poster

Jak dostat tatínka do polepšovny (TV film)

 • slovenský

  Ako dostať otecka do polepšovne

Komedie / Rodinný

Československo, 1978, 85 min

 • Boss321
  *****

  Vynikající pokračování jedné z nejlepších českých rodinných komedií všech dob. Tomáš Holý byl skutečně obrovskou nadějí českého filmu a navždy pro mě zůstane tím nejlepším dětským představitelem........(28.9.2007)

 • klerik
  ****

  Vo svojej podstate dosť prostoduché, ale miestami okúzľujúco vtipné...(27.10.2014)

 • tron
  ****

  „Keby som vedel, že sa ti tu nebude páčiť, narodil by som sa niekde inde.“ Kvalitné pokračovanie klasiky, odvážne (ale funkčne) vymeniace atraktívne zasnežené prostredie za atraktívne prostredie lesov, hájov a skál. Z minula pretrvala svižná réžia, vydarené gagy i božie herecké obsadenie, ku ktorému pribudol (s imidžom Júliusa Satinského a Mariána Labudu) Josef Karlík ako dedo. Jana Preissová s Františkom Němcem tvoria duo ako z reality – pohádané a večne sa udobrujúce, párik včerajších, dnešných i zajtrajších dní. A desaťročný štupeľ Tomáš Hollý naplňuje slovné spojenie „živé striebro“. Toho času mal pred sebou ešte dvanásť rokov života.(31.12.2005)

 • boshke
  *****

  Jsou filmy, které nestárnou. Na které se díváte podvacáté a pořád vás baví. To není zrovna můj případ, já viděl Jak dostat tatínka do polepšovny teprve podruhé, ale umím si živě představit, že i podvacáté mne bude bavit... 100%(27.12.2011)

 • Davies182
  ****

  Klenot české filmové komedie. V dnešní době si v návaznosti na tento skvost nelze odpustit jeden povzdechnuvší dotaz:Řekni, kde ta Poledňáková je...(19.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace