Hotel Transylvánie 2

Hotel Transylvania 2

Hotel Transylvánia 2

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 90 min

Rozhodne slabsi nez predchozi dil, nebo jsem asi ztratil smysl pro humor. I tak jako pohadka pro deti pekny filmek na odreagovani.(10.8.2016)

• Beastmaster4

Roztomilej prcek, nic víc :-/ Prostě zase jedna nutně vyprsknutá dvojka.(28.1.2016)

• heyda

Odporný product placement, dotykové mobily a počítače, do toho otravné moderní songy, "cool selfíčka" a spousta přihřátejch postaviček. Ještě, že tam byla dominantní postava Drakuly, který se celou stopáž seč může snaží bojovat za staré dobré zvyky, na které se dnes už zanevřelo. Jde jen o paralelu. Jen tím chci říct, že animák, pro nějž je nejvíc cool mít dotykový mobil, facebook, pařit na diskotékách a být hodňoučký multikulti tolerantní slaboušek, takový animák ať si Sony pictures strčí za klobouk. Mažu to a svým děckám radši pustím Terminátora.(27.1.2016)

Závěrečná třetina sice spadne do křečovitého a dost nepochopitelného opisování od kupy jiných rodinných animáků, ale svůj vysoký standard si film přesto bez problémů udržel. Minimálně první polovina je natolik zábavná, že hravě strčí do kapsy i takřka celý první díl, tvůrci pracují s nepřeplácaným a úderným příběhem a poslouchat Adama Sandlera coby šišlajícího oldschool upíra je pořád zážitek. Navíc i všechny vedlejší postavy jsou vyloženě skvělé, vtipy nesklouzávají k dětinskosti a o kvalitě animace je zcela zbytečné se bavit, takže další film bych uvítal s otevřenou náručí... 80%(2.12.2015)

Docela povedené pokračování úspěšného animáku o strašidlech. Naše dvě hrdličky mají svatbu a narodí se jim syn Denis. Hrabě Drákula samozřejmě chce, aby z něj bylo taky strašidlo. Jeho rodičům už na tom tolik nezáleží. Opět můžeme vidět spoustu povedených scén, o které se postará strašidelné osazenstvo hotelu. Johnny s Mavis se vydají do Kalifornie a Drákula Denise přeučuje. Bohužel se mu to ale moc nedaří. Vše se změní až po příchodu Drákulova otce Vlada na Denisovu narozeninovou oslavu. Nakonec ale vše samozřejmě dobře skončí a oni mohou dál oslavovat. "Ještě by to sem chtělo bluetooth. Jasně, Modrý Zube, pojď sem." :D(27.1.2016)

• - Režisérka českého znění, Alice Hurychová, chtěla v českém znění zachovat Lucii Vondráčkovou v roli Mavis (Selena Gomez), tak jak tomu bylo v předchozím filmu Hotel Transylvánie (2012). Lucie však byla tou dobou po porodu v Kanadě a nemohla s synem cestovat. Vyřešilo se to nakonec pomocí online přenosu, kdy Lucii korigoval štáb z Prahy a ona dabovala v Montrealu. (funhouse)

• - Drákula si rozbije displej mobilu při rozhovoru s Mavis v kempu. Když pak Drákula volá Mavis už v hotelu, je mobil opět opravený. (Bednobuch)

• - Počas narodeninovej oslavy má Johnny na sebe rovnaký kostým, ako mal Gary Oldman vo fime Dracula (1992). (toi-toi)