poster

Vinnetou

 • Západní Německo

  Winnetou I

 • Jugoslávie

  Vinetu I

 • Itálie

  La valle dei lunghi coltelli

 • Československo

  Winnetou I

 • USA

  Apache Gold

 • Velká Británie

  Winnetou

Western / Dobrodružný

Západní Německo / Jugoslávie / Itálie, 1963, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lima
  ****

  S románovou předlohou to má, stejně jako u jiných zfilmovaných mayovek, pramálo společné, ale jinak je to docela příjemná zábava. Sice zub času za ta léta původní dojem notně nahlodal, ale nostalgie je vážně mrcha a já pod čtyři* nepůjdu.(1.6.2002)

 • Wacoslav1
  ****

  No poklad to neprekona je tu trochu vic hluchych mist misty trochu nuda a tak to tentokrat za pet nebude to pokrevni zblizeni na mne nikdy moc nefungovalo libilo se mi vic v parodii manituova bota spis jsem si pobrecel trochu po tom tragickym konci kdy Brice zahlasi zustali jsme sami muj bratre a do toho zacne hrat ta uchvatna hudba o ktery neni ani treba se rozepisovat padouch v podani Maria Adorfa nicmene opet genialni takovy neskutecny parchanti jako v mayovkach se opravdu snad nikde nevidi takze tedy za ctyri trochu ustup ze slavy ale kvalita porad zarucena(22.6.2012)

 • Falko
  ****

  Na Vinnetouvky som sa rad dival hlavne v detstve, pretoze tieto filmy vzdy vysielali v telke hlavne pocas roznych sviatkov a to vzdy obohacovalo inak nudny program, avsak dnes pri tak velkej konkurencii uz to nie je to prave orechove. Ale aj tak som si pozrel prvu cast a celkom ma to bavilo, preto 80%. Som zvedavy, ako sa mi bude pacit dvojka, na ktoru si uz vobec nepamätam. ________ Lex Barker - (Old Shatterhand) +++ Pierre Brice - (Winnetou) +++ Marie Versini - (Nscho-tschi) +++ Mario Adorf - (Frederick Santer) +++ Walter Barnes - (Bill Jones) +++ Chris Howland - (Lord Tuff-Tuff) +++ Ralf Wolter - (Sam Hawkens) +++ Milivoje Popovic-Mavid - (Intschu-tschuna) +++(25.8.2011)

 • novoten
  *****

  Nezapomenutelný film a pro mě i navždy kult v tom nejpůvodnějším slova smyslu. Odříkávám repliky naučené v šesti letech a čím jsem starší, tím mě závěrečná bitva na Nugget-tsilu dostává víc. Nedávno jsem přemýšlel, který film jsem viděl nejvíckrát a po delší úvaze jsem musel přiznat, že to Společenstvo Prstenu nakonec opravdu nebylo..(13.11.2005)

 • Dever
  *

  Soundtrack Martin Böttcher: 1. Old Shatterhand-Melodie ,2. Ölprinz-Melodie ,3. Old Surehand-Melodie ,4. Schut-Melodie ,5. Mason-City-Melodie ,6. Banditen-Thema ,7. Tramp-Melodie ,8. Winnetou-Melodie ,9. Unter Geiern ,10. Grand Canyon-Melodie ,11. Holidays for Bees ,12. Liebesthema ,13. Chinla-River-Song ,14. Apanatschi ,15. Rib-Melodie(6.5.2011)

 • - Je nepravděpodobné, že by dělníci z Great Western stihli za noc přeložit koleje až k Saloonu. Stejně tak by Santer (Mario Adorf) a jeho muži neměli šanci vykopat tak dlouho štolu během jediné noci, navíc jen za pomocí krumpáčů a lopat. (Stoka)

 • - Ve scéně, kdy Old Shatterhanda (Lex Barker) apači přivazují k mučednickému kůlu,vychází ze svého stanu náčelník Intschu-tschunaa (Milivoje Popovic-Mavid) pevnost má zády k sobě. Když se pomalu zastavuje, natáčí se směrem ke svým lidem, tedy na pravou stranu, ale v dalším záběru při zvedání ruky, má pevnost opět přímo za zády. (Armin82)

 • - Ve scéně, kdy se Old Shatterhand (Lex Barker) převrátí s kanoí do vody a pak volá na náčelníka, má rukávy u košile stažené. Když pak ale skáče do vody a plave pod hladinou, má je vyhrnuté. Poté se vynoří a rukávy má už zase stažené. (SniperG1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace