Sandokan se vrací (TV film)

• Itálie

Tigre è ancora viva: Sandokan alla riscossa!, La

• slovenský

Sandokan útočí

Dobrodružný

Itálie, 1977, 118 min

Sergio Sollima

Sandokan je už podle jména legenda, takže jsem si na něj našel náladu a pustil se do něj prostřednictvím tohoto snímku. Od prvních záběrů mi Sandokan přišel příliš levně zpracovaný, souboje byly takové nemastné neslané a ani samotná zápletka mě nějak zvlášť neočarovala. Kladnou stránkou filmu pro mě byla hudba a občasné chybování hlavního hrdiny, což z něj nečinilo žádného supermana. S přihlédnutím na obě strany mince dávám 3*.(2.1.2011)

70%(23.6.2007)

Ďalšia vyšinutá ikona, ktorá má to šťastie, že o jeho prezretie už mnohí nemajú záujem a jeho hodnotenie spočíva v spomienkach. Keďže bola u nás cenzúra, patrilo Sandokanovi výsostné postavenie. Ja som ho vzhliadol ako malé dieťa, čiže tiež dosť mimo objektívneho diania a rozhodne si už nič nechcem kaziť respektíve naprávať (hodnotenia takéhoto druhu filmu).(19.1.2014)

Velice zajímavý film ze série Sandokana....ta perfektní hudba mi učarovala...bři Angelisové jsou prostě skvělí!(4.8.2007)

Sandokana jsem měla hodně ráda...(6.10.2008)