• topi
  ****

  Tomáš Holý je klasa, ale tady ho převálcoval Bohumil Vávra (bratr slavného režiséra Otakara Vávry), který v tomto filmu hraje jeho dědu. To je taková energie a uragán, že kdykoliv se na plátně objeví, je o zábavu postaráno. A ješte postava Drtikola v podání Vladimíra Kratiny, nebo Plavce jako Oldy Navrátila - taky nezapomenutelné postavy. Pohodová letní komedie.(5.12.2015)

 • Frenegonda
  *****

  Pane Drtikooooool, pane Drtikoooool....(22.1.2012)

 • zette
  ****

  Pro me nejlepsi film s Tomasem Holym. Vzdy ho rad vidim a vzdy se uprimne smeji, humorem nasaty film pro celou rodinu. Vynikajici herecke vykony, at uz deti v cele s Holym nebo krasne ztvarnene dvojice Vavra x Tichankova, Navratil x Konvalinkova, Hrzan x Maciuchova ( tu vnimam jako nejhezci ceskoslovenskou herecku, spolu s Mandlovou ). Kratina v roli Drtikola taky uzasny. Trosku mi jen vadil ten pes, asi spatna rasa:-)!(5.1.2009)

 • kajda.l
  ***

  Neskutečná slátanina. Ovšem nostalgickým vzpomínkám neporučím. Ne na tento film, ale na má prázdninová dobrodružství. Většina eskapád dospělých herců je vtipná svojí trapností (zbytečný Kratina, přehrávající Hrzán a především Navrátil), což není pochvala. Dětské výkony včetně Holého mdlé a zrychlené (groteskní?) scény jakoby patřily do jiného filmu. Ale co nadělám, film mi dal vzpomenout na hezké a bezstarostné časy. A podobné prázdninové pohodovky se dnes už netočí. Takže slabší tři.(21.7.2015)

 • Boss321
  ****

  Poslední film Tomáše Holého a i tenhle film stál na něm i když je pravda, že tady excelují ještě na konci bezzubý Oldřich Navrátil :-) a Naďa Konvalinková.......(17.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace