• dr.fish
  ***

  Nebýt poslední třetiny filmu, umřel bych nudou, ale závěr filmu už je vcelku zábavný. Filmy o pejskovi jsou pro mne vždycky "neodolatelnou zábavou" a tento bohužel není vyjímkou. Výborný je Hrzán s Maciuchovou, říkal jsem si, že nikam neměli odjíždět a byla by to super komedie. Monika Kvasničková je naprosto nepřehlédnutelná dívenka, kterou jsem doposud nějak nezaregistroval. Největší hlod: "Vy nejste hospodářská hlídka, ale parta práskačů!" Chyběl mi zajímavější děj...60%(1.12.2013)

 • zorro
  ***

  Za Drtikola(23.12.2005)

 • Shit
  **

  Já myslel, že jsem viděl všechny tyhle filmy s Tomášem Holým a měl jsem pocit, že to jsou takový dobrý poctivý a pohodový český filmy, ale to bylo do chvíle, než jsem viděl tohle, protože něco tak trapnýho, kdy se herci doslova nutí do rádoby super vtipných keců a scén podporovaných groteskní hudbou, se jen tak nevidí.(3.4.2011)

 • AngelAngie
  ***

  Tomáš Holý v poměrně slabším kousku.(9.6.2008)

 • Socraates
  ***

  "Na zuby si nemůžu stěžovat. Když na to přijde, tak v nich unesu támhleten kýbl plnej vody." "Nekecej!" ............... "Prokristapána Pepo, kde máš zuby?!" "V kýblu" ☺ __ (Mimochodem, Drtikol má krásnou dceru, která u nás v ulici často venčí jejich psa.)(12.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace