• Terva

Profrancouzská agitka a spousty klišé.(19.7.2013)

• LiVentura

Dobře ujeté, snažící se...(20.1.2014)

• hous.enka

Francouzská verze Borata o dvou kamarádech, kteří dostanou za úkol zničit Eiffelovu věž, symbol samotné Francie. Jenže kde je vlastně ta veliká Froncie, o které tolik slyšeli, a co ti divní Froncozi, kteří nebijí své ženy a dokonce s nimi diskutují! Humor je to vlastně srozumitelný, bohužel dost jednoduchý (facky, nadávky...), což za mě film snižuje na úroveň prostých amerických komedií. Přece jen o klasického francouzského humoru jsem čekala něco víc. Na druhou stranu, Vive la France se nebere příliš vážně, takže ve výsledku je to takový slabší průměr.(22.11.2015)

• MikeCool

Bláznivá komedie s dosti velkým černým humorem. Nedosahuje to takových "kvalit" jako Borat či Diktátor, ale občas mě některé hlášky dvou hlavních aktérů pobavili.(11.12.2013)

"Rad vam předavam medájli pro pádle v bóji !! Téď si ji budéte ale táky muset zasloužit !!" ;)(4.10.2013)