Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  **

  Přesně jak jsem očekával, tak tohle mě vůbec nebavilo. Už dle trailerů to působilo jako supernudnej blockbuster pro zvídavá émerická děťátka a přesně takhle to i dopadlo. Jestli je tohle země zítřka, tak jsem teda upřímně rád, že se jí nedožiju. Ze začátku je hlavní téma filmu zajímavě nakousnuto, ale pak totálně nedořešeno. Takže 2* snad jenom za částečnej nápad, občasnou akci a slušnej vizuál. Toť vše.30%(20.6.2015)

 • castor
  ***

  Místy to vypadá tak, jako kdyby si to šlapal nějaký neúspěšný pisálek do velkého hollywoodského studia, doufajíc, že tentokrát to konečně vyjde, srazil se s jiným ambiciózním „scénáristou“, papíry by se rozsypaly a (ne)dokonale pomíchaly. Označení spielbergovská rodinná sci-fi dostává slušný úder do citlivých míst, ač cítíme hravost, ač se tu odhaluje fantazie a úchvatný design, není to ono. Nápady jsou, atmosféra taky, ale představa, že bych to chtěl vidět znovu, mě docela děsí. Některé momenty fungují nadmíru dobře, ale mezitím jsou desítky minut, které se táhnou a jednoduše neladí. Ta třetí hvězda je za mladičkou Raffey Cassidy, která je dle mého skromného názoru naprosto úžasná.(29.9.2015)

 • T2
  ****

  Rozpočet $190miliónovTržby USA $93,436,322Tržby Celosvetovo $209,035,668Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,115,469 //počet predaných kusov 201,767Tržby za predaj DVD v USA $3,248,025 //počet predaných kusov 208,426║ v tomto sa Brad Bird tematický našiel, dokáže využívať potenciál snímky, má to dobré postavy, hravosť, vizuál a aj akciu /80%/(26.9.2015)

 • gogo76
  ***

  Myslím, že Krajina zajtrajška mohla zabodovať podstatne viac. Najviac jej body strháva zbytočná prekombinovanosť i pomerne dlhá stopáž. Svet na Tommorowlande je prepracovaný výborne a nemusel by sa za to hanbiť ani vážny sci-fi film. Prvá polovica filmu mala správne tempo i atmosféru, no s blížiacim sa záverom sa neubránite pocitu, že sa to už naťahuje a všetkého je akosi priveľa. Nedôveryhodný presun do krajiny zajtrajška filmu tiež nepomáha aj keď naoko to vyzerá dobre. Ani G. Clooney to nezachránil, ale uhrali to aspoň na pozerateľný priemer. 60%:(20.2.2016)

 • Flego
  ****

  Už produkcia Walt Disney naznačuje, že pojde o rodinnú fantasy pre všetkých, hoci budú deti ( ja som bol tiež ) prvú tretinu poriadne dezorientované. Nápaditý vizuál a príjemný záverečný odkaz zachraňujú rozpačitý úvod. Vyzdvihol by som aj mladú Britt Robertson.(8.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace