• Chupacabre
  *****

  Ideální rodinná komedie.(1.12.2007)

 • triatlet
  *****

  Ten film byl zřejmě psaný hlavně pro Tomáše, ale zdárně mu sekundovali i ostatní herci: Hrzán coby kouzelný tatínek automechanik (ten teda tu koupelnu dovedl zaneřádit:-), prarodiče Tichánková - Vávra, Maciuchová - maminka, Kratina alias družstevník Drtikol, Navrátil - myslivec "houmlesák" s manželkou Konvalinkovou; z dalších dětských herců okatá Monika Kvasničková. Trochu víc ztřeštěné, ale to by měly asi prázdniny být. A veselých scén bylo opravdu hodně, nejvíc se jich točílo kolem auta (pěkná pointa se šóférujícím Hrzánem v závěru). A nesmím zapomenout na psa: velšteriér Blek.(9.7.2008)

 • Tyny
  ****

  Takový film se už bohužel nikdy nenatočí. Někdy méně, znamená více a to v tomto filmu prostě platí. Nenahraditelný Tomáš Holý a jeho role jsou prostě bez výjimky fajn. Můžeme být hrdí, že takovéto filmové poklady vůbec máme. :)(15.12.2013)

 • mzss1
  ****

  Mě se tahle nenáročná, rodinná česká komedie líbila. Dost vtipných, nostalgickodětských momentů, Tomáš Holý opět výborný, co víc si v oblasti žánrů těchto podobných filmů přát. Takže hodnotím na 80% = ****(3.12.2012)

 • Danny F.
  ****

  Zuby v kýblu, nabouraná škodovka, naštvaná babča a spousta legrace u které se pobaví celá rodina. 75%(27.12.2010)

 • - Rosťa (Vlastimil Venclík) přijel ve filmu na návštěvu německým vozem Trabant 601 vyráběným mezi lety 1964-1988, Milan Mráz (Jiří Hrzán) jezdil vozem Škoda 100 vyráběným v Československu v letech 1969-1977 a Drtikol (Vladimír Kratina) Tatrou T813. (JARDAHONDA)

 • - Pozorné ucho zaznamená, že od 10. minuty filmu Jiřího Hrzána začne mluvit někdo jiný. Hrzán v roce dokončení filmu zemřel a část postsynchronů za něj nadaboval pan Hrabánek. (sator)

 • - Tomáš Holý (Petr Mráz) vystupuje v několika scénách v modrém tričku s kormidlem. Stejné tričko má i ve filmu Jak dostat tatínka do polepšovny (1978). (kiki1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace