• Marek1991
  **

  Milý a nudný oddychový film so socialistickým duchom. Nielen postavy boli infantilné, ale predovšetkým réžia a skončilo to trápnym socialistickým šťastným koncom.(28.5.2012)

 • Hejtmy
  **

  Zábava pro celou rodinu možná, ale zábava pro mě moc ne. Místy až moc bláznivá komedie o prázdninovým dobrodružství Tomáše Holýho s neposlušným a mně krajně nesympatickým psem. Nevím co na něm všichni viděli, ale já bych čokla co mi krade a ničí věci a pravidelně mi utíká určitě takhle neopatroval. Díky velmi krátké stopáži snesitelnej film, ale pro člověka nad 12 let bez myšlenky a bez čehokoliv k zapamatování. 50%(20.1.2009)

 • mzss1
  ****

  Mě se tahle nenáročná, rodinná česká komedie líbila. Dost vtipných, nostalgickodětských momentů, Tomáš Holý opět výborný, co víc si v oblasti žánrů těchto podobných filmů přát. Takže hodnotím na 80% = ****(3.12.2012)

 • Iks
  ****

  A nakonec dostal, co si zasloužil. Bez zubů, bez psa, bez kamarádů, s prostřeleným kolem a bez peněz za flintu. Tak to má být :D 75%.(16.1.2012)

 • gabin(a)
  ****

  Mohla bych větu, že Tomáš Holý byl naprosto geniální dětský herec světové úrovně, nakopírovat a strkat do všech komentářů k jeho filmům. On si to zaslouží. A klobouk dolů před režiséry, kteří ho kočírovali, musel to být zážitek.(26.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace