Hotel Transylvánie 2

Hotel Transylvania 2

Hotel Transylvánia 2

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 90 min

"Jé, ta je roztomilá... Zab ji." Určitě lepší než první díl, ten mě totiž ukrutně nebavil. Dabing je sympatický, většinu vtípků si užijí i děti (čistě dospěláckých jokeů je tu poskrovnu a točí se převážně kolem typických rodinných klišé) a amimace, ač postrádá geniální pixarovský smysl pro detail, se rozhodně nemá, za co stydět. Chcete-li čistě odpočinkový film, pokračování "Hotelu Transylvánie" je pro vás tím pravým.;-) Nejsou to sice čisté 4*, ale co. Bavila jsem se.(25.9.2015)

Opět vtipná pohádka navazující na předešlý film. Je zde spousta narážek na hororové filmy a všelijaká monstra, která jsou roztomilá. Taky mi to přijde víc pro prcky než první film. 86% :)(2.1.2016)

O malinkú kvapku lepšie ako jednotka. Tých bláznivých situácií a scénok (niekedy hraničiacich až s absurditou prevrátenou na vtip) je tu predsa len trocha viac a tým pádom je tu i viac zábavy pre deti. Navyše sa mi zdalo, že dejová linka bola trochu kompaktnejšia, pričom ma dokázala zabávať po celý čas. Viac generačné ponímanie Draculovej rodiny je skrátka super zábavný nápad. A hlavne je to snáď jediná rozprávka či film, v ktorej sa mojim deťom páčili netopiere. 75/100(13.3.2016)

• Chrustyn

Podobně jako první díl, určené hlavně pro ty nejmenší, kteří se budou parádně bavit. U rodičů už je tato vidina menší.(31.5.2016)

• Beastmaster4

Roztomilej prcek, nic víc :-/ Prostě zase jedna nutně vyprsknutá dvojka.(28.1.2016)