• El Pistolero
  ****

  7/10. Bláznivá, neprávem poněkud zapomenutá letní komedie s řadou vtipných scén a hlášek a poslední film Tomáše Holého, naší asi největší dětské hvězdy. Toho ušmudlaného klučinu s rošťáckým úsměvem prostě můžu. Solidní film, který pohladí a nechá některé vzpomenout na dětská léta a prázdniny strávené na vesnici.(6.10.2010)

 • NinadeL
  ***

  Jeden z nemnoha kino filmů Hanky Maciuchové v němž dostala větší vedlejší roli. Její míjejí s velkým plátnem je mi skutečně záhadou. Nicméně její etudka s Hrzánem na téma "teď sem nemůžeš, Jaruš" na mě zabírá vždy. Skvěle pak doznívá ve variaci pro Lucii, postrach ulice.(20.2.2009)

 • gabin(a)
  ****

  Mohla bych větu, že Tomáš Holý byl naprosto geniální dětský herec světové úrovně, nakopírovat a strkat do všech komentářů k jeho filmům. On si to zaslouží. A klobouk dolů před režiséry, kteří ho kočírovali, musel to být zážitek.(26.4.2010)

 • gouryella
  ****

  Mozna trochu nepravem opomijeny detsky film s vybornym Tomasem Holym. A co teprve bezzuby Olda Navratil - dokonalost sama, stejne jako "projizdka ve stare skodovce". Film, ktery pobavi deti i dospele - a tech moc neni.(24.7.2002)

 • zorro
  ***

  Za Drtikola(23.12.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace