poster

Hotel Transylvánie 2

 • USA

  Hotel Transylvania 2

 • Slovensko

  Hotel Transylvánia 2

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radyo
  ***

  Až do nástupu děduly Vlada na scénu to byl vpodstatě běžný průměrný animák s několika vtipnými scénkami a tunou klišé, které je zřejmě podle nějaké holyvúdského zákona nutno co nejčastěji připomínat už dětskému divákovi. Od Vladova nástupu na scénu došlo k upevnění průměrnosti naprosto razantním způsobem. Všechno, co všemi filmy mazaný a filmovými festivaly protřelý divák očekával, že se stane, se přesně tak i stalo. Faktor jakéhokoliv náznaku překvapení = jedna velká NULA. Mladší syn mě sice přesvědčoval, že se mu to OPRAVDU líbí, ale jeho řeč těla vyzněla jasně (intenzita nervózního poposedání a ošívání se stoupla zhruba v polovině filmu na dvojnásobek běžných hodnot). Takže opravdu čisté a ničím neposkvrněné tři *.(24.10.2015)

 • Allien.9
  ****

  "Jé, ta je roztomilá... Zab ji." Určitě lepší než první díl, ten mě totiž ukrutně nebavil. Dabing je sympatický, většinu vtípků si užijí i děti (čistě dospěláckých jokeů je tu poskrovnu a točí se převážně kolem typických rodinných klišé) a amimace, ač postrádá geniální pixarovský smysl pro detail, se rozhodně nemá, za co stydět. Chcete-li čistě odpočinkový film, pokračování "Hotelu Transylvánie" je pro vás tím pravým.;-) Nejsou to sice čisté 4*, ale co. Bavila jsem se.(25.9.2015)

 • Chrustyn
  **

  Podobně jako první díl, určené hlavně pro ty nejmenší, kteří se budou parádně bavit. U rodičů už je tato vidina menší.(31.5.2016)

 • panMartin
  ****

  Opět vtipná pohádka navazující na předešlý film. Druhý díl stejnojmenného filmu, překvapil tím, že jeho kvalita minimálně rovná kvalitě prvního filmu, což se u mnohých pokračování nezdaří. Nemůžu si pomoct ale bavil jsem se a smál, ty vedlejší postavičky to tak hezky vyplňujou. Je to zábavné, rychlé, dost barevné vtipné a i dojemné. Prostě super odreagovací animovaná komedie pro dospělé a pohádka pro děti. Ve filmu bylo jasně vidět, kdo hlavně sponzoroval výrobu tohoto díla, Sony. Fakt hustá zábava. Nemohu nic jiného, než doporučit. Český dabing tentokrát nesklamal. BLOBÍK byl nejlepší.(2.5.2016)

 • Yoshitsune
  ****

  Ze začátku nuda, takže se nenechte odradit, ale jak Draculu začne řešit dospívání vnuka, tak se to pořádně rozjede. Navíc do toho všeho zapojí, svoje natvrdlé kámoše, takže o legraci, určitě neni nouze. Nicméně sem klukovi přál aby mu vyrašili tesáky, pač Johnny rodiče (hlavně maminka) byli ........no střelený, a celé to sousedství, bylo jakože moc v klídku. A nejlepší vtípek ? Určitě remix https://www.youtube.com/watch?v=aFrByyBtJqU. Nebýt těch dvou morálních poučení a rad do života člověka/upíra, tak bych klidně dal pět, takhle čtyři.(1.12.2016)

 • - Počas narodeninovej oslavy má Johnny na sebe rovnaký kostým, ako mal Gary Oldman vo fime Dracula (1992). (toi-toi)

 • - V druhém pokračování Hotelu Transylvania je řada odkazů na historii hraběte Drákuly. Nejstarší upír, tedy Draculův otec, se ve filmu jmenuje Vlad - stejně jako valasšký kníže inspirující Brama Stokera k prvnímu románovému zpracování upírské legendy. Jeho poskok, vampírské stvoření zcela zavrhující lidskou rasu, se ve filmu jmenuje Bela ... a prvním představitelem Draculy na plátně se stal legendární Béla Lugosi. (heydee)

 • - Drákula si rozbije displej mobilu při rozhovoru s Mavis v kempu. Když pak Drákula volá Mavis už v hotelu, je mobil opět opravený. (Bednobuch)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace