poster

Jak dostat tatínka do polepšovny (TV film)

 • slovenský

  Ako dostať otecka do polepšovne

Komedie / Rodinný

Československo, 1978, 85 min

 • Xmilden
  *****

  Druhý díl je určitě lepší, přibylo humoru a hlavně přibyla postava dědečka, kterého nezapomenutelně ztvárnil pan Karlík. Vedlejší role jsou obsazeny rovněž luxusně (Sobota, Nárožný, Poloczek, Peterka). Zkrátka spolu s prvním díle jsou tohle rodinné komedie, na které se rád podívám kdykoliv.(28.9.2010)

 • sud
  *****

  Vynikající. Oproti komornímu prvnímu dílu je zde více exteriérů, vtipných situací a postav. Kromě naší oblíbené trojky zde máme svérázného dědu Josefa Karlíka, pošťáka Petra Nárožného a hasiče Bronislava Poloczka a Luďka Sobotu. Jeden z nejlepších českých televizních filmů všech dob. 95%.(17.3.2005)

 • swamp
  *****

  Ne-li nejlepší, tak nejspíš jedna z nejlepších českých komedií všech dob. Tomáš Holý a František Němec jsou neskutečná dvojice - když je pak doplní dědeček, tak už se jedná o nezastavitelné trio. Brilantní!(23.9.2012)

 • - Ve scéně, kdy si Vašek (Tomáš Holý) čistí zuby nad neckami, omylem se otře kartáčkem o hruď a ušpiní se pastou. V další záběru má však hruď čistou. (Mr.Hudson)

 • - Ve scéně, kdy Vašek (Tomáš Holý) mamince (Jana Preissová) poprvé představí Beníka,je za dveřmi pokoje (a jeho zády) vidět šicí stroj Veritas z NDR ve tmavé verzi stolku. (Brtniik)

 • - Ve scéně, kdy Luboš (František Němec) jede za Annou (Jana Preissová) na kole poté, co je nachytala na skále, si lze všimnout, že Anna jede směrem doleva a Luboš leze po kopcích směrem doprava. (tyna97)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace