• Joges

Čekal jsem humornou komedii, do Francie se však tentokrát vkrádala trapnost, takže nic moc.(2.10.2013)

První polovina mě bavila. Dva ňoumové z ministátu kdesi mezi Afghánistánem, Kyrgizstánem a Ázerbajdžánem letí do Francie, aby zlikvidovali Eiffelovku, ale díky stávce dispečerů přistanou na Korsice a začíná jejich strastiplné tažení na Paříž. Hromada typicky francouzských střelených gagů, spousta hlášek a nakonec i dvojice boratovských herců měla něco do sebe. Navíc jsem zjistil, že Francie vlastně neexistuje. :D Druhá polovina už se nese v rovině povinného prozření, že ten západní svět není vlastně tak strašný a tudíž ubývá i situačních scének a film místy nudí. Nicméně pozitivní dojmy převládají. 60%(13.10.2013)

Vzhledem k tomu, že jsem tento film viděl při cestě do Francie jako takovou menší přípravu na pobyt, užil jsem si to. 2 přitroublí kamarádi jsou povoláni zničit Eiffelovku, aby proslavili svou zemičku. Takže hurá na tu Francii. Muzafar i Feruz jsou zajímavé charaktery postav, rozhodně nejsou klasičtí hrdinové a jejich humor jsem žral, proto jsem dal snímku hvězdičky tři, jinak by to byla podprůměrná komedie se stokrát omletým námětem. Hudba mne moc neoslovila, ale jak jsem řekl, při vypnutí mozku je snímek povedená komedie s dobrými slogany (miluju větu "Jestli někdy porodím děti, všechny se budou jmenovat Feruz, i kdyby to byly holky" :D:D:D). A pokud vás tito teráristi (totiž teroristi) neosloví, tak si alespoň odnesete pěkný obrázek Paříže.(26.10.2013)

"Rad vam předavam medájli pro pádle v bóji !! Téď si ji budéte ale táky muset zasloužit !!" ;)(4.10.2013)

• Johnny.ARN

Francúzka komédia, ktorá chcela okopčiť Borata. Je tam jedna fakt dobrá hláška, pekné lokácie, krásna Funaro ( !!! ), ukázaná chyba migračnej politiky, chaos v nemocniciach a na letiskách. Celkovo to je ľahké, príjemné, ale Borat je len jeden. 2 z 5(19.1.2015)