Hotel Transylvánie 2

Hotel Transylvania 2

Hotel Transylvánia 2

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 90 min

Vcelku vtipné pokračování komerčně úspěšného snímku připomínající Adamsovu rodinu, akorát v animovaném a zběsilejším podání. Ovšem dobře rozjetá laťka humoru v první půli filmu sklouzla v druhé půli do ohraného a kýčovitého stereotypu, hlavně co se týče opětovné akční lince, kterou v moderních animovaných filmech moc nemusím. Dále pak slaďoučký happyend, kde všechno zlé v dobro se obrátí. A nakonec všeho Shrekovská závěrečná disco párty, se kterou se nám hlavní hrdinové loučí. To jsou jedny z mnoha atributů, které na dnešních animácích nesnáším! Každopádně se vyplatí druhý Hotel Transylvánie zkouknout, už jen kvůli kvalitním vtípkům, které si pro nás autoři připravili. ___ (Cinestar, Hradec Králové)(11.10.2015)

Docela povedené pokračování úspěšného animáku o strašidlech. Naše dvě hrdličky mají svatbu a narodí se jim syn Denis. Hrabě Drákula samozřejmě chce, aby z něj bylo taky strašidlo. Jeho rodičům už na tom tolik nezáleží. Opět můžeme vidět spoustu povedených scén, o které se postará strašidelné osazenstvo hotelu. Johnny s Mavis se vydají do Kalifornie a Drákula Denise přeučuje. Bohužel se mu to ale moc nedaří. Vše se změní až po příchodu Drákulova otce Vlada na Denisovu narozeninovou oslavu. Nakonec ale vše samozřejmě dobře skončí a oni mohou dál oslavovat. "Ještě by to sem chtělo bluetooth. Jasně, Modrý Zube, pojď sem." :D(27.1.2016)

Ze začátku nuda, takže se nenechte odradit, ale jak Draculu začne řešit dospívání vnuka, tak se to pořádně rozjede. Navíc do toho všeho zapojí, svoje natvrdlé kámoše, takže o legraci, určitě neni nouze. Nicméně sem klukovi přál aby mu vyrašili tesáky, pač Johnny rodiče (hlavně maminka) byli ........no střelený, a celé to sousedství, bylo jakože moc v klídku. A nejlepší vtípek ? Určitě remix https://www.youtube.com/watch?v=aFrByyBtJqU. Nebýt těch dvou morálních poučení a rad do života člověka/upíra, tak bych klidně dal pět, takhle čtyři.(1.12.2016)

Ze dvojky mám naprosto totožný pocit jako z jedničky - přebarevná veselá záležitost a trhanými pohyby jednotlivých postav, bez psychologie či hlubší myšlenky (ne, ústřední motiv špičáků pro mě není dostatečně hluboká myšlenka). Co je ale ve dvojce Hotelu Transylvania mnohem lepší, je děda Vlad, prastarý upír, který pohrdá lidi. Jop, to je za mě sázka na jistotu a Vladovi přihazuji jednu hvězdu navíc.(4.3.2016)

• TheDon

Tam kde jednička skončila se dvojka pokouší plynule navázat. Bohužel se to fakt nedaří. Nedaří se to spoustou na sílu vydřenejch rádoby vtipnejch situací, nedaří se to ani příběhem, kterej je plochej jak baterka a nedaří se to ani spoustou novejch "mocinky cool" postaviček. Produkt placement Sony byl nepřehlídnutelnej a protože musíme šetřit planetu, jezdíme v Toyotě Prius. Kurva fix, dyť je to animák, má to být vtipný, milý. Je přece jedno jakej kdo používá telefon i auto, je to o fantazii tvůrců, která jim evidentně předčasně došla. Možná by se moje hodnocení o hvězdičku zvýšilo, kdyby to nebylo tak kreténsky nadabovaný. Lucka Vondráčková a Petr Rychlý by si měli dát pauzu, třeba nadobro a ten frajer co daboval vlka, by se mohl třeba utopit, nebo tak něco. Dabuje všechno a všechny v kterýmkoliv novým animáku, filmech. Nechápu kam se řítí českej dabing. Mívali jsme nej dabing na světě. Očividně je to cílený skupině 5+ a méně vyspělejším a nebo idiotickým dospělým. Tlustá paní ob sedadlo vedle mě se smála naprosto všemu, všechny děti taky, ale to bylo asi všechno. Za moje dvě pousmání se-dvě hvězdy. 30% P.s: český dabingu, vem za ruku Adama Sandlera a jděte spolu konečně do hajzlu ! P.p.s: K "V hlavě" si tenhle animák ani nepřičichne a tyhle čtyřhvězdový hodnocení naprosto vypovídají o upadající inteligenci.(19.10.2015)