poster

Hotel Transylvánie 2

 • USA

  Hotel Transylvania 2

 • Slovensko

  Hotel Transylvánia 2

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tsuki
  ****

  Na druhý díl jsem se hodně dlouho těšila a moje nadšení ještě stouplo, když jsem si projížděla první hodnocení, které byly vesměs pozitivní a mnoho lidí navíc hodnotilo lépe než u jedničky. Bohužel, právě tohle je příklad toho, že mé subjektivní hodnocení se může od názoru ostatních lišit. Dvojka je sice opět nadprůměrným animákem, se všemi mými oblíbenými postavičkami v čele s Mavis, ale přijde mi, že se z příběhu vytratilo ono kouzlo, které měl první díl. I vtipu je tam podle mého názoru o něco míň, některé fóry se navíc opakují z prvního dílu. Film jsem si opět užila v původním znění ve Slovanském domě, ale při odchodu z kina se zkrátka neopakovalo ono nadšení, které si pamatuju z doby před třemi lety. ~(3,6)~(27.9.2015)

 • Dever
  ****

  // Distribútor: Sony, Columbia // Počet premietajúcich kín v USA: 3,754 // Otvárací Víkend v USA: $48,464,322 //(4.12.2015)

 • Jigy
  ****

  Teda já se bavil od začátku do konce. První Hotel byl zábavný, ale i přes to se dvojce podařilo vyždímat ještě něco navíc. Dle mého jeden z nejlepších animáků roku. Možná i ten best.(4.1.2016)

 • Sifaka
  ****

  Dost jsem se bavil, bylo to o chlup lepší než jednička, dal bych 3,5, ale holkám se to líbilo moc,takže dávám za 4.(25.9.2015)

 • hous.enka
  ***

  Ze dvojky mám naprosto totožný pocit jako z jedničky - přebarevná veselá záležitost a trhanými pohyby jednotlivých postav, bez psychologie či hlubší myšlenky (ne, ústřední motiv špičáků pro mě není dostatečně hluboká myšlenka). Co je ale ve dvojce Hotelu Transylvania mnohem lepší, je děda Vlad, prastarý upír, který pohrdá lidi. Jop, to je za mě sázka na jistotu a Vladovi přihazuji jednu hvězdu navíc.(4.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace