Nastala chyba při přehrávání videa.
 • noriaki
  ***

  Upřímně, kdybych neměl o Biblických časech alespoň nějaké povědomí, tak bych se zřejmě v ději rychle ztratil. Obrazy skáčou v čase bez předchozího upozornění, objevují se neznámé postavy a příběh vyprávěný v poklusu sám o sobě nedává moc velký smysl. Na to kolik rolí se v seriálu mihlo, tak je pozoruhodné že prakticky nikdo se nevyšvihl alespoň na průměr. Velcí duchové minulosti mají do charismatických vůdců hodně daleko, a jejích repliky nepůsobí nijak úderně či chytře. A ani ty tolik vychvalované efekty nijak ohromující nejsou. Díky těm neustálým zpomalovačkám jsem naopak měl občas pocit že se dívám na nějaký polozapomenutý dokument z devadesátých let. Dnešní kamera už je úplně někde jinde.(10.6.2013)

 • misterz
  **

  Na tento seriál som sa celkom tešil, ale bohužiaľ prišlo veľké sklamanie. Výbornú hudbu a pekné moderné spracovanie pochováva hrozný strih a scenár. Ako môže niekto natočiť "veľkolepý biblický epos" a pritom zabudnúť na Jacobov a Jozefov príbeh? Pritom ten Jozefov sa mi zdá najzaujímavejší. Je to veľké ochudobnenie a seriál preto u mňa rapídne klesol. A Samson ako černoch? To snáď autori ani nemôžu myslieť vážne. No áno, zabudol som. Američania jednoducho v každom filme asi musia naplniť svoju kvótu aspoň jedného černocha, inak by to bola diskriminácia :). Škoda, mohlo to byť najveľkolepejšie spracovanie biblie, ale žiaľ bez ústredných postáv to proste nejde.(4.9.2013)

 • esopesokeso
  ***

  Milovník biblických príbehov si tento seriál vychutná.Občas tu je pridaný nejaký ten digitálny efektík, celkom slušné spracovanie o Abrahamových deťúrencoch.Celkom ma prekvapilp to Samsonové spracovanie- čistokrvný černoch s dlhými dredami.. a vraj betlehemský :))..no, má to pár škuliniek, ale je to predsa biblia, tak viete, čo môžete očakávať.(11.4.2013)

 • okkac
  ***

  10 hodinové zfilmování pohádek, kterým stále všechno věří milióny lidí. No alespoň mi to tu knihu trochu osvětlilo a doplnil si další věci, co se v ní odehrávají, ale číst ji stejně nebudu. Některé scény ale měli dramatický potenciál. 6/10(6.4.2013)

 • AffectedFace
  *****

  ČSFD Hodnocení 13.7 2016 | 75% |(13.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace