Příjemná francouzská komedie, která si na nic nehraje a velmi mile překvapila. Tvůrci si vymysleli poměrně originální příběh, ve kterém se pohlaváři neznámé země rozhodnou zviditelnit teroristickým útokem na Eiffelovu věž a za tímto úkolem posílá do Francie dva zjevy, kteří vypadají jako Boratovi dvojčata, samozřejmě by to nebyla francouzská komedie, kdyby vše probíhalo podle plánu a dva hrdinové se dostanou do mnoha vtipných situací. Samozřejmě se tu jeví srovnání s Boratem, nicméně tvůrci šli svou cestou a nutno podotknout, že to z větší části funguje. Film začne ve velkém tempu, bohužel toto tempo začne postupně ztrácet, Zatímco první polovina doslova útočí na bránici, ve druhé se nachází spousta hluchých míst a chvílemi jsem se poměrně nudil. Hlavní představitelé podávají solidní výkony a rozhodně potěší krásná Isabelle Funaro. Každopádně se jedná o zdařilou bláznivou komedii, která neurazí a rozhodně patří k těm lepším, co země galského kohouta v posledních letech vyprodukovala. Moje hodnocení 60%(29.9.2013)

Já jsem bavil. Dabing je na docela dobré úrovni, i když předpokladam, že některé slovní obraty jsou do češtiny nepřeložitelné. Humor jemnější než u Borata, ale podobné kategorie. Celkově hezká reklama na Francii, která vlastně neexistuje!;-) Protože Korsika je Korsika, Marseille je Marseille, Jihozápad je Jihozápad a Paříž je Paříž. isabelle Funaro je pěkná Francouzka. Hned by se cizinci pro ni stali teraristi, teroristi, turisti.(19.6.2013)

• hrona

Nejhorší u žánru komedie je představa se vůbec nezasmát, a to je přesně tento případ. Naprosto nesmyslné situace, kopírující Borata, který je v tomto žánru zkrátka jedinečný. Většinou filmy dokoukávám do konce a pak hodnotím. U tohoto to prostě nešlo. Hodina utrpení byla na mě až příliš. Nikdy jsem si nedokázal představit francouzskému filmu dát Odpad!, ale vše je jednou poprvé. Hrůza děs a běs(28.10.2013)

• Joges

Čekal jsem humornou komedii, do Francie se však tentokrát vkrádala trapnost, takže nic moc.(2.10.2013)

• PinokKio

Běžte s výstižným hurá raději víte kam! .. na Borata nebo Diktárora, protože tihle taboulistánští teraristi (chyba v A není na mojem přijímači) od něj více než opisují .. a bohužel dost mizerně.(14.11.2013)