poster

Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti

 • Západní Německo

  Winnetou und Shatterhand im Tal der Toten

 • Itálie

  Uomo dal lungo fucile, L'

  (Itálie)
 • slovenský

  Winnetou a Old Shatterhand v Údolí smrti

 • anglický

  In the Valley of Death

 • anglický

  Winnetou and Shatterhand in the Valley of Death

Western / Dobrodružný

Západní Německo / Itálie / Jugoslávie, 1968, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marsik
  ****

  ČT1 HD - Sice hodnotím s mírným zpožděním, ale to neva. Tenhle díl, kde se legendární dvojice setkala naposledy, byla důstojným zakončením. Tenhle díl mám rád. 80%(2.9.2016)

 • PetrPan
  ****

  Harald Reinl se zřejmě nemohl dívat na prznění jeho kultovních mayovek a znovu vlil krev do žil náčelníka Apačů a jeho dobrodružství, žel bohu (nebo snad díky) naposledy(1.4.2004)

 • Tosim
  ****

  Celkem důstojné zakončení celé série. Zajímavý "remake," obsahující neodolatelné scénáristické finesy. Ten tomahawk, hozený přes celou vesnici až do tee pee, stojí za to :-) Dabing není jiný! Je sice příšerný, ale stále ten stejný, z AB Barrandova roku 1993 od nejhoršího českého dabingového režiséra porevolučního období, Jiřího Ptáčka! Kleopatra: možná, že něco osvětlí ten fakt, že Karin Dor byla v té době Reinlova manželka.(19.7.2002)

 • Marek1991
  **

  Miešali sa vo mne rozpačité pocity, keď som počul ten starnúci dabing a odlišné, najmä kľudnejšie správanie dvoch hlavných postáv. Takisto mi k lepšiemu nepridali ani tie scény, kde Old Shatterhand unikal pred banditami a oni po ňom nestrieľali, naopak on rozdráždil včely, tie prirobili zvláštnymi efektmi a tých, ktorých popichali, tak tí okamžite opuchli. Taktiež ten extra presný hod nožíka k Old Shatterhandovi od Winnetoua pri súboji bol šialený a záver v údolí k tomu už vôbec nepridal. Posledná naozajstná Winnetouovka 60. rokov skončila podpriemerne, jednoducho už to nebola žiadne sláva a bol čas prestať natáčať.(19.6.2012)

 • kleopatra
  **

  Opět Karin Dor!? To mě fascinuje i čílí zároveň, jak s jedním hercem vymetli x rolí, hlavního záporáka taky vidím snad už po třetí. Z kvality stěžejních dílů má tento pramálo, rituály indiánů a "fígle" banditů budí pousmání, stárnoucí dabing, při vší úctě, taky není to pravé ořechové. Zato exteriéry jsou stejně krásné, hudba podmanivá, Pierre Brice rovněž a .......přiznávám, že jako dítě jsem z toho bývala vyplesklá.(16.1.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace