Jeden z nejfantastičtějších rodinných filmů poslední doby, připomněl mi klasické disneyovské hrané snímky minulých desetiletí a zároveň také současné animáky od Pixaru (aby taky ne, že, Brade Birde). Nevím, co čekali ostatní, ale mám dojem, že šli na film, u kterého nebudou muset zapojit jediný mozkový závit, a zaskočilo je, že by se u Země zítřka měli zamyslet. Je to zábavná propracovaná moralitka s výborně vybranými herci, ohromnou výpravou (burácející Giacchinova hudba a první návštěvy Světa zítřka jsou nezapomenutelné stejně jako scéna s věží) a především s mazanou hrou s divákem, kterého scénář úplně stejně jako hlavní postavy navnadí příslibem místa, kde je všechno možné, ale nezapomene mu připomenout, že musí především něco udělat on sám, aby se do něj dostal.(21.1.2017)

• joehot

Vizuálně jo, myšlenkově jo, vypravěčsky ni náhodou.(9.11.2015)

Athena bola naj. (Cinema City Aupark - 20.5.2015 - predpremiéra)(30.5.2015)

// Distribútor: Buena Vista // Počet premietajúcich kín v USA: 3,972 // Otvárací Víkend v USA: $33,028,165 //(27.9.2015)

Myslím, že Krajina zajtrajška mohla zabodovať podstatne viac. Najviac jej body strháva zbytočná prekombinovanosť i pomerne dlhá stopáž. Svet na Tommorowlande je prepracovaný výborne a nemusel by sa za to hanbiť ani vážny sci-fi film. Prvá polovica filmu mala správne tempo i atmosféru, no s blížiacim sa záverom sa neubránite pocitu, že sa to už naťahuje a všetkého je akosi priveľa. Nedôveryhodný presun do krajiny zajtrajška filmu tiež nepomáha aj keď naoko to vyzerá dobre. Ani G. Clooney to nezachránil, ale uhrali to aspoň na pozerateľný priemer. 60%:(20.2.2016)