte spolu konečně do hajzlu ! P.p.s: K "V hlavě" si tenhle animák ani nepřičichne a tyhle čtyřhvězdový hodnocení naprosto vypovídají o upadající inteligenci.(19.10.2015)